Murat Hoca Takımda Kaldı

...Galatasaray camiasına bu kadar çok yakışan bir antrenörü olmadık sebeplerle oyalayıp yine sonunda kendisine yönelen yöneticilerimize teşekkür ederiz...

Hayırlı olsun herkese,şimdi herkes susup destek versin hocaya ve takıma.

Hakan Demircan Galatasarayın başındaki insana sarfettiği sözler nedeniyle 10 gün cezalı.

Murat İNAL

bu kadar olaydan sonra ne murat özyer'e nede kulubümüze yakıştı bu sözleşme.cafe crown ile sözleşme bitene kadar(2011) murat özyer'in takımın başında kalacağıda kesinleşmiş oldu.hayırlı olsun.

Hayirli olsun. Zaman zaman koclugunu tartissak bile insan olarak herhalde hepimizin cok sevdigi ve saygi duydugu "iyi bir Galatasarayli" Murat Hoca.

Koc tartismasiyla cok zaman kaybedildi, artik biran once takima ve transfere odaklanilmali.

hayırlı olsun.. ben takımda kalmasından yanaydım ama böle bi şekilde değil. Murat Özyer galatasaray'ın başında kalmışsa Murat Özyerin içindeki galatasaraylılık yüzünden kalmıştır, yöneticilerimizin büyük bir ayıbı vardır..

Gitti dediklerinde çok üzülmüş, herşey netleşmeden o anki duygularla "elvedâ" demiştim.

Oysa içimde, "Kunter %99 bitti" dediklerinde dahi kalacağına dair bir his vardı.

Dün, "takımda kaldı" dediklerinde çok sevindim.

Naçizâne destekçinim hocam!

Galatasaray'da kupa değil, kupalar kaldıracaksın demiştim...

O günleri hasretle bekliyorum!...

2011 e kadar bekleriz hep beraber, Kupayı değil, Kupaları Fener kaldırır.. Bu düzen içinde... Bizler uyutulmaya ve uyanmamaya devam ederiz.. Tipik Türk karakteri... Düzene uy, sesini çıkarma....

Zihni Öztürk' Alıntı:
2011 e kadar bekleriz hep beraber, Kupayı değil, Kupaları Fener kaldırır.. Bu düzen içinde... Bizler uyutulmaya ve uyanmamaya devam ederiz.. Tipik Türk karakteri... Düzene uy, sesini çıkarma....

Asıl acı olan sevgili Zihni bunu kabul edenlerden biride sevgili kardeşimiz Onur YAVUZ geleceğimiz olan gençlerde maalesef bu sistemde yetişiyor.Fener, efes vede telekom 2011 yılına kadar bu pastayı afiyetle yerler.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Zihni Öztürk":3lb96j7q]2011 e kadar bekleriz hep beraber, Kupayı değil, Kupaları Fener kaldırır.. Bu düzen içinde... Bizler uyutulmaya ve uyanmamaya devam ederiz.. Tipik Türk karakteri... Düzene uy, sesini çıkarma....

Asıl acı olan sevgili Zihni bunu kabul edenlerden biride sevgili kardeşimiz Onur YAVUZ geleceğimiz olan gençlerde maalesef bu sistemde yetişiyor.Fener, efes vede telekom 2011 yılına kadar bu pastayı afiyetle yerler.[/quote:3lb96j7q]

Abi bu kadar karamsar olma sende görüyosunki yöneticilerimiz ülkerden kurtulmaya çalışıyor gel kör ki nasıl anlaşmaysa (sen benden daha iyi bilirsin şartlarını) kurtulamıyoruz.Yada tazminatı ödiyecek(Ne kadardır bilinmez)bir sağlam sponsor çıkmadı demekki.Hocanın 1+1 ve 2011 yılına kadar neden diye düşündünüzmü?Nedenmi ben söyleyeyim ülkerle sponsorluk anlaşmasının bittiği yıl.!Sizce burdan çıkarılcak bişey varmı? Sana soruyom mithat abi

Mithat abi biz taraftarız. Bunlar doğru mu yanlış mı bilemem ama yazdığın şeyler taraftarı germekten başka bir işe yaramaz. Bunlar doğruysa bunu düzeltecek kişiler sizlersiniz. Yapın o zaman, anlattığın şeyleri yapacak insanlar burada değil. Onlara anlatman yada Galatasaray Spor Kulübü'nün organlarında bunu yapman gerekmez mi? Sen bunları yazdıkça burada millet gider yapmaktan başka birşey yapmıyor. Neden hala yanlış gördüğünüz şeyleri düzeltmektense buraya yazmayı tercih ediyorsunuz anlamış değilim. Bizim bunları düzeltecek yetkimiz yok.

Murat Hoca bu sene belki çok yıpranacak, bu senelik gelmemesi daha doğru olurdu bunca olaydan sonra ama bu saatten sonra yapmamız gerekene Murat Hoca'ya destek olmaktır...

Murat Hoca kaldıysa GALATASARAYlılıgından kalmıstır... onun nasıl bir GALATASARAY sevdalısı oldugunu sanırım bilmeyen yoktur ama herkes yine atıp tutmaya baslamıs.

destek olmak cok mu zor?!!!