Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
birileri Özyer istifa etsin ben görev alayım...
birileri takım kaybetsin sevineyim diye bekler...
ne güzel dünyaaa...
birde tarafım, taraftarım diye övünürler....
ciddi siz hangi taraftansınız.....

Volkan Ozger' Alıntı:
:) Göz görmeyince gönül katlanıyo izlemıyorum bu ruhsuz takımı. Galatasaryın büyüklügüne yakısmayan kalısı gelısı midemı bulandır pis işlerin döndügü cafe crown takımını

Beklıyorum sadece GALATASARAYIMI.Beklıyorum durusu takımın basına gelisi yönetim tarafından olan baskı ile zorlama ile olmayan ADAM GİBİ ADAMI !!!
Volkan harbiden işin suyunu çıkardın!

Bu takım 11 de 10 yaptı, bu takımda bazı oyuncular gerçek performansını gösteremesede, Hüseyin'i Erdem'i, Cücü'sü Cemal'i deli gibi mücadele ediyor, hele Hüseyin varya resmen sahada taraftarlık yapıyor!

Cafe crown meselesine gelince malesef bizim takımın sponsoru onlar, vede her yıl klübe 7 milyon dolar veriyorlar, şayet bu parayı ben bir şekilde temin ederim diyorsan eyvallah kampanya başlatalım cafe crown defol diye, onun dışında bunları söylemek türkü söylemeye benziyor!

Bu klübün başkanı A.Polat'tır o hiç Murat hocaya git demişmi acaba? öyle demişte Murat hocamı gitmemiş?

Lütfen eleştiri yapmaya çalış, hakeret etmek sana yakışmıyor!

Senin izlemediğin, midenin bulandığı, maçlarına gelmediğin takımı, bizler deli gibi seviyoruz, sevgimiz ne hocaya, ne oyunculara, sadece ASLAN ARMAYA!

Halil Üner'den hiç haz etmezdim, gitmesi için deli olurdum, ama bir kez bile kendisine hakaret etmedim, hatta Malik'in parasını cebinden verdiğinde saygı duydum, küme düşmeye oynadığımız takımı bile yanlız bırakmadım, biz BAŞARILAR GELİR GEÇER ASALETİN BİZE YETER diyen bir taraftarız.

Bugün Murat hoca var diye armanın peşinden gitmiyoruz, yarın Erman gelirse armanın peşini bırakmayacağız!

Sende salona gel, takımına destek ol, istersen efes maçındaki gibi hoca istifa diye tempo tut, kahramanımız ol :)

Yada sevmiyorsan bile bu takımı, bu hocayı, bizim gibi sevenleri rencide etme!

ERMAN, MURAT, HALİL MALİL FARKETMEZ!

A.ÖRS GELSE ARMANIN PEŞİNDEYİZ!

HERKES GİDER BİZ KALIRIZ!

Sevgılı eyüp abıcım ben zaten bütün yazılarımda hüseyının,erdemın savastgını yazıyorum ama okumuyosan benım yapıcak bir seyım yok evet bu takım ruhsuz hedefsiz bunu ınkar etmesın kımse !!! Simdi görücem gercek rakıplerle oynıcaz sonuclar ne olucak ???

Muhteremın gelişi vede kalısı bılmyen duymayan yok acı ama gerceklerı yazdım !!!

Ben söyleyeyim en önemli oyuncuları ve hocası eksik takımı yenmiş olacağız feneri, telekomu evde yendik yiyosa deplasmandada yenin, aliağanın bütçesi düşük ve tabi birde şu var unutmadan geçen sezonda ilk yarıyı lider bitirdikde ne oldu. Her maçın ayrı ayrı bahanesi hepsini kazansanda söylenecek bişey var zaten. Gölge etmeyin başka ihsan istemez, varsın salon eksik kalsın.

Düne kadar evet istifa dıyenler yine aslan kesildi kimin neye göre yorum yaptıgıda ortaya cıktı :) Yorumsuz artık forumu okuyanlar neyın ne oldugunuda görüyo güzel !!!!

Volkan senin anlayışında gerçekten sorun var dünde vardı bugünde var.
Tekrarlayayım istersen Murat hoca bırakmalı takımda kan değişikliği şarttır.
Benim neyi nasıl eleştirdiğimi anlmanı beklemiyorum ama böyle garip garip ifadelerde kullanma.

Volkan Ozger' Alıntı:
Sevgılı eyüp abıcım ben zaten bütün yazılarımda hüseyının,erdemın savastgını yazıyorum ama okumuyosan benım yapıcak bir seyım yok evet bu takım ruhsuz hedefsiz bunu ınkar etmesın kımse !!! Simdi görücem gercek rakıplerle oynıcaz sonuclar ne olucak ???

Muhteremın gelişi vede kalısı bılmyen duymayan yok acı ama gerceklerı yazdım !!!

Allah askiniza ilgi cekmek, populer olmak icin baska yollar secin!
Burasi ilgi cekmek icin sinifta yaramazlik yapan Teenager'larin sanal ortamdaki kendini ispat yeri olmasin lutfen!!!

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Volkan senin anlayışında gerçekten sorun var dünde vardı bugünde var.
Tekrarlayayım istersen Murat hoca bırakmalı takımda kan değişikliği şarttır.
Benim neyi nasıl eleştirdiğimi anlmanı beklemiyorum ama böyle garip garip ifadelerde kullanma.

Üstüne neden hemen alındın :) ben isim vermedim forumun genelınden bahsetmistim :)

Selim S.' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":1f80g3ci]Sevgılı eyüp abıcım ben zaten bütün yazılarımda hüseyının,erdemın savastgını yazıyorum ama okumuyosan benım yapıcak bir seyım yok evet bu takım ruhsuz hedefsiz bunu ınkar etmesın kımse !!! Simdi görücem gercek rakıplerle oynıcaz sonuclar ne olucak ???

Allah askiniza ilgi cekmek, populer olmak icin baska yollar secin!
Burasi ilgi cekmek icin sinifta yaramazlik yapan Teenager'larin sanal ortamdaki kendini ispat yeri olmasin lutfen!!![/quote:1f80g3ci]

Selim popüler olmama gerek yok kardesım sen rahat ol ben burda tartıstıgım abılerım arkadaslarımla maclara gıdınce yan yana kol kola bagrıyoruz macı izlıyoruz bilmeden yazmak olsun diye yazma nolur :)

Kendini zeki sanıyosun heralde üstüme neden alınmışım bana söyledin alınmadım.

Hayır genel demıstım samil inan inanma zekiyim o ayrı bir konu ama genel demıstım neyse inandırmak zorunda degılım ,söle bır bak 3 hafta öncesi ile simdikı duruma ,genelmi sahsınamı anlarsın benım sahıslarla işim yok derdım GALATASARAY :)

Bir hafta gitsin ,ıkıncı hafta 11/10 yaptı kalsın demıyorum.Muhterem yetersiz, bilgisiz, gelisi kalısı yanılıs, savasmayan (genel olarak) ,4 numaranın top getirdigi,cok inandıgı vede tanıdıgı yabancıyı göndermesi,altan blok daha göremedik,savunması rezalet bir takım bu genel anlamıyla . 11/10 da yapsa böle sahada görünen köy kılavuz istemıyo ama neyın direnmesını yapıyo bazıları hayret vede sakınlıkla izlıyorum .

Yazım genel samil sana degil üstünme alınma bundan sonra böle yazmam gerekecek sanırım :)

Volkan Ozger' Alıntı:

Taraftarlık bence bu değil, Murat hoca var midem bulanıyor, takımda mücadele etmiyor, ben artık maçları izlemeyeceğim.

Bumudur Volkan?

Ben senin yerinde olsam maçlara gelip takıma destek olurdum, çünkü bu takım 20 kişiye oynadığında hoca ve oyunculara tavır almış olmuyorsun!

ARMAYI YANLIZ BIRAKMIŞ OLUYORSUN!

Ayrıca bu meseleyi bu kadar önemsiyorsan sesini daha etkili ve daha kaliteli bir şekilde duyurabilirsin!

Mersin uA ne yaptı Mersin maçında?

Öncelikle Maça gittiler, bize ayrılan yerleri ziyadesiyle doldurdular!

Dandik avrupa takımlarında fark yiyen bu takımı yanlız bırakmadılar, çünkü forma bizim forma, arma aslan arma!

Sonrasında takımı tribünlere çağırıp KALBİNİZLE OYNAYIN KALBİMİZİ KIRMAYIN diye inlettiler salonu!

Bu yaptıklarına resmen hayran oldum, bir protesto bu kadarmı güzel olur, bir protesto bu kadarmı pozitif olur, vede en önemlisi altında yatan anlamlar, giydiğiniz formanın, başında olduğunuz takımın değerini farkedin, o maçta takım bütün gücüyle mücadele etti, ve maçı kazandık, eğer öyle olmasaydı taraftarımız yine gereken kalitede ve güzellikte tavrını koyacaktı.

Şu ana kadar yazdıklarımı iyi anla!

GALATASARAY'IN OLDUĞU YERDE HER ZAMAN UMUT VARDIR.

COMMANDANTE HAGİ.

Eyüp abi pekı İMPARATORLUK kelımesını bu adama yakıstırırken FATİH TERİME haksızlık degilmı ???

Benım midemı bulandırıyo bu takımın basına gecisi ile kalısı ile herkes nasıl geldıgınıde biliyo kaldıgınıda ben bunu dedım olayları farklı boyutlara cekmeleyım

Zaten muhteremin kapasetini gördük onlar ıcın yorum yapmaya degmez

Volkan ben ne diyorum sen ne diyorsun!

Kısa yazayım bu sefer, maçlara gel takımının yanında ol, güzel kaliteli eleştiriler yap, taraftarlık budur.

Ligin en az sayı yiyen 2 takımından biriyiz, Ayrıca ne maçlara geliyosun ne de forumda istifa topiğinden başka bir yerde yazmıyosun takımın iyi olması için bi fikir sunmuyosun sunduğun tek fikir özyer istifa başka bir şeyini görmedim senin o yüzden söylediklerini ne öenmsiyorum nede inanıyorum. Birde senin kendini zeki sandığını düşünüyorum.

Hasan Köse' Alıntı:
oyağı tesadüf eseri yenen bu takımmı yenecek 4 te sıfıra hazırlanın arkadaşlar, ama etmez etmez gereken yappılır 4 te sıfırdan sonra bence ülkerde gider muratta
Oyak maçını izlemedim, TBL sitesinden skor takibi yaptım ve son dakikalar çok zorlandık. Hüseyin 5 faulle oyun dışında kaldıktan sonra içerden oynamayıp sürekli dış atışlara yöneldik ve düşük bir dış atış yüzdesine rağmen kazandık. Tesadüf olan düşük dış atış yüzdesine rağmen kazanmak mı?

Yengiler tesadüf oluyorsa yenilgiler de tesadüf olsun. Takdir-i ilahi deyip geçelim bütün sonuçları.

Ligin en az sayı yiyen 2 takımından biriyiz, Ayrıca ne maçlara geliyosun ne de forumda istifa topiğinden başka bir yerde yazmıyosun takımın iyi olması için bi fikir sunmuyosun sunduğun tek fikir özyer istifa başka bir şeyini görmedim senin o yüzden söylediklerini ne öenmsiyorum nede inanıyorum. Birde senin kendini zeki sandığını düşünüyorum.

Samil daha öncede demistim ekmek parası hafta sonları calısyorum.Calısmadıgım zamanlarda oynan 7 8 macın 5 6 sında bulundugum forumdakılar cok cok iyi biliyorlarl sen dahil !!!

Kaldıkı hangı topice yazacıgıma ben karar verırım o benı kararımdır sana düsmez yargılaması :)

Çalışıyosun gelemiyosun eyvallah ama heryerdeyiz edebiyatı parçalamayıda iyi biliyosun ben senin fikirlerine neden saygı duymadığımı önemsemediğimi anlatmaşım onun dışında istediğin yere istediğin kadar negatif yazı yaz benim için sorun değil benim bu yaptığımı yargılamak olarak görüyosan sıkıntı yok istediğin gibi görebilirsin benim nasıl gördüğüm önemli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...