Murat Hoca Takımda Kaldı

Erman Kunter'İn gelmesini isteyen biriydim.Ama medem Murat Hoca ile devam ediyoruz bundan sonra yapmamız gereken Hocamıza destek olmaktır.Umarım geçen seneden bazı dersler çıkarılmıştır.

Hocamız bu sene bizi hakettiğimiz başarılara taşır bizde ona karşı sarfettiğimiz eleştiriler için özür dileriz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Mithat abi biz taraftarız. Bunlar doğru mu yanlış mı bilemem ama yazdığın şeyler taraftarı germekten başka bir işe yaramaz. Bunlar doğruysa bunu düzeltecek kişiler sizlersiniz. Yapın o zaman, anlattığın şeyleri yapacak insanlar burada değil. Onlara anlatman yada Galatasaray Spor Kulübü'nün organlarında bunu yapman gerekmez mi? Sen bunları yazdıkça burada millet gider yapmaktan başka birşey yapmıyor. Neden hala yanlış gördüğünüz şeyleri düzeltmektense buraya yazmayı tercih ediyorsunuz anlamış değilim. Bizim bunları düzeltecek yetkimiz yok.

DÜZELTMEK İÇİN DEĞİL SEVGİLİ KARDEŞİM

Siz bilgilenin diye yazılıyor alsana yeni bir bilgi dün imzalanan antlaşmanın hukuki bir gerçekliği yok sebebine gelince yeni atanan menejerimiz Ali beyin imza yetkisi yok ama şb.sorumlusu sayın Ahmey DEDEHAYIR İMZASIYLA GEÇERLİLİK kazandı şimdi ben bu bilgiyi sana ve forumdaki arkadaşlara verdim diye forumu mu karıştırıyorum.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":29aiubc0]Mithat abi biz taraftarız. Bunlar doğru mu yanlış mı bilemem ama yazdığın şeyler taraftarı germekten başka bir işe yaramaz. Bunlar doğruysa bunu düzeltecek kişiler sizlersiniz. Yapın o zaman, anlattığın şeyleri yapacak insanlar burada değil. Onlara anlatman yada Galatasaray Spor Kulübü'nün organlarında bunu yapman gerekmez mi? Sen bunları yazdıkça burada millet gider yapmaktan başka birşey yapmıyor. Neden hala yanlış gördüğünüz şeyleri düzeltmektense buraya yazmayı tercih ediyorsunuz anlamış değilim. Bizim bunları düzeltecek yetkimiz yok.

DÜZELTMEK İÇİN DEĞİL SEVGİLİ KARDEŞİM

Siz bilgilenin diye yazılıyor alsana yeni bir bilgi dün imzalanan antlaşmanın hukuki bir gerçekliği yok sebebine gelince yeni atanan menejerimiz Ali beyin imza yetkisi yok ama şb.sorumlusu sayın Ahmey DEDEHAYIR İMZASIYLA GEÇERLİLİK kazandı şimdi ben bu bilgiyi sana ve forumdaki arkadaşlara verdim diye forumu mu karıştırıyorum.[/quote:29aiubc0]

Mithat bu verdiğin bilgi ile diğerleri aynı mı Allah aşkına? ;)

Burada bilgilendiriyorsun ama daha öncekilerde birilerine karşı kışkırtıyorsun. Bu benim kendi gördüklerim abi. Ülker veya sömürgecilik konularında insanları kışkırtman birşeyleri değiştirmez, sen kulübün içindesin bunların düzeltmek senin görevin abi. Divan Kurulu'nda konuşursunuz, halledersiniz. Ama sen bunlar orada konuşulmaz diyorsun ama burada konuşuyorsun. Galatasaray Divan Kurulu'nda konuşulmayacak birşey zararlı ise burada neden konuşuluyor abi?

Bak sevgili Kerem kardeşim ben bunu divanda da konuşurum ama sizin bilmediğiniz bu kulüpte bazı kurallar var bunlar kitapta yazmaz bunları büyüklerden öğrenisin küçüklere öğretirsin öyle söz almakla o divanda konuşamassın konuşsanda seni dinlemezler sebebide bunu zaten hepsi çok ii bilir.

Ben kime niye kışkırtayim ben yapılan yanlışları yazıyorum belki isyanımdan uslübum sert olabilir bu konuda size katılırım ama burda çok farklı olaylar var be taraftar bunların doğrusunu bilirse daha sonra kendisi gereken ve doğru olan tepkiyi verebilir.

Peki abi ama Galatasaray Divan Kurulu'nun yazılı olmayan kuralları varsa bu sitenin de vardır elbet. Açıkçası ben rahatsızlık duyuyorum ortamdan. Kendim de bunun içinde olduğum için kendime de kızıyorum ve özür diliyorum. Zaten Onur abi de temizler burayı ;)

Mithat Bey kışkırtmıyorum diyosunuz ama sizin yazdıklarınızdan etkilenen bi genç arkadaşımız dün EN UFAK bi başarısızlıkta salonu Murat hocanın başına yıkıp ona gününü göstermekten bahsediyordu. Eğer ki sizin de bahsettiğiniz Galatasaray taraftarının tepkisi bu ise bence yanlış yoldasınız.

Genç arkadaşları daha medeni şekilde yol gösterebilirsiniz sanıyorum ki illa ki nefret aşılamanız gerekmez.

Semih Ural' Alıntı:
Mithat Bey kışkırtmıyorum diyosunuz ama sizin yazdıklarınızdan etkilenen bi genç arkadaşımız dün EN UFAK bi başarısızlıkta salonu Murat hocanın başına yıkıp ona gününü göstermekten bahsediyordu. Eğer ki sizin de bahsettiğiniz Galatasaray taraftarının tepkisi bu ise bence yanlış yoldasınız.

Genç arkadaşları daha medeni şekilde yol gösterebilirsiniz sanıyorum ki illa ki nefret aşılamanız gerekmez.

Ben cevabı yazdım ama yine silinmiş acaba şimdi neden silindi çok merak ediyorum tekrar yazıyorum kise o salonu yıkamaz ilk önce buna biz izin vrmeyiz tıpkı daha önce vermediğimiz gibi yalnız burda işine gelmeyenleri silme gibi bir huyu olan arkadaş var galiba bari silince altına imzasını atsında bilelim

Murat ÖZYER,yanlış yaptı!

1) ...

2)Taraftarlar karşısında artık eski desteği ve güveni bulamayacağıda kesin.

3)Gerçekten M.ÖZYER'in arkasından arayışlar oldu ama o yine görevini yaptı.Sözleşmesi bitti senin ile olmayacağız dendi ve ortaya yeni bir koç atıldı;Erman KUNTER.Hepimiz mutlu olduk ama yine olmadı M.ÖZYER'e geri dönüldü.

4)ÖZYER,kendisine sergilenen bu davranış şeklinden dolayı geri dönmemeliydi.Hem kariyeri ile oynadı hemde güven kaybetti.

5) ...

Artık Destek olmaktan başka bir seçenek yok,ama 2 yıllık süreçteki gibi rahat olacağını düşünmüyorum,diken üstünde tabiri içinde buluduğu durumu çok iyi anlatıyor.

Ali Demirci' Alıntı:
Murat ÖZYER,yanlış yaptı!

1) ...

2)Taraftarlar karşısında artık eski desteği ve güveni bulamayacağıda kesin.

3)Gerçekten M.ÖZYER'in arkasından arayışlar oldu ama o yine görevini yaptı.Sözleşmesi bitti senin ile olmayacağız dendi ve ortaya yeni bir koç atıldı;Erman KUNTER.Hepimiz mutlu olduk ama yine olmadı M.ÖZYER'e geri dönüldü.

4)ÖZYER,kendisine sergilenen bu davranış şeklinden dolayı geri dönmemeliydi.Hem kariyeri ile oynadı hemde güven kaybetti.

5) ...

Artık Destek olmaktan başka bir seçenek yok,ama 2 yıllık süreçteki gibi rahat olacağını düşünmüyorum,diken üstünde tabiri içinde buluduğu durumu çok iyi anlatıyor.
2 ve 4 e katılmıyorum

Ya ne zaman bitecek bu tartışma çok merak ediyorum burada yazılanlarla hiç birşeyin değişmeyeceği kesin.O yüzden kimsenin konuşmasının bir yarar sağlayacağını düşünmüyorum :?

Bazı iletiler "forum seviyesini koruma çalışmaları kapsamında silinmiştir." Forum İçeriğinde taraftarı kışkırtıcı ifadelerin olmadığını düşündüğüm iletilere ise dokunmadım.

Evet kendimi son günlerde diktatör olarak görmeye başladım. Asıyorum (siliyorum), kesiyorum (değiştiriyorum) ... Ancak burada amacım Murat Özyer´e gelen eleştirilerin önünü kesmek ya da koyun zihniyetli taraftar yetiştirmek değil. Yeri geldiği zaman takımı ve teknik kadroyu eleştiren (*) ama her koşulda takımına sahip çıkan bir genç taraftar kitlesi görmek isterim tribünlerde.

* Eleştiri: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla inceleme işi.

TDK´ye göre; hakaret etmek, kışkırtmak, hesap sormak ... eleştiri kavramının içinde yer almıyor.

Konu başlığımız neydi? Murat Hoca´nın Takımda Kalması". Konu dışı iletileri ve içeriğinde kışkırtıcı, suçlayıcı vb ifadelerin yer aldığı iletileri silmeye devam edeceğimi beyan ederim.

Burak Barut' Alıntı:
Ya ne zaman bitecek bu tartışma çok merak ediyorum burada yazılanlarla hiç birşeyin değişmeyeceği kesin.O yüzden kimsenin konuşmasının bir yarar sağlayacağını düşünmüyorum :?

ÜLKER,ne zaman elini ayağını çeker,hep ben biliyorum düşüncesinden vazgeçerse veya sadece sponsor olduğunu bilip ona göre hareket ederse biter bu tartışmalar.

Ali Demirci' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2unb9av0]Ya ne zaman bitecek bu tartışma çok merak ediyorum burada yazılanlarla hiç birşeyin değişmeyeceği kesin.O yüzden kimsenin konuşmasının bir yarar sağlayacağını düşünmüyorum :?

ÜLKER,ne zaman elini ayağını çeker,hep ben biliyorum düşüncesinden vazgeçerse veya sadece sponsor olduğunu bilip ona göre hareket ederse biter bu tartışmalar.[/quote:2unb9av0]

Malesef 2 sene daha beklemek zorundayız gibi görülüyor Ali Abi.

Ali Demirci' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1eg8ybfl]Ya ne zaman bitecek bu tartışma çok merak ediyorum burada yazılanlarla hiç birşeyin değişmeyeceği kesin.O yüzden kimsenin konuşmasının bir yarar sağlayacağını düşünmüyorum :?
[/quote:1eg8ybfl]

yani bu tartışmaların olması normal çünkü burası forum :) :) :) burda değilde nerde yapıcaz :)

Onur Yavuz' Alıntı:
Bazı iletiler "forum seviyesini koruma çalışmaları kapsamında silinmiştir." Forum İçeriğinde taraftarı kışkırtıcı ifadelerin olmadığını düşündüğüm iletilere ise dokunmadım.

Evet kendimi son günlerde diktatör olarak görmeye başladım. Asıyorum (siliyorum), kesiyorum (değiştiriyorum) ... Ancak burada amacım Murat Özyer´e gelen eleştirilerin önünü kesmek ya da koyun zihniyetli taraftar yetiştirmek değil. Yeri geldiği zaman takımı ve teknik kadroyu eleştiren (*) ama her koşulda takımına sahip çıkan bir genç taraftar kitlesi görmek isterim tribünlerde.

* Eleştiri: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla inceleme işi.

TDK´ye göre; hakaret etmek, kışkırtmak, hesap sormak ... eleştiri kavramının içinde yer almıyor.

Konu başlığımız neydi? Murat Hoca´nın Takımda Kalması". Konu dışı iletileri ve içeriğinde kışkırtıcı, suçlayıcı vb ifadelerin yer aldığı iletileri silmeye devam edeceğimi beyan ederim.

SEN devam et bu yolda bakalım kim haklı zaman gösterecek sen bu forumda silersin ama tarihi silemessin yaşanan ve yaşanacak rezaletleride bakalım silebilecekmisin ben istesem sen yine silemessin ama bir eğitim görevlisine yakışmıyacak bir tutum sergilediğini er geç anlıyacağını tahmin ediyorum

Tartışmaların olması normal değil çünkü buradaki insanların yüzde 95'i Ülker'i istemiyor zaten. Kim kimle tartışıyor yahu herkes aynı tarafta zaten :?

Not: Gereksiz bir mesaj ama yazma gereği hissettim ;)

Mithat Duran' Alıntı:
SEN devam et bu yolda bakalım kim haklı zaman gösterecek sen bu forumda silersin ama tarihi silemessin yaşanan ve yaşanacak rezaletleride bakalım silebilecekmisin ben istesem sen yine silemessin ama bir eğitim görevlisine yakışmıyacak bir tutum sergilediğini er geç anlıyacağını tahmin ediyorum
Mithat Bey bu saatten sonra Özyer´i eleştirmenin şubeye bir şey kazandırmayacağı düşüncesinden yola çıkarak hareket ediyorum. Ortada imzalardaki mürekkebin daha kurumadığı bir sözleşme mevcut. Sezon bitince doğrular ve yanlışlar ortaya konup bir değerlendirme yapılır ama sezon bitince.

Ne güzel, şimdiki aşama tehdit... Ancak merak etmeyin, kışkırtıcı iletilerinize müdahale edemediğim anda görevimi bırakırım.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":26i0jh4n]SEN devam et bu yolda bakalım kim haklı zaman gösterecek sen bu forumda silersin ama tarihi silemessin yaşanan ve yaşanacak rezaletleride bakalım silebilecekmisin ben istesem sen yine silemessin ama bir eğitim görevlisine yakışmıyacak bir tutum sergilediğini er geç anlıyacağını tahmin ediyorum
Mithat Bey bu saatten sonra Özyer´i eleştirmenin şubeye bir şey kazandırmayacağı düşüncesinden yola çıkarak hareket ediyorum. Ortada imzalardaki mürekkebin daha kurumadığı bir sözleşme mevcut. Sezon bitince doğrular ve yanlışlar ortaya konup bir değerlendirme yapılır ama sezon bitince.

Ne güzel, şimdiki aşama tehdit... Ancak merak etmeyin, kışkırtıcı iletilerinize müdahale edemediğim anda görevimi bırakırım.[/quote:26i0jh4n]

Kendine güzel bir kaçış yolu bulmuşsun devam et şimdi sana verilmeyen bir görevi kendine vazife edinmişsin senin bu yaptığına kraldan çok kralcılk denir .Hangi şube bizim mi? yoksa ülkerin hegomanyasında ve tamamen ülker çıkarlarına hizmet eden şubeyi mi?kastettin anlamadım sen geçen sezon içinde sezon sonunu bekleyelim dedin ama sezon bitti senden sezonun detaylı bir eleştirisini yapmadın sen kendinle çelişiyorsun Onur bey

hep böylemi diyeceğiz imzalar atıldı eleştiri olmayacakmı hep sezon bitince eleştiriler yapılır dedik ve maalesef bu seneki halimiz geçen senedende kötü.eleştiri için sezon sonumu beklenecek