Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yorumsuz neden sen böle düsündün baskası düsünmedi merak etmedim degil neyse ben anlıcagımı anladım zaten

Onur abi sana cevap vereyim zorla basımızda kalıyorsa korumam ama yönetim cıkıp murat hoca deseydı eyvallah derdim senınde yazılarını cok iyi hatılrıyorum on ur abi içinde kopan fırtınaları

Benim yazılarım kavga sebebımı tartısılır bıze hainler dıyenler kelle avcıları dıyenler vede kendısı bizzat zavallı dıyerek hakaret edenler haklı GALATASARAYI savunmak kavga sebebı 8)

Kahraman Galatasaray savaşçısı Volkan Özger, onu içerden yıkmak isteyen benim gibi irlandalılara karşı mücadele ediyor....şakşak şak şak!

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey sizin yazılarınızı okuyunca aklıma "hocanın dediğini yap, yaptığını yapma" sözü geliyor. Zaman zaman Murat Özyer´i istemeyenleri; arkadaşlar sakin olun üslubunuzu koruyun diyerek uyarıyorsunuz ama sizin klavyenizden zehir akıyor.

Akan zehrin içeriğini öğrenmek için iletilerinize baktığım zaman çok şaşırdım! Yazdığınız iletilerin konu başlıklarına göre dağılımı;

Murat Özyer Kalmalı mı: 50
Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz: 22 (Kilitli başlık)
Fransa´nın Kralı Erman Kunter: 8 (Kilitli başlık)
Telekom-Galatasaray: 6 (Yenildik)
Oyak-Galatasaray: 3 (Yenildik)
D.Moskova-Galatasaray: 5 (Yenildik)
BJK-Galatasaray (ULEB): 3 (YENDİK)

Aklımda kaldığı kadarıyla "biz Galatasaray´ız, hedefimiz sadece şampiyonluk olabilir, Avrupa Şampiyonluğu olabilir, daha küçük hedefler bizi kesmez" vb söylemlerde bulunmuştunuz. Basketbol sevdalısı olduğunuzu varsayarak forumdaki Galatasaray SK ve diğer bölümlere bakmadım ancak yıllar sonra final oynayan bayan basketbol takımımıza bir iletiyi bile fazla gördüğünüzde şaşırdım. Neyse belki bayan basketboluna ilgi duymuyordur ama basının bile istemeyerek de olsa gündemine aldığı Tekerlekli Sandalye Takımımızın Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupasını kazanmasına dair bir şeyler karalamıştır dedim. O bölüme de hiç ileti yazmamışınız. Garibime gitti doğrusu.

Bugüne kadar yaratılan hava sonucunda Özyer´le devam kararı çıkarsa burada bir çok kişi eli klavede (tetikte) Murat Özyer´in yapacağı hatayı bekleyecek. İşin kötü yanı ellerini ovuşturacak bekleyecek "işte biz zamanında demiştik" vb sözleri söyleyebilmek için. Acı olan bu.

Benim yazmadığım o tekrlekli sandalye takımı hangi zaman da nasıl bir yokluk içinde kurulduğunu bir araştır.Onur 6ay maaş ödeyemediğimiz bir dönemde 225 bin dolar harcanarak kuruldu bu kurulurken sayın genel sekreter Sinan KALPAKÇIOĞLU o dönemde KULÜPTE BASKETBOLLA UĞRAŞAN BİZLER YERDEN YERE vurulurken şimdi o takımın başarısını sahiplenilmesi ne kadar ilginç bayan takımına gelince iki yıl önce sezon başlamadan başkana bir yalvarmadığımız kaldı o zaman yönetici sayın derya taşdelenler'le çok konuştuk bu takım küme düşer takviye lazım diye o zaman bize sırt dönüldü o zaman bu takımın haline kıs kıs gülenler şimdi gelinen noktayı sahiplenmişken ne yazmamı önerirsin bak bu takımı bu noktaya getiren en baş faktörlerden biri sayın Ahmet DEDEHAYIR iki gündür yerin dibine sokuluyor peki sen bu yazılara ne tepki verdin Onur beni eleştirebilirsin uslübumu ağır bulabilirsin ama ben doğruysam sizde bunu biliyorsanız bile bile yanlışı savunmanızı anlamıyorum şimdi iki gündür yazıları okuyorsun bu adamlar durup dururken akıllarına mı geldi hadi basket yazalım diye yoksa bir arkadaşlarının ricasını mı kıramadılar? volkan kardeşim yazmış cevap yok veremiyorsunuz ben yazıyorum cevap veremiyorsunuz zihni arkadaşım yazıyor cevap veremiyorsunuz bu kadar zor mu soruyoruz yoksa haklı olduğumuzu biliyorsunuzda kendinizle yüzleşmekten mi kaçıyorsunuz?anlamadım bilip yazmak başka kulaktan duyup yazmak başka
saygılarımla

M.DURAN

Öle bir derdim yok kişilere önem vermiyorum senin suan sölediklerin gibi cokda umrumda degil senın benım hakkımdaki düsüncen seni tanımam sende benı kendımı sana sevdirmek zorundada degilim tanıtmakda 20 milyonluk ailenın gercekten galatasaray seven cıkarsız kişilere bakmaksızın onun düsünen bir insanım yeter bana neyse murat özyer eyüb yıldız el ele hep beraber tribüne ben deyim sen nasıl hitam ediyosan ben aynı sekılde karıslık verdım ceza vermek icin tahrik sezinlemıyo degilim 8)

Burada herkes Galatasaray'lı, Özyer kalsın diyende! Kunter gelsin diyende!

Herkes fikrini belirtirken bunun GS ye faydalı olacağını düşünerek belirtiyor, kimsenin Öyerden veya

Kunterden bir menfaati yok.

Malesef bazı insanlar işi farklı noktalara çekmeye başladılar, hatta bir kişide bu forumda fb lilere karşı

GS savunuyor şizofrenliği göstermeye başladı, iyice iğrençleşti vaziyet.

Lanet olsun diyerek yazmamak lazım artık bu konuya.

Ortam fazla gerildi. Bu gerilmenin sebebide belirsizlik. İnsanlar bu takımdan ve şubeden belli başarılar istiyor. Fakat buna karşılık olarak ortada bulunan hoca belirsizliği koyulan hedeflere yürümeyi zorlaştırıyor. Bizi geciktiriyor. İnsanlar gereken hamleleri görmeyince ister istemez sinirleri geriliyor. Ve de bu bizi çok kötü yerlere itiyor. Resmen Murat Özyerciler ve Anti-Murat Özyerciler diye bir kutuplaşma oldu. Bu belki böyle olmasada sanki insanlar saflar tutmuş birbiri ile klavyelerden atışılıyor. Bu ortam nedeniyle verilecek olan karar her ne olursa olsun bir kesmi mutlu etmeyecektir. Bu yüzden de kararı beğenmeyen kesim siperlerine çekilip diğer tarafın bir boş anına veya yanlış bir kararını bekleyecektir.
Artık yapılması gereken belli. Biran önce karar açıklanmalı ve herkes bu karara saygı duymalıdır... Ama kim ne kadar saygılı olup o kararın arkasında olacak o konuda şüpheler içimi kemiriyor... :?

Volkan Ozger' Alıntı:
Öle bir derdim yok kişilere önem vermiyorum senin suan sölediklerin gibi cokda umrumda degil senın benım hakkımdaki düsüncen seni tanımam sende benı kendımı sana sevdirmek zorundada degilim tanıtmakda 20 milyonluk ailenın gercekten galatasaray seven cıkarsız kişilere bakmaksızın onun düsünen bir insanım yeter bana neyse murat özyer eyüb yıldız el ele hep beraber tribüne ben deyim sen nasıl hitam ediyosan ben aynı sekılde karıslık verdım ceza vermek icin tahrik sezinlemıyo degilim 8)
Bu gün Ahmet Son arkadaşıma hoca ile ilgili fikirlerine katıldığım halde Mithat Duran'a küfür ettiği için ceza verdim, amma sana şuan cezayı hakettiğin halde vermeyeceğim!
Bundan sonraki provakatif davranışlarında herkese ne yapıyorsam onu yapacağım!

Bu raşit altunun, Tuğrul Demirin adamı olduğu çok bariz. Yalçın dümerin yazısından sonra karşılıklı olarak gazetede atışıyorlar. Bu kalemşörler yüzünden biz de burda birbirimize giriyoruz.

Erman da gelse Murat da kalsa artık geç kalındı. Transferler bir yana bu kutuplaşma nasıl tatlıya bağlanacak onu merak ediyorum.

Murat Özyer gitti!!!

Haydi gözümüz aydın, artık şampiyonuz, bütün kupaları teker teker alacağız, çalsın sazlar oynasın

kızlar!!!

Can Akogul' Alıntı:
Bu raşit altunun, Tuğrul Demirin adamı olduğu çok bariz. Yalçın dümerin yazısından sonra karşılıklı olarak gazetede atışıyorlar. Bu kalemşörler yüzünden biz de burda birbirimize giriyoruz.

Erman da gelse Murat da kalsa artık geç kalındı. Transferler bir yana bu kutuplaşma nasıl tatlıya bağlanacak onu merak ediyorum.

RAŞİT ALTUN'nın yazısında nasıl bir hakaret gördünde kalemşör ilan ettin saplasamanı karıştırmayın iki gündür yöneticiye giydiriliyor ses yok gazetecinin biri bir kıyaslama yapıyor tuğrul demir'in adamı nasıl bir gözlem anlamıyorum siyaha beyaz dendiği sürece bu kutuplaşma devam edecek hata insana mahsus ama hatayı savunmak ??

Mithat Abi benim benden 50 yaş büyüğüm olan Tuğrul Demir'e saygım vardır yaşından dolayı.Fakat Tuğrul Demir'de kendisinden 550 yaş büyük Galatasaray Camiasıyla ve onun değerleriyle oynamasın.Lütfen Sponsor en büyük sorun . Gerçek Galatasaraylı bir hocayı her zaman başımızda isterim.Fakat bu kadar arkadan iş çeviren büyük bir abiyi isteyemiyorum kusuruma bakma abicim.O zaman yapsın basın toplantısı herşeyi ortaya döksün Tuğrul Amca bizde anlayalım burada komplo teorilerine göre iş yapmayalım.

Burak Barut' Alıntı:
Mithat Abi benim benden 50 yaş büyüğüm olan Tuğrul Demir'e saygım vardır yaşından dolayı.Fakat Tuğrul Demir'de kendisinden 550 yaş büyük Galatasaray Camiasıyla ve onun değerleriyle oynamasın.Lütfen Sponsor en büyük sorun . Gerçek Galatasaraylı bir hocayı her zaman başımızda isterim.Fakat bu kadar arkadan iş çeviren büyük bir abiyi isteyemiyorum kusuruma bakma abicim.O zaman yapsın basın toplantısı herşeyi ortaya döksün Tuğrul Amca bizde anlayalım burada komplo teorilerine göre iş yapmayalım.

Suçlamadan önce bir araştır kim arkadan iş çevirmiş kim değerlerle oynamış kim gerçek galatasaraylı kim değil bu fikre nasıl bir sahip oldun yazıların da dalga geçiyorsun sen bu gün bu takımı seyrediyorsan yat kalk tuğrul demir ve arkadaşlarına dua et eleştirini anlarım ama saygısızlığa tahmmülüm yok iki gündür sesiniz çıkmazken bu gün bir yazıyla ortaya çıkıp önüne gelene giydiremezsin kardeşim önce saygı bu sponsora zamanında karşı kim durmuş araştır bilip bilmeden bir köşeden yazmak için yazmayın daha önce yazına cevap verdim ve soru sordum o sorulara bir de cevap verebilsen

Arkadaşlar tartışma ortamına son verelim, keza artık 'sorun' ortadan kalktı.

KİLİTLİYORUM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...