Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alperen,skor berabereyken son 4dk. içeri kaç top indirdik,kaç penetre yaptık,kaç üçlük attık?

Yine alevlenmiş forum :?

Murat ÖZYER'in bir koç olarak zayıf tabir edilen maçlarda hatta diğer maçlarda da oyuncularını mental olarak hazırlamada yetersiz olduğunu dün yine gördük. Takım üstünde otoritesi yok. Herkes kafasına göre oynuyor.

Yalancı sonuçlar bir yere kadar. Bu koç ile buraya kadar...

Gerçekten yazık bu kadar insanı kandırmaya, gözlerinin içine baka baka yalan söylemeye devam ediyorlar!

Ama artık beklenen son çoook yakın...

Necati BAŞARAN' Alıntı:
Alperen,skor berabereyken son 4dk. içeri kaç top indirdik,kaç penetre yaptık,kaç üçlük attık?

Kaçmak için söylemiyorum,vallahi maçın son 4 dakikasını hatta maçın son çeyreğinin çoğunu seyretmedim...Sebebi de sadece 5 sayı atmamız,onun için Daçka-Efes maçını izledim...

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Necati BAŞARAN":2mj1srct]Alperen,skor berabereyken son 4dk. içeri kaç top indirdik,kaç penetre yaptık,kaç üçlük attık?

Kaçmak için söylemiyorum,vallahi maçın son 4 dakikasını hatta maçın son çeyreğinin çoğunu seyretmedim...Sebebi de sadece 5 sayı atmamız,onun için Daçka-Efes maçını izledim...[/quote:2mj1srct]

Son 4 dakika içerisinde yanlış hatırlamıyorsam üst üste 3 kere Graves kullandı topu ve hiçbirnd eetkili olamadı.

Alperen Daçka-Efes maçı demişsinde ne oldu o maç ?

Kutay Çamcı' Alıntı:
Onur bey Murat Özyer'in istifası konusu en önemli hassasiyetlerinizi unutturdu anlaşılan .

Türkçe konusunda bu kadar hassas birinin yukarındaki cümlesi çok dikkat çekiyor .

Ne ise insanlık hali diyelim ve

Murat Özyer'i istifaya davet etmeye kaldığımız yerden devam edelim .
Kutay Bey telefona gelen bir mesaj üzerine foruma girdim ve hoş olmayan ifadelerle dolu birçok iletiyi okumak ve silmek zorunda kaldım. O ruh haliyle hata yapmışım. Dikkatli davranarak beni uyardığınız için teşekkür ederim.

Konuya dönecek olursam, forumu üye olduğum tarihten itibaren takip ediyordum ama basketbol bilgimin yetersiz olduğu düşüncesiyle yazmamayı tercih ediyordum. Halil Üner´in Ankara´daki Kolej maçında Kaptan Burak´a karşı kullandığı sözleri bench arkasında duyunca, bu kişilikteki bir ismin takımın hocası olamayacağını, istifa etmesi gerektiğini dile getirmek için foruma yazmaya başlamıştım. O dönemde de benzer tartışmalar vardı. Ama seviye hiçbir zaman bu kadar düşmemişti.

Karşıt fikirdeki kişileri tahrik edip, ceza almalarını sağlamaya çalışmaktan vazgeçileceğini umut ediyorum. Hepimizin isteği belli; Galatasaray´ın başarılı olması...

Biz forum yönetimi olarak şapkayı önümüze koyalım, üyeler de şapkalarını önüne koysun...

Onur bey bu iletinize cevap yazsam konu dışına çıkmış olacağım yazmasan gönül razı değil .

Siz buraya yazdığınız için bende buradan cevap veriyorum .

Benim kimse ile alıp vermediğim yok. Benim üslubum bellldir.Forumun kuraları açıktır. Ben sadece kendimden sorumluyum bu bağlamda.Kuralların dışına çıkarsam gereğini yapınız lütfen .

Yönetim tarzınızla ilgili eleştirilerimi zaten özel mesaj yolu ile yaptım tartışmayı tekrar buraya taşımanın anlamı yok.

Kaldı ki birşeyin değişeceği yok.

Ayrıca seviyeyi düşürenlerin sadece ceza verdiğiniz kişiler olmadığı açıktır.Bir forum yetkilisinin had bildirme özgürlüğünün olduğu .İstediğine gülerek avukat nitelemesi (sadece bir çifte standardı belirti diye ) yapma,. istediğine bebe diye hitap etme özgürlüğün olduğu ortamda

Forum yönetiminin seviye düşüklüğünden şikayet etme hakkı yoktur.

Bu arada benim bana avukat nitelemesi yapan forum yöneticisinin hassas olduğu herhangi bir konuda yaptığım herhangi bir eleştiri yoktur.Benim tek yaptığım yazdığı iletideki uslubu eleştirmek ve var olduğunu düşündüğüm bir tutarsızlığı ortaya koymaktır.

Bir forum yöneticisi bu tarz bir uslup takınır iken . Başka bir forum yöneticisi seviye düştü diye veryansın ederse.Balığın baştan koktuğunu hatırlatmak gerekir. Birde başkasına cuvaldız batırmadan önce kendilerine iğne batırmaları rica edilir.

Kutay Bey üzerinize almanız gereken bir eleştiri yoktu çünkü "tahrik edip ceza aldırmaya çalışmak" ifadesini kullandım, sizin tahrik ettiğinizi görmedim.

Adını anımsayamadığım bir üye yazmıştı "neden hep Kerem Abi´ye yükleniyorsunuz" diye. Sonuçta Kerem de insan. Sezon başında transfer haberlerini ilk kez forumdan öğrenen üyeler haberin kaynağı Kerem´e müteşekkirdi, altı ayda ne değişti? Yakında birileri Murat Özyer Kerem Seçer´in desteğine güvenerek istifa etmiyor derse şaşırmam.

Ayrıca Kerem Seçer iğneyi kendisine o kadar acımasızca batırıyor ki bizim canımızı da yakıyor.

"Murat Özyer´i istifaya davet etmeye devam edelim."

Onur Yavuz' Alıntı:
Kutay Bey üzerinize almanız gereken bir eleştiri yoktu çünkü "tahrik edip ceza aldırmaya çalışmak" ifadesini kullandım, sizin tahrik ettiğinizi görmedim.

Adını anımsayamadığım bir üye yazmıştı "neden hep Kerem Abi´ye yükleniyorsunuz" diye. Sonuçta Kerem de insan. Sezon başında transfer haberlerini ilk kez forumdan öğrenen üyeler haberin kaynağı Kerem´e müteşekkirdi, altı ayda ne değişti? Yakında birileri Murat Özyer Kerem Seçer´in desteğine güvenerek istifa etmiyor derse şaşırmam.

Ayrıca Kerem Seçer iğneyi kendisine o kadar acımasızca batırıyor ki bizim canımızı da yakıyor.

"Murat Özyer´i istifaya davet etmeye devam edelim."

İşte bu can yanmaları malesef nesnellikten oldukça uzaklaştırmış sizleri.

Ayrıca bir hata ile nasıl insanların genel olarak olumlu yapıları değişmiyorsa. Genel olarak iyi bir insan olmakta hukukta da eğer cezayı gerektirecek bir eylem varsa ceza almaya engel değil ancak belki hafifletebilir

Ne ise sonuç olarak adil olmadığınızı ve çifte strandart ile hareket ettiğinizi düşünüyorum . Bu tutum ile forumun seviyesini korumak mümkün olmadığı gibi daha da aşşağıya inmesi kaçınılmaz olacaktır

Umarım iyi niyetli eleştirimi bir ara dikkate alırsınız.

Saygı ile...

Devam edelim.

Ben şunu anlamıyorum. Şurada 5 sayfa yazı olsa, ama detaylı olarak Özyer'in coaching hatalarından bahsetse, belgeler ve kanıtlar ile Özyer'in yetersizlikleri sunulsa mı daha etkili olur ve dikkat çekeriz (böylece etki ederiz yönetimin alacağı kararlarda), yoksa 45 sayfa boyunca 4 mesaj istifa arada 1 mesaj istifa etmesin mesajları ile mi daha çok etkileriz. Üstelik yazanlar da aynı kişiler. Şimdi siz yönetim olsanız ve karşınızda böyle bir web sitesi olsa, bu tür bi başlığı kaale alır mısınız? İki üç tane adam kendilerini haklı çıkartmak için sürekli kavga edip duruyorlar, bunları mı ciddiye alacağız demez misiniz?

Ömer Horzum' Alıntı:
Ben şunu anlamıyorum. Şurada 5 sayfa yazı olsa, ama detaylı olarak Özyer'in coaching hatalarından bahsetse, belgeler ve kanıtlar ile Özyer'in yetersizlikleri sunulsa mı daha etkili olur ve dikkat çekeriz (böylece etki ederiz yönetimin alacağı kararlarda), yoksa 45 sayfa boyunca 4 mesaj istifa arada 1 mesaj istifa etmesin mesajları ile mi daha çok etkileriz. Üstelik yazanlar da aynı kişiler. Şimdi siz yönetim olsanız ve karşınızda böyle bir web sitesi olsa, bu tür bi başlığı kaale alır mısınız? İki üç tane adam kendilerini haklı çıkartmak için sürekli kavga edip duruyorlar, bunları mı ciddiye alacağız demez misiniz?

Aslında bu tartışmanın yeri bence yönetime sorular bölümü ama siz yazdığınız için buraya yazıyorum. Bundan sonra o başlıkta yazılsa daha uygun olur sanki.

Gerekli ve geçerli neden ler birçok kez sıralandı . Kaldı ki zaten yönetimin de büyük kısmı bu konuda Özyer'in gitmesi yönünde görüş bildiriyor. Yani en azından görünüşte bir mutabakat var.O yüzde birçok kişi tepkisini dillendirmek için kullanıyor konu başlığını(ki ben onlardan değilim aslında bir iki kez yazmışımdır istifa talebini ).

Bu arada ben kimseye ''bunlar'' demem

Ciddiye alırsınız almazsınız o farklı bir konu. Adil olsanız kafi

*Galatasaray'da herhangi bir mevkide, görevde görev almış, görev almakta ve görev alacak kişiler hakkında bir yorum yaparken saygı kuralları çerçevesinde yazmak zorundasınız!

Bakın forum kurallarından bir tanesi.
Yapanlar için söylemiyorum yapmayanlaradır sözüm.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Ömer Horzum":1gptao2g]Ben şunu anlamıyorum. Şurada 5 sayfa yazı olsa, ama detaylı olarak Özyer'in coaching hatalarından bahsetse, belgeler ve kanıtlar ile Özyer'in yetersizlikleri sunulsa mı daha etkili olur ve dikkat çekeriz (böylece etki ederiz yönetimin alacağı kararlarda), yoksa 45 sayfa boyunca 4 mesaj istifa arada 1 mesaj istifa etmesin mesajları ile mi daha çok etkileriz. Üstelik yazanlar da aynı kişiler. Şimdi siz yönetim olsanız ve karşınızda böyle bir web sitesi olsa, bu tür bi başlığı kaale alır mısınız? İki üç tane adam kendilerini haklı çıkartmak için sürekli kavga edip duruyorlar, bunları mı ciddiye alacağız demez misiniz?

Aslında bu tartışmanın yeri bence yönetime sorular bölümü ama siz yazdığınız için buraya yazıyorum. Bundan sonra o başlıkta yazılsa daha uygun olur sanki.

Gerekli ve geçerli neden ler birçok kez sıralandı . Kaldı ki zaten yönetimin de büyük kısmı bu konuda Özyer'in gitmesi yönünde görüş bildiriyor. Yani en azından görünüşte bir mutabakat var.O yüzde birçok kişi tepkisini dillendirmek için kullanıyor konu başlığını(ki ben onlardan değilim aslında bir iki kez yazmışımdır istifa talebini ).

Bu arada ben kimseye ''bunlar'' demem

Ciddiye alırsınız almazsınız o farklı bir konu. Adil olsanız kafi[/quote:1gptao2g]

Buradaki yönetim, Galatasaray Basketbol Şubesi yönetimidir, dikkat!

Ben hiç bir konumda kimseye bunlar demem.

Yönetim de forum ile yeteri kadar ilgili ise zaten birçok farklı yerde teknik gerekçeler yeterince yazıldı. Geçerli ve yeterli neden olduğu açık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...