Murat Özyer' e sormak istedikleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Bende okumuştum Fanatik'in köşe yazısında Smush Parker'ı ama onun heralde bir kaısını çalıp daha evine alınmadan atılmışızdır heralde.Onu anca bi Pana,CSKA gibi takımlar alabilir.Bizim almamız zor.

mehmet kardeş biliyorum bana düşmez ama galatasaray ve atılmak aynı cümlede kullanmışsın benim görevim değil ama rahatsız oldum bunu belirtmek isterim

Arkadaşlar sadece soruları yöneltelim lütfen. Yorumları es geçelim şimdilik. Yönetici arkadaşlar soruları toparlarken zorlanıyorlar.

Bu arada sene içinde Smush Parker duyumu almıştım :)

ben murat hocayı gerçekten ciddi manada seven birisi olara bu kadar olaydan sonra artık merak ediyorum acaba cafecrawn adı galatasaray basketbol takımından çıkarılırsa başka bi deyişle ülker le sponsorluk noktalanırsa hocamız gene takımın başında kalmak istermi (yöneticilerin murat hocanın takımın başında kalmasını istediğini var sayarak soruyorum)

Murat hoca NBA yaz liginde koçluk yapmış biri olarak, NBA'de ve Avrupa'da koçluk yapmak arasındaki farklar nelerdir?

Eğer bir gün fırsatı olursa NBA'de herhangi bir takımda çalışmak ister mi?

Avrupa basketbolu ve NBA basketbolunu karşılaştırdığında hangisini daha çok beğeniyor ve neden?

bir ara gundemde olan bir yabancıyı türk stasunde oynatılma isi hangi basketbolcu icindi?eger bu marshall sticklandsa turk yapıp bir yabancı oyuncu daha takıma katmayı dusunuluyor mu?

alt yapı konusunda ne gibi calısmaları var?

gelecege donuk ne gibi yatırımları olacak?

Tufanın sakatlanması sonrası yerli transfer düşünülüyor mu?

Geçen yıl ile bu yılın olumlu ve olumsuz yönden farklılıklarını açıklarmısınız..?

Geçen yıl ile bu yılki hedefler arasında ne farklılıklar var..?

Tufan iyileşemezse B planları var mı demiştim önceki mesajımda geri alıyorum A planı oldu artık.

Bir de Galatasaray alt yapısı eski günlerine dönmek için çalışmalar yapıyor mu?
Mesela Enes Kanter gibi yıldızlarda olsun ümitlerde olsun önemli oyuncular çıkaracak organizasyonlarımız var mı ya da buna verilen önem ne düzeyde.
Ya da bu tarz genç oyuncuları (Teoman'da olduğu gibi ) takıma kazandırmak için çalışmalar var mı ?
Örn:Doğuş Balbay

Salon konusunda bi gelişme var mı? Aslantepe'ye salon yapılacak mı? Birinci ağızdan öğrenebilsek iyi olur.. Ayhan Şahenk'le ilgili düşünceleri neler Murat Hoca'nın, özellikle bazı Avrupa maçlarında tribünlerin boş olmasını görmek çok kötüydü, bi şey düşünülüyor mu bunu aşmak için?

Berk Turanli' Alıntı:
Salon konusunda bi gelişme var mı? Aslantepe'ye salon yapılacak mı? Birinci ağızdan öğrenebilsek iyi olur.. Ayhan Şahenk'le ilgili düşünceleri neler Murat Hoca'nın, özellikle bazı Avrupa maçlarında tribünlerin boş olmasını görmek çok kötüydü, bi şey düşünülüyor mu bunu aşmak için?
gecen gun lig tv yayınlanan aslan cimbom programında a.dedehayır roportajı vardı. yoneticimiz aslantepeye salon yapılacagını soyledi :)

duyduğum en güzel haber ozan abi zamn belli değil daha değil mi ?? birde murat hocaya sormak istediğim sponsorumuzdan memnun mu yılık ne kadar bütçe ayırıyor takımımıza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...