Murat Özyer' e sormak istedikleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ugur aynı soruyu bende merak ediyorum valla :) Heralde 10. Yıl Partisinde yapılmıcak ayak üstü

Takıma yapılan eleştrilerin büyük bölümü takımın hücumda dağınık oynaması ve düzenli bir hücum anlayışının olmadığı yönünde. Bu eleştrileri kabul ediyor mu? Yoksa oyun kurucular takımı onun istediği gibi yönlendiremediğini mi düşünüyor şimdiye kadar? Eğer eleştrilerin doğruluğunu kabul ediyorsa bu sene nasıl bir hücum anlayışı göreceğiz takımımızda?

Bu kadar soruyu yöneticilerimiz nasıl düzenleyip sorcak merak ediyorum bence en iyisi alsınlar eline laptopu gitsinler hocanın yanına açsınlar gsbasketi hoca okusun onlar yazsın anca böyle olur :)

cidden ne zaman yapılcak bu röportaj yöneticilerden cevap bekliyoruz

Takım yurt dışı kampına gitmeden röportaj gerçekleştirilecek. Sorular için teşekkürler arkadaşlar.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Takım yurt dışı kampına gitmeden röportaj gerçekleştirilecek. Sorular için teşekkürler arkadaşlar.
kerem kamp hakkında bilgi alabildin mi ne zaman gidecez kaç maç oynayacaz.takımımızı izleyebilme olanağımız olacakmı? takımımızı ilk ne zaman izleyebilecez.türkiye de katılacağımız turnuva olacak mı...

Erdal Avcı' Alıntı:
onun için bi başlığımız var can abi.oradan bu bilgileri bulabilirsin.
o başlıkta henüz sorduğum şeylerle ilgili net bişeyler yok ben orayı takip ediyorum.ayrıca hatırlattığın için teşekkür ederim

Takımımızın transferlerinde daha çok avrupalı yabancı oyuncu seçimlerine bakarak bu yıl atletiklik açıdan sıkıntı çekeceğimizi düşünüyor mu?böyle bir sıkıntımız varsa bu açığı nasıl kapatacağız?

Bugün öğlen saatlerinde gerçekleşmiş olması gerekiyordu :) Ben çalıştığım için katılamadım.

Çözümleme bitince yayınlanır. Bunu da bilemicem :)

Murat İnal' Alıntı:
Bugün öğlen saatlerinde gerçekleşmiş olması gerekiyordu :) Ben çalıştığım için katılamadım.

Çözümleme bitince yayınlanır. Bunu da bilemicem :)
Murat Bey röportajı Kerem Bey mi yaptı.istanbul da yaşıyor olsaydım katılmak isterdim

Yakın zamanda yayınlarız sitede ama uzun bir sohbet oldu. Süre konusunda birşey diyemem. Yararlı bir sohbet olduğunu söyleyebilirim. Konuyu kapatsak iyi olur artık sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...