Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zihni Öztürk' Alıntı:
Mithat kardeşim, 3 sezondur üzülüyoruz.. Abuk sabuk sıradan ismi duyulmamış takımları yenerken bile bu yazıları yazdık.Bu sponsorlukla, bu hocayla olmayacağını yazdığımız için tepki gördük.

Bu ligde Efes, Fener yeneceğimiz 2 takım var, hadi geçen seneki güçlerinden uzak olmasına rağmen Telekom ve Beşiktaşı da yazalım.. Olsun 4...

3.sezon her sene büyüyen bütçe isimlenen oyuncular, değişmeyen sponsorluk ve hoca ne hikmetse..

Sonuç yine aynı sonuç ; Yaratılan çakma imparator, aynı sponsorluk, şerefli 4.lükler... Gerçek sonuç ise Ülker ve Ülker in asilleri ile yürüyen Fenerbahçe..

Ayrıva Mithat başka bir forumda Fenerbahçe ye kaybedersek hoca gider demişsin... Sanmıyorum ; çünkü bu camia C.Crowndan gelen paraya teslim olup 35 sayılık farkı hazmetti.. Koçu İmparator yaptı...

Bu camiada koç olarak tek imparator Fatih TERİM'dir.. 4 sene üst üste Şampiyonluk, T.Kupası, Cymhurbaşkanlığı, Uefa, Milli takımla başarıları...

Bir insan imparator sıfatını alabilmesi için bu başarıları görmesi gerekir.. O yüzden 3 sezondur evet imparator ile hemde çakması ile devam ediyoruz...

Usta bende biliyorum gitmeyeceğini,yahut gönderilmeyeceğini.En son oyak maçında türbündeydim,malum yerde sol tarafımda sn.Hakan AYDINOL oturuyordu. Yapılan eleştirilere katılıyor,hoca ile ilgili konularda gülüyordu.Sanki kendi bu takımda hocanın kalmasına sebeb olan değilmiş gibi.

Aslında sıkıntı başka diye düşünüyorum.Floryada sıkıntı oyuncularla ,hoca arasında sıkıntı var bence en son Beşiktaş maçında graves ile hoca arasında yaşananlar bayağı ciddi mevzular.İnan artık yoruldum kendi işlerime vakit ayıramaz oldum yine varsa yoksa basketbol sonuç sıfır.

İnceldiği yerden kopsun artık zatı muhteremin böyle zor ekonomik dönemde istifa edip evde oturacağını düşünmüyorum.

Murat Özyer sana ulker baska bi iş bulsun, Galatasaray sana oldukca buyuk geldi zate istenmedıgın yerde kaldıgına gore (sene basında yonetım hoca bulamayınca zorunlu kaldı) kovulmadanda gıtmezsın.Biz burda sana boşu boşuna atıp tutarız.Tek kısalı takıma 29 uclukle oynayan takımın kocu yoktur varsada adı MURAT OZYERDIR.

İki tane koyunu güdemeyecek adamı takımın başına geçirirsen olacağı budur. ne kadar fasulye'den takım varsa yendik, play off larda rakibimiz olması muhtemel olan iki takıma yenildik. ne anladım ben bu 10 galibiyetten ?

anlayan varsa beri gelsin.

ama bildiğim tek bir şey var, bu hafta Fenerbahçe'yi yenmek zorundayız, yenmeliyiz.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Hocam sizi çok seviyoruz...

Üçlük ile ilgili bir şey söylenmiş ben de diyorum ki içeriden oynayabildik mi,topu indirdiğimizde ne oldu?
sevmek ayrı bir olay kardeşim. tamam, efendi adam, Galatasaraylı, eyvallah ama lise takımını çalıştıracak kapasite yok.

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":3hzxc0sl]Hocam sizi çok seviyoruz...

Üçlük ile ilgili bir şey söylenmiş ben de diyorum ki içeriden oynayabildik mi,topu indirdiğimizde ne oldu?
sevmek ayrı bir olay kardeşim. tamam, efendi adam, Galatasaraylı, eyvallah ama lise takımını çalıştıracak kapasite yok.[/quote:3hzxc0sl]

Bunu yıllardır onu antrenör yapmaya çalışan kişiler anlamamış,sonra birlikte çalıştığı antrenörler anlamamış(yrd.ant. olduğu zamandan bahsediyorum),çalıştırdığı kulüplerin başkan,sahip,yönetici vs. leri anlamamış da biz anlıyoruz öyle mi?

Gereksiz muhabbetler bunlar madem çok seviyorsunuz hocanızı bir topic açın hocam ne olur bizi bırakmayın diye.Bu takım uzun yıllar sonra maddi bir refaha kavuştu karşılığına bir bakın.Bu zatı muhterim savunalacak bit tek olumlu yanını yazsanıza.

Bugün eski bir basketbolcumuzla konuşma fırsatı buldum yemek yerken.
Cidden acil olarak değişim şart.

Yakında umarım kendisini yeniden şubede başka bir görevde görürüz bu arada :)

Murat İNAL' Alıntı:
Bugün eski bir basketbolcumuzla konuşma fırsatı buldum yemek yerken.
Cidden acil olarak değişim şart.

Yakında umarım kendisini yeniden şubede başka bir görevde görürüz bu arada :)

Bu tarif bana Burak Sezgin gibi geldi :)
Kulis bilgilerinin gizli olmayanlarını paylaşır mısınız?

Forumdaki nahoş ortamdan ve benimde aşırı agresif olmamdan dolayı, kendime süresiz nopost verdim, biraz istirahat edeyim:)

Bu topic adamı çarpıyor:)

Mithat Bey, Tugay Kardeşim,

Bırakan mı var ortada ki böyle bir başlık bekliyorsunuz. Ha tabi bırakırsa açıcaklar var o ayrı konu. Adam gibi adam başlıklarıyla inler tribüncüler. (Hadi ordan.)

Tugay Abi şu dakikaya kadar amiane olarak sidik yarıştırmaya gireceği için yapmamıştım ama şimdi o işi yapasım geldi ne yalan söyleyim...

Murat İNAL' Alıntı:
Mithat Bey, Tugay Kardeşim,

Bırakan mı var ortada ki böyle bir başlık bekliyorsunuz. Ha tabi bırakırsa açıcaklar var o ayrı konu. Adam gibi adam başlıklarıyla inler tribüncüler. (Hadi ordan.)

Orası da apayrı bir konu ya... :?

Bırakmayan adama kim gitme ne olur der ki.
Nasıl olsa şubeye demir atmış,bu liman ki en asil kraliyet karasularında yok...
Bu gemi kalmaz. ;)

Ama kalkmalı,kaldırmalı !

Murat Özyer gitmelidir çünkü (1) :

Geçen sezon zamanında takım kurmayı dahi beceremediği için oldukça önemli bir bütçe ile alınan oyuncular topluluğu (takım demek mümkün değil ) içler acısı bir oyunla kendinden çok daha düşük bütçeli iki takımın bulunduğu bir grupta Türkiye Kupasından elenmiştir.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Murat Özyer gitmelidir çünkü (1) :

Geçen sezon zamanında takım kurmayı dahi beceremediği için oldukça önemli bir bütçe ile alınan oyuncular topluluğu (takım demek mümkün değil ) içler acısı bir oyunla kendinden çok daha düşük bütçeli iki takımın bulunduğu bir grupta Türkiye Kupasından elenmiştir.
Tek neden bu mu ? :) :)

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":238tulnv]Murat Özyer gitmelidir çünkü (1) :

Tek neden bu mu ? :) :)[/quote:238tulnv]

:) Neden çok biryerden başlayım dedim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...