Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat Hocanın gitmesi konusunda sana tamamen katılıyorum. Bununla birlikte mesajında kantarın topuzunun kaçtığı bölümleri yönetimden önce senin değiştirmeni rica ediyorum. Bir de üstüne ceza gelmesin bir kişi eksilmeyelim bir süre için de olsa

Bu iş iyice çocuk oyuncağına döndü.Bir yanda Tuğrul Demir ve yandaşları ve akrabaları, bir yanda bu durumu hazmedemeyen bizler.Bu forumda Özyer'in yetersiz olduğunu geçen sene başında söyledim gönderilmesi de gerkiyor dedim.Bunların hepsini belirttim hiç bir zaman da geri adım atmadım.Ne zaman ki Özyer'in kuyusunu kazıldığını duydum işte bu beni çok rahatsız etti bu tür şeyler bu kulupte olmamalı.Tuğrul Demir'in zoru hocayla değil öncelikle sponsorla olmalıdır.Sponsor başka bir kurum olsa ve başımızda Özyer olsa kimse itiraz etmezdi.Ya da etse bile artniyet arınırdı.Gerçi ben şu anda bile artniyet arıyorum.Bir yerde Gökmen Özdemir bir yerde RAşit Altun bu kişilere zorla bu yazıların yazdırılıp yazdırılmadığını nereden bilecez.Bence bu iş oldukça uzadı ve Murat Hoca'da çok yıpratıldı.Mithat Abi unutmayın ki Özyer'de sizden benden belki de dayınızdan daha Galatasaraylıdır bunu kimse bilemez.Kalbi Galatasaray için çarpan birini bu derece yıpratmanız kanıma dokunuyor tıpkı Ülker kupayı havaya kaldırdığındaki gibi.Bence eğer bu kulup içinde etkiliyseniz sponsorun değişmesi için birşey yapın.Özyer'in en büyük şanslığı Ülkerle gelmesidir.Bu Murat Hoca'nın hatası değildir.Direkt olarak Yönetimin sponsor tercihindeği hatasını çekiyoruz.Lütfen Domercantlar bilmem neler diyerekte ortalığı karıştırmayınız sizde bizde çok iyi biliyoruz bir hayal dünyası kurdunuz yarısını içine çekiyorsunuz çünkü saydığınız isimler Avrupa'da söz sahibi olmuş oyuncular.Sizde bizde iyi biliyoruz ki o isimler Galatasaray'a gelmezler.Lütfen Gerçek Galatasaraylı hocamızı yıpratmayınız .

FENER ozman hayelerde oynuyo solomonla kinseyle mirsadla ömerle sevemem kısılıklerını ama oyuncu olarak gayet iyi oyuncular bugun mirsadın avrupada aldıgı ödülleri bı bakın solomon yaptıklarını bir bakın ozman onlar hayallerde oynular biz nerde ????

Volkan Ozger' Alıntı:
FENER ozman hayelerde oynuyo solomonla kinseyle mirsadla ömerle sevemem kısılıklerını ama oyuncu olarak gayet iyi oyuncular bugun mirsadın avrupada aldıgı ödülleri bı bakın solomon yaptıklarını bir bakın ozman onlar hayallerde oynular biz nerde ????

Arkadaşım Ömer ve Mirsad'ın ne kadar gerçek Fenerli olduğunu herkes görüyordur.Kinsey tercihleri tuttu tutmayadabilirdi.Onların ilk tercihi Solomon oldu ve onun etrafında bir takım kurdular ve başarı oldular.Onlar bu hayallere 5 yıl önceden başlamışlardı biz 2007 yılında şampiyon olacaz demişlerdi ve şimdi de onu yaptılar yani bu işler bir günde olmadı.Bizim içinde bir günde olmayacak hatta korkarım ki hiç olmayacak.

Bu süreç bizi çürütüyor!!!

Yöneticilerimiz çok büyük bir hata yapıyorlar, bu iş böyle aylarca sürüncemede bırakılmamalıydı, kısa sürede karar verip sorunların büyümesine ortalığı belirsizliklerin kaplamasına engel olunmalıydı.

Şimdi bu olaydan herkes yara aldı, sponsor ilişkileri sorgulanıyor, A.Dedehayırın yönetim tarzı sorgulanıyor, M.Özyer bence haksız ithamlara maruz kalıyor, vede forumda herkes birbirini kılıçtan geçiriyor!

Gelecek sezon ne yaparızı bile konuşamıyoruz, kilitlendik bu kavga ortamına, GS muhabirlerininde salvosuyla iyice koyulduk kavgaya!!

Murat Hoca'yı burada GS de kalmak için türlü numaralar çekiyorumuş gibi göstermek bence doğru değil, Murat Hoca sadece cevap bekliyor, bu cevabıda yöneticilerimiz daha henüz karar vermediği için bu tarz dedikodular türetilmeye başlandı.
Hatta Murat Hocanın oyalanması söz konusu diyebiliriz!

Herkes aklı selim davranmalı, medyada her yazılana inanmamalıyız!

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":1atdr1ow]FENER ozman hayelerde oynuyo solomonla kinseyle mirsadla ömerle sevemem kısılıklerını ama oyuncu olarak gayet iyi oyuncular bugun mirsadın avrupada aldıgı ödülleri bı bakın solomon yaptıklarını bir bakın ozman onlar hayallerde oynular biz nerde ????

Arkadaşım Ömer ve Mirsad'ın ne kadar gerçek Fenerli olduğunu herkes görüyordur.Kinsey tercihleri tuttu tutmayadabilirdi.Onların ilk tercihi Solomon oldu ve onun etrafında bir takım kurdular ve başarı oldular.Onlar bu hayallere 5 yıl önceden başlamışlardı biz 2007 yılında şampiyon olacaz demişlerdi ve şimdi de onu yaptılar yani bu işler bir günde olmadı.Bizim içinde bir günde olmayacak hatta korkarım ki hiç olmayacak.[/quote:1atdr1ow]

Sende üstüne takım kurucagın kim var ??? hersene ya tutarsamı yapıcaz al sende domercantı onun üzerine takım kur ozaman biryerden basla

Burak Barut' Alıntı:
Bu iş iyice çocuk oyuncağına döndü.Bir yanda Tuğrul Demir ve yandaşları ve akrabaları, bir yanda bu durumu hazmedemeyen bizler.Bu forumda Özyer'in yetersiz olduğunu geçen sene başında söyledim gönderilmesi de gerkiyor dedim.Bunların hepsini belirttim hiç bir zaman da geri adım atmadım.Ne zaman ki Özyer'in kuyusunu kazıldığını duydum işte bu beni çok rahatsız etti bu tür şeyler bu kulupte olmamalı.Tuğrul Demir'in zoru hocayla değil öncelikle sponsorla olmalıdır.Sponsor başka bir kurum olsa ve başımızda Özyer olsa kimse itiraz etmezdi.Ya da etse bile artniyet arınırdı.Gerçi ben şu anda bile artniyet arıyorum.Bir yerde Gökmen Özdemir bir yerde RAşit Altun bu kişilere zorla bu yazıların yazdırılıp yazdırılmadığını nereden bilecez.Bence bu iş oldukça uzadı ve Murat Hoca'da çok yıpratıldı.Mithat Abi unutmayın ki Özyer'de sizden benden belki de dayınızdan daha Galatasaraylıdır bunu kimse bilemez.Kalbi Galatasaray için çarpan birini bu derece yıpratmanız kanıma dokunuyor tıpkı Ülker kupayı havaya kaldırdığındaki gibi.Bence eğer bu kulup içinde etkiliyseniz sponsorun değişmesi için birşey yapın.Özyer'in en büyük şanslığı Ülkerle gelmesidir.Bu Murat Hoca'nın hatası değildir.Direkt olarak Yönetimin sponsor tercihindeği hatasını çekiyoruz.Lütfen Domercantlar bilmem neler diyerekte ortalığı karıştırmayınız sizde bizde çok iyi biliyoruz bir hayal dünyası kurdunuz yarısını içine çekiyorsunuz çünkü saydığınız isimler Avrupa'da söz sahibi olmuş oyuncular.Sizde bizde iyi biliyoruz ki o isimler Galatasaray'a gelmezler.Lütfen Gerçek Galatasaraylı hocamızı yıpratmayınız .

Tuğrul DEMİR'İN KİM OLDUĞUNU BİLİYORMUSUN SEVGİLİ BURAK

Senden kendinden 50 yaş büyük bir insanı eleştirirken daha saygılı olmanı belkerdim gazeteciler onu yazmış bunu yazmış sorun o değil sorun seçilmiş bir kulüp yöneticisine yapılan sevisesiz ve asılsız yakıştırmalardır.Al iki yazıyıda karşılaştır hangisi eleştiri hangisi hakaret senin farkında olmadığın ülker olmasaydı zaten muraythocada olmıyacaktı domercant gelmez demişsin o gelmesse daha iyisi gelir sen merak etme ben gelir diyorsam gelir domercantı bosna vatandaşı yapanlar onu istanbula ve bize getirir ama gelmesi sorun değil sisteme uyucakmı yerinde bir transfer mi olucak biz bunu düşünüyoruz .Doğrular niye insanları bu kadar huzursuz ediyor birde ben hayal kurmam hedef koyarım vede o hedefe ulaşırım daha önce sana yazmıştım hatırlarsan ileride sende bu kulübün bir parçası olduğun zaman profesyonel çalışanı beni yine eleştireceksin sebebide mithat abi az yapmışsın eksik çalışmışsın diye :) sevgiyle kal kardeşim

Benim düşüncem şudurki,ortaya atılan iddialar ve yaşanan gelişmelerden sonra kesinlikle M.ÖZYER ile devam edilmemelidir.

Alınan her mağlubiyet ve elenişten sonra onun o yapmış olduğu hatalardan dolayı kaybettiğimiz maçı değil sponsor baskısı ile kaldığını ima eden yorumlar ile karşılaşacağız ve bu durum kırıcı boyutlara gidebilir.

Bunca adayın ortada dolaştığı ve belli birşeylerin dolaylı yollardan anlatılmaya çalışıldığı bu dönem ve ortamda M.ÖZYER,yurtdışı tekliflerini değerlendirmesini umuyorum.

Ha! olurda Sayın Dedehayır görevden alınır şubenin başına Sayın Şardan getirilirse o gün basketbol şubesinin sponsor tarafından yönetildiğinin ve fiilen bittiğinin resmidir.

Raşit Altun'un yazısına şaşırmadım çünkü aynı şeyleri burada da görmüştük. Ya kendisi burada yazılanları okumuş yada buraya yazdıranlar oraya da yazdırmış ;)

Bu başlıktan iyice iğrenmeye başladım. Koktu burası çok fena.

Öncelikle sevgili kerem kimse bize şunu yazın demedi diyemezde benim basında istediğim haberi yazma gücüm var mı ?evet var peki bu güne kadar yazılanı gördünmü göremezsin çünkü yaptığım her işin altında benim imzamı görürler bilirler bu arnavutun işi diye o yüzden yukarıda ki ifadene kırıldım tekrar söylüyorum raşit altını tanırım ama kalkıp bizim için bir iki satırda sen yaz demedik demeyiz bu bize yakışmaz ama ben isim vermeden söyleyeyim bu forumda dahil basında dahil murat hocanın sözüyle yazı yazan insanlar var .Peki raşit bey kimseye hakaret etmiş mi?suçlamış mı?yalan yanlış yazmış mı?senden bu sorular için bir cevap bekliyorum yazarsan sevinirim tabi tepkinde haklı olabilirsin yalnız aynı tepkiyi seçilmiş bir yöneticine yazılan karalama çirkin yazılar içinde senden beklerdim.

Sevgilerimle

M.DURAN

Burası http://www.gsbasket.org mu yoksa http://www.muratözyerbasket.org mu

Burda galatasaray ıcınmı burdamısınız yoksa murat hoca ıcınmı artık teredütte kalmaya basladım ben galatasaray için burdayım siz sormadan söleyim cünkü BASARISIZ YETERSİZ bir hoca bana göre murat hoca

Ya bu murat hoca ne yaptı bir acıklayın ben gördüklermi acıklıyım bakalım ne kadar + nekadar - seyler yapmıs murat hoca

Geliş biçimi malumdur ülker baskısı ilk sene hedef 4 cülük dedi evet 4 cü olduk malik gibi bir adamı gönderdi fitch getirdi gönderme sebebi takım oyunu oynucaz oynadıkmı ?

İkinci sene galatasarayın en yüksek bütcesi ile yola cıkan bir hoca hedef sampiyonluk 2 senelik programda sonuc cok gec kalınmıs transferler türkiye kupasından elenmesi play-offlarda elenmemiz vede tesadüf gelen bir uleb dördücünlügü bizim bu sene kac tane set oyunumuz vardı bunu hangi mac kac kere üst üst oynadık ? Altyapı dedınız bizim 2 senede kac oyuncumuz 20 sayı yenık veya galipken sahaya girip oynamıs ?

Hala murat hoca ile sözleşme imzalanmamıs acaba neden hiç düsündünüzmü yönetimin istemedigi sponsor baskası ile kalmaya calısan bir hoca vede burda vede siz hala murat hocayı savunuyorsunuz savunmanız gereken GALATASARAY vede GALATASARAY yönetimi degilmidir bu forumun adı gsbasket.org degılmıdır sizin yöneticinize hakaret edılıyo tek kelıme etmıyosunuz ama murat hocaya toz kondurmuyosunuz cidden eger burası muratözyer.basket.org ise bir daha yazmam ama gsbasket.org ise biraz yazılanlara yöneticinize nasıl hitaplarda bulunuyo bakın !!!

Neden bu kadar erkek takımını tartısıyoruz kız takımımız sampiyonmu oldu ? hayır 6 kisi ile oynadılar yapılanları hepimiz gördük nededık kızlarımıza helal olsun bu sene kac macta erkek takımına bu lafı dedınız 1 abdi ipekcideki fülker macında helal dedık 1 de juventude karısındaki direnişe baska ???

Yönetimin istemedigi bir adamı savunmakmı dogru yoksa savunmamakmı ?

Volkan!!!

Burası m.özyer.org olsaydı sen buraya yazamazdın!!!!

Volkan!

Ben buraya defalarca kendime göre neden M.Özyer ile devam edilmesi gerektiğini yazdım, şimdi söylediklerime cevap ver yazmışsında böyle yazınca hoşunamı gidiyor????

M.Hoca'yı sevenler kalmasını isteyenlerin düşüncelerine saygısızlık yapma, kimse kimseden daha fazla Galatasaray'lı değil!!!

Sonra birkaç tane soruda ben sana sormak zorunda kalabilirim, o zaman seviye yerlere düşer, lütfen üslup ve ithamlarına dikkat et, forumun yöneticilerini, üyelerini, zavallı fikirlerinle itham etme!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Volkan!

Ben buraya defalarca kendime göre neden M.Özyer ile devam edilmesi gerektiğini yazdım, şimdi söylediklerime cevap ver yazmışsında böyle yazınca hoşunamı gidiyor????

M.Hoca'yı sevenler kalmasını isteyenlerin düşüncelerine saygısızlık yapma, kimse kimseden daha fazla Galatasaray'lı değil!!!

Sonra birkaç tane soruda ben sana sormak zorunda kalabilirim, o zaman seviye yerlere düşer, lütfen üslup ve ithamlarına dikkat et, forumun yöneticilerini, üyelerini, zavallı fikirlerinle itham etme!!!

Nerede saygısıca veya assalıyıcı kelime kulanmısım sorabılırmıyım burda hakaret eden sensın suan bana zavvalı diyerek ama kendine ceza veremezsın dimi ???

Mithat Bey sizin yazılarınızı okuyunca aklıma "hocanın dediğini yap, yaptığını yapma" sözü geliyor. Zaman zaman Murat Özyer´i istemeyenleri; arkadaşlar sakin olun üslubunuzu koruyun diyerek uyarıyorsunuz ama sizin klavyenizden zehir akıyor.

Akan zehrin içeriğini öğrenmek için iletilerinize baktığım zaman çok şaşırdım! Yazdığınız iletilerin konu başlıklarına göre dağılımı;

Murat Özyer Kalmalı mı: 50
Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz: 22 (Kilitli başlık)
Fransa´nın Kralı Erman Kunter: 8 (Kilitli başlık)
Telekom-Galatasaray: 6 (Yenildik)
Oyak-Galatasaray: 3 (Yenildik)
D.Moskova-Galatasaray: 5 (Yenildik)
BJK-Galatasaray (ULEB): 3 (YENDİK)

Aklımda kaldığı kadarıyla "biz Galatasaray´ız, hedefimiz sadece şampiyonluk olabilir, Avrupa Şampiyonluğu olabilir, daha küçük hedefler bizi kesmez" vb söylemlerde bulunmuştunuz. Basketbol sevdalısı olduğunuzu varsayarak forumdaki Galatasaray SK ve diğer bölümlere bakmadım ancak yıllar sonra final oynayan bayan basketbol takımımıza bir iletiyi bile fazla gördüğünüzde şaşırdım. Neyse belki bayan basketboluna ilgi duymuyordur ama basının bile istemeyerek de olsa gündemine aldığı Tekerlekli Sandalye Takımımızın Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupasını kazanmasına dair bir şeyler karalamıştır dedim. O bölüme de hiç ileti yazmamışınız. Garibime gitti doğrusu.

Özyer´le devam kararı çıkarsa bugüne kadar yaratılan hava sonucunda burada bir çok kişi eli klavede (tetikte) Murat Özyer´in yapacağı hatayı bekleyecek. İşin kötü yanı ellerini ovuşturacak bekleyecek "işte biz zamanında demiştik" vb sözleri söyleyebilmek için. Acı olan bu.

Hazır elim klavyeye yapışmışken bir soru sorayım.

Ahmet Dedehayır´ı küçümseyen sözlere tepki verip neden yöneticimize sahip çıkmıyorsunuz diyenler (haklılar) neden aynı duyarlılığı Galatasaray Antrenörü Murat Özyer hakkında konuşurken göstermiyor?

Burası http://www.gsbasket.org mu yoksa http://www.muratözyerbasket.org mu

Burda galatasaray ıcınmı burdamısınız yoksa murat hoca ıcınmı artık teredütte kalmaya basladım ben

---------------------------------------------------
Yukarıdaki yazdıkların resmen kavga ve tartışma çıkarmaya yönelik, senin gibi düşünenmeyenleri ağır bir şekilde itham etmişsin, ben bu tartışmada bir tarafım vede bu yazından son derece rahatsız oldum!!!

Bu yazdıkların ZAVALLI vede MESNETSİZ ithamlardır, bu yazdıklarınla hem sitemizi, hemde bir kısım üyeleri rencide ediyorsun.

Yazdığın düşünceler ve üslup çirkin olunca bu yazılanların zavallı olduğunu beyan etmem son derece haklı bir müdafaa oluyor, ve tekrar ediyorum zavallı ithamlarına son ver burdaki herkes GS için burada, kimsede senin dümen suyuna girmek zorunda değil!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...