Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat İNAL' Alıntı:
Mithat Bey, Tugay Kardeşim,

Bırakan mı var ortada ki böyle bir başlık bekliyorsunuz. Ha tabi bırakırsa açıcaklar var o ayrı konu. Adam gibi adam başlıklarıyla inler tribüncüler. (Hadi ordan.)

Bu yaşıma kadar çok adam tanıdım hepsi harbi insanlardı.Sevgili Murat(İNAL) ama maalesef içlerinde Murat (ÖZYER) yoktu.Tabi zaman neleri gösterecek bunu göreceğiz.Şu an çok iyi günlerimiz.

Yeni üye olan arkadaslar nedense en atesli Murat Özyer savunucularılar.Azaldıkca dısarıdan yeni destekcileri geliyor muhteremin.Bize hiç mi rahat yok sizlerden?Bir de neden savundugunuzu yazsanız bizlerde bilsek te sizler gibi imparatoru desteklesek

Serkan Dursun' Alıntı:
Yeni üye olan arkadaslar nedense en atesli Murat Özyer savunucularılar.Azaldıkca dısarıdan yeni destekcileri geliyor muhteremin.Bize hiç mi rahat yok sizlerden?Bir de neden savundugunuzu yazsanız bizlerde bilsek te sizler gibi imparatoru desteklesek

Murat Özyer benim babamın oğlu değil,onun bu takımdan ayrılmamasıyla benim bi çıkarım da yok.Murat Özyerin hatalarının herkes gibi ben de farkındayım..Ama şu anda istifa ederse ne olacağını düşünsenize.Fener maçında tarihi fark bekleyenler M.Ö istifa edince tarihi fark mı aticaz lütfen mantıklı düşünün !
Sezonun belkide kırılma noktasına geldik.Önce desteğimizi verelim sonra gerekeni yapaerız....

Adnan Polat'ta fbulker macina gelecek..Bu mac Murat Ozyerin son GS macı olabilir mactan cikacak sonuca gore.Zaten bu macıda alamassak sampiyonluk umitleri % 0'a dusuyor.

Gurovic,Milojevice laf soylemek anlamsız....

Bir yanda....Kariyerli,Yıldız Gurovic,Milo,Huseyin... Diger yanda..Acemi Murat Ozyer,Cemal,Murat,Erdem vs...

Denge unsurunu saglamak,takımı oynatmak kimin goreviyse butun sorumluluk o kisiye aittir!

herhangi aksi bir sonuçta gene birşey olmaz murat özyer devam edecektir...başkan bile takımız için başarılı anlamında sadece 2 mağlubiyet aldı dedi fener mağlubiyetide etkilemez

Duyuru: Murat Özyer

Kulübümüz, 2006-07 sezonundan bu yana Galatasaray Cafe Crown basketbol takımımızın Başantrenörlüğünü yürütmekte olan Sayın Murat Özyer ile yollarını ayırma kararı almıştır.

Değerli hocamıza bugüne kadar takımımıza verdiği tüm emekleri için içtenlikle teşekkür eder, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...