Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık bir karar verilsin kabak tadı vermeye basladı bu olay neden hersene böle sorunlar yasarız anlamıs degilim hoca varkende cok beklıyoruz yokkende sıkıntı yaratıyo insanda

Sevgili can kardeşim kulübün erman hocay para problemi yaşayacağını sanmıyorum murat hocaya bu paraları veren kulüp erman hocayada istediğini verir arada devesa bir uçurum yok sana yanlış bilgi vermişler ben kimin ne kadar aldığını çok ii biliyorum istersen sana özel mesajdan yazarım

sevgilerimle
M.DURAN

Bu belirsik fazla olmaya başladı. Bu nasıl bir planlamadır... Şuanda takımın kurulması ilgili konular görüşülmesi gerekirken. Hala Murat Hoca'nın belirsizliğini yaşıyoruz. Artık bu olay nihayete ermeli...

Murat Özyer, Galatasaray?ın basketbolda 2 senedir başında bulunan isim. Şimdi gönderilmek isteniyor. Olabilir, hiç kimse kulübün tapulu malı değildir. Ama Özyer, bakalım bugüne kadar neler yapmış, kararı siz verin.
Galatasaray?a ayak bastığı yıl, sorunlu oyuncu Gerald Fitch?e rağmen sezonu ilk dörtte bitirdi. İkinci sene bütün rakiplerini en az bir defa yenip, üstelik 10 senedir vize alamayan Galatasaray?ı Avrupa arenasına sokup, ULEB denen zorlu turnavada Final-Four oynattı. Eğer sezon başında istediği oyuncuları alabilseydi, kupayı alması bile işten değildi. Fakat Galatasaray?ın basketbolda Edirne dışındaki vizyonsuzluğu bütün planları alt-üst etmişti. Tam işler yoluna girmiş, gelecek sezon için kollar sıvanmışti ki, bu sefer de Tuğrul Demir ortaya çıktı. Bu büyüğümüz asla Murat hocayı istemiyormuş. Hatta Adnan Polat?a, ?Murat?ı göndermezseniz, olayı Genel Kurul?a taşırım? demiş. Bu arada günah almayalım, Özyer?in arkasında duran tek kişi; Adnan Polat. Tuğrul Bey?i yakından tanırsınız... Basket takımının Play-Out?la kümede kaldığı en başarısız dönemde çalışan üstat. Hani bir maçta hakeme yumruk atmıştı!
İşte bu duayenimizin baskısı sonucu, Ahmet Dedehayır iki gün önce, Aydın Örs?e gidip, ?Bizi çalıştır? ricasında bulunmuş. Örs?ün söylediği açık ve net: ?Murat, Türkiye?nin en yetenekli ve çalışkan coachu. Ona destek olursanız, başarısız olmanıza imkân yok. Beni unutun!? Üstelik sponsor firma Ülker, Murat kalırsa 7 milyon, giderse 3.5 milyon Euro?luk bütçe ayırmış.
İşte böyle... Adnan Polat, saçma baskılara dayanabilecek mi, yoksa istikrar ve başarıdan mı yana olacak? Yigit Şardan?ı yakında şubenin başına getirecek olan Adnan Başkan, kararını çoktan vererek, statükoculara tokadı yapıştırmış. Bir tokat da, cuma günü, ?Murat hocayla devam? diyecek Şardan?dan. Bekliyoruz...

fanatik

Futbolda teknik direktör ve yabancı futbolcu transferi için büyük bir yarış halinde olan ezeli rakipler F.Bahçe ve G.Saray?la ilgili olarak basketbolda ilginç bir gelişme yaşandı.

Geçen sezon, antrenör Murat Özyer yönetiminde başarılı bir grafik çizen G.Saray?ın basketbol takımına sürpriz bir isim istendi ancak sonuç olumsuz oldu. Basketbol camiasını sarsan gelişme şöyle:

?SİZE SAYGIM SONSUZ?
G.Saraylı yöneticiler bir süre önce, geçmişte Milli Takım, F.Bahçe ve Efes pilsen?in başında büyük başarılara imza atan antrenör Aydın Örs?e teklif götürerek ?Basketbol takımımızın başına geçin? önerisinde bulundu.

Ancak Örs bu öneriyi ?Nazik teklifiniz için çok teşekkür ederim. Ancak ben F.Bahçeliyim. Bunu herkes de biliyor. Bu durumda G.Saray?ın başına geçemem. G.Saray camiasına saygım sonsuz. Ancak bu teklife olumlu yanıt veremem? diyerek geri çevirdi.

Murat Özyer?i gözden çıkaran sarı-kırmızılılar bu yanıt üzerine şoke oldu.

Gökmen Özdemir-Vatan

Bu gökmen özdemirin amacını hala anlamış değilim kendisi yurt dışında milli takımın maçlarında görevli ama maaşallah istanbuldan aldığı talimatla habire galatasaray'ın seçilmiş yönetisi sayın Ahmet DEDEHAYIR 'a salvo yapmaktan geri kalmıyor bu maksatlı ve amacı belli karalama yazılarına her gün bir yenisi ekleniyor bunun sebebide alenen belli murat hocayı istemiyenlere göz dağı vermek ama bu asalak kalemşörler bu kez yutamayacağı bir lokmaya dil uzattılar düne kadar bir haber almak için karşımızda takla atan bu insanlar yarın öbürgün bizle aynı salona nasıl gelip maç seyredecekler.Bu yazıların amacı belli özyer muhaliflerine gözünü korkutmak aydın örs olayı da bu yönetimin itibarını zedelemek için uydurulmuş bir senaryo güya aydın hocaya teklif eilmiş oda zaten sizin değerli bir hocanız var demiş işte yalanın en büyüğü burda (AYDIN HOCA İKİ SENE EV VEL KENDİSİNE MURAT HOCAYI TEKLİF ETTİLER 2. ASİSTAN OLARAK)KENDİSİ BUNU BİLE KABUL ETMEDİ .Şimdi hadi birileri çıkıpta bunada yalan dese ya başkalarını kullanıp birilerini karalamak hangi galatasaray'lı etiğiyle bağdaşıyor varsa cesaretin çıkarsın dersin isim vererek şu şu arkadaşlar yanlış biliyor doğrusu bu diye bizde deriz ki işte ispatı işte belgeler ak koyun kara koyun meydana çıkar kimse kimseyle kaçak güreşmesin kendi yalanlarına başkalarını alet etmesin tekrar söylüyorum kimse ama kimse seçilmiş bir yöneticiye böyle alçakça dil uzatamaz uzatırsa o dil kesilir.Artık yeter beni burda herkesin gerçek yüzünü açıklamak zorunda bırakmasınlar unutmasınlar azdan az çoktan çok gider.

Şuanda Fülker başında Murat ÖZyer olabilirdi, Ülker Fülker olunca Murat ÖZyer'r yardımcı antrenörlük bir iki sene sonra ise baş antrenörlük teklifi yaptı ama ÖZYER tabi ki Galatasaray'ın teklifini kabul etti. Bu Murat ÖZyer'in geldiği sene ki yaptığı açıklamadır.

yonetim kesin bir karar vermeli rezalet bu durum. aydin ors'e teklif yapiyirlar , oktay mahmudiye teklif yapiyorlar simdiye kadar ret edildiler , geri kaldi erman kunter oda ret ederse murat ozyerle devam edecekler ama bu hocaya yapilmis buyuk saygisizliktir ben olsam direkt birakirim calismam. bjk koc ariyor zaten isterse giderdi ama o bekliyor ki yonetimin eli bos kalirsa beni alirlar diye yazik !!!

Artık koç adayı deneye deneye aday kalmadı.Artık Murat Özyer'e daha fazla ayıp yapılmamalı.Ya karşılıklı olarak ayrılıp adam akıllı koç bulunmalı yada Murat Özyer ile devam edilmeli.Çünkü gerçekten Murat Özyer'e yapılan ayıp.

Serdar Aslan' Alıntı:
Şuanda Fülker başında Murat ÖZyer olabilirdi, Ülker Fülker olunca Murat ÖZyer'r yardımcı antrenörlük bir iki sene sonra ise baş antrenörlük teklifi yaptı ama ÖZYER tabi ki Galatasaray'ın teklifini kabul etti. Bu Murat ÖZyer'in geldiği sene ki yaptığı açıklamadır.

Bu yukarıda yazdığın haberin tam olarak doğrusunu yazayım iki sene evvel ülker fenerle birleşince takım oyuncularının en kalitelilerini fenere verdi. Bunun yanında teknik heyetide fenere vermek istediler hatta murat özyeri aydın örs'ün ikinci asistanı yapılması yönünde teklif verdiler.Sonuç olarak aydın hoca bunu kabul etmedi staff olarak hiç bir ülkerli fenere gitmedi peki ne oldu bu kişiler ben hemen yazayım tam kadro olduğu gibi bize geldiler.fenere 2. asistan olarak düşünülen kişi bize koç oldu aziz yardımcısı recep şende meneger oldu. Sonuç olarak murat hoca bu kulüpte ileriki yıllarda çalışabilir buna kimsenin itirazı olmaz bunu için murat hocayı kulübün seçmesi lazım sponsorun dayatması değil.Öncelikle biz istiyeceğiz kabul eder veya etmez kendi tercihi kimse ve hiç bir güç bu kulübe birkonuda dayatma yapamaz.Burası GALATASARAY dingonun ahırı değil.Fenere 100 ver bize 35 yok öyle euro lig hakkını ver bize? bu nasıl sponsorluk anlayışı ülkerli yöneticiler şunu bilmelidirki kızı nasıl aldıysak baba evinede geri göndeririz bu evlilik bu şekilde fazla uzun sürmez.

Bugün Fanatik Online da okuduğum buradaki tartışmalarız özeti bir yazı ; Raşİt ALTUN

Kunter mi, Özyer mi?

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı antrenörü Murat Özyer?in sözleşmesi bitti. Gelecek sezon Galatasaray ile çalışıp çalışmayacağı belli değil. Özyer?in yerine Türk basketbolunun efsane ismi Erman Kunter?in adı geçiyor. Kunter daha önce de Galatasaray?da koçluk yapmıştı (2002-2003). Sarı-Kırmızılılar, Kunter?le ligi 3. bitirip Play-Off?larda yarı finalde elenmişti. Yanılmıyorsam takımın bütçesi 900 bin dolardı. Kunter, daha sonra Fransa?ya gitti. Fransa?da başarılı oldu. Adı Tony Parker?lı, Boris Diaw?lı Fransa Milli Takımı için geçti.
Kısaca hem Galatasaray hem de Fransa?da başarılıydı...
Murat Özyer, Galatasaray?a Ülkerspor?dan geldi. Ülkerspor şampiyon olduğu sezon basketbol şubesini kapatınca koç Özyer, Sarı-Kırmızılı takımın başına geçti. Yerine geldiği teknik ekip ?mektupla? yollandı. Özyer ilk sezonunda ligi 4. bitirip Play-Off?larda Türk Telekom?a bu sezon olduğu gibi 3-0?la ?süpürüldü?. Hakkını yemeyelim, Özyer?in harcadığı 2.5 milyon Euro ve kulüp kasasından çıkan 5.5 milyon Euro ile takım ULEB Cup?ta 4. oldu.
Şimdi gelelim zurnanın ?zırt? dediği yere.
Galatasaray tarihinin en pahalı takımı Play-Off?larda ilk turda elendi.
Hüseyin?in sakatlığı nedeniyle devre arasında getirdiği Britton Johnsen sadece 12 maç oynadı, takıma sıfır katkı sağladı. Özyer?in ?istemediği? Quinton Hosley ise ligin sayı ve ribaunt kralı oldu!
Kısaca Murat Özyer Galatasaray ile iki güzel sezon geçirdi. Başarısız değildi, ama başarılı da diyemeyiz.
Her şey bir yana...
Ülker, Murat Özyer kalırsa Galatasaray?a 7 milyon Euro, giderse 3.5 milyon Euro verecekmiş! Vay, vay, vay... Ülker parasıyla koskoca Galatasaray?ı tehdit mi ediyor, yoksa esir mi aldı?
Hem ayrıca, Galatasaray Yönetimi Euroleauge hakkını ezeli rakibi Fenerbahçe?ye veren Ülker?in sponsorluğunu nasıl kabul ediyor? Bilmeyenler için hatırlatayım, Galatasaray ligde şampiyon da olsa Euroleauge?e Fenerbahçe gidecek. Ne güzel anlaşma!
Galatasaray Yönetimi?nin vermesi gereken karar şu: Kunter mi, Özyer mi takımı şampiyon yapabilir? Bu konu hakkında birilerine danışılacaksa, Galatasaray Basketbol Takımı?nın ?yenilmez armada? olduğu yıllarda formasını giyen Tuğrul Demir doğru isimdir. Hayatını Galatasaray?a adamış Demir, takımın başarısından başka ne ister?
Kariyeri başarılarla dolu Erman hocanın tek eksiği ise medya ile ?samimi? ilişkiler kurmaması, basın desteğini arkasına almaması!
Demek ki bu işlerde iyi hoca olmak yetmiyor.
Not: Şahsen ne Murat Özyer?i tanırım ne de Erman Kunter?i...

Raşit Altun

-------------------------------------------------------------------------------------

Son derece doğru bir yaklaşım,aynen katılıyorum.

Ali Demirci' Alıntı:
Bugün Fanatik Online da okuduğum buradaki tartışmalarız özeti bir yazı ; Raşİt ALTUN

Kunter mi, Özyer mi?

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı antrenörü Murat Özyer?in sözleşmesi bitti. Gelecek sezon Galatasaray ile çalışıp çalışmayacağı belli değil. Özyer?in yerine Türk basketbolunun efsane ismi Erman Kunter?in adı geçiyor. Kunter daha önce de Galatasaray?da koçluk yapmıştı (2002-2003). Sarı-Kırmızılılar, Kunter?le ligi 3. bitirip Play-Off?larda yarı finalde elenmişti. Yanılmıyorsam takımın bütçesi 900 bin dolardı. Kunter, daha sonra Fransa?ya gitti. Fransa?da başarılı oldu. Adı Tony Parker?lı, Boris Diaw?lı Fransa Milli Takımı için geçti.
Kısaca hem Galatasaray hem de Fransa?da başarılıydı...
Murat Özyer, Galatasaray?a Ülkerspor?dan geldi. Ülkerspor şampiyon olduğu sezon basketbol şubesini kapatınca koç Özyer, Sarı-Kırmızılı takımın başına geçti. Yerine geldiği teknik ekip ?mektupla? yollandı. Özyer ilk sezonunda ligi 4. bitirip Play-Off?larda Türk Telekom?a bu sezon olduğu gibi 3-0?la ?süpürüldü?. Hakkını yemeyelim, Özyer?in harcadığı 2.5 milyon Euro ve kulüp kasasından çıkan 5.5 milyon Euro ile takım ULEB Cup?ta 4. oldu.
Şimdi gelelim zurnanın ?zırt? dediği yere.
Galatasaray tarihinin en pahalı takımı Play-Off?larda ilk turda elendi.
Hüseyin?in sakatlığı nedeniyle devre arasında getirdiği Britton Johnsen sadece 12 maç oynadı, takıma sıfır katkı sağladı. Özyer?in ?istemediği? Quinton Hosley ise ligin sayı ve ribaunt kralı oldu!
Kısaca Murat Özyer Galatasaray ile iki güzel sezon geçirdi. Başarısız değildi, ama başarılı da diyemeyiz.
Her şey bir yana...
Ülker, Murat Özyer kalırsa Galatasaray?a 7 milyon Euro, giderse 3.5 milyon Euro verecekmiş! Vay, vay, vay... Ülker parasıyla koskoca Galatasaray?ı tehdit mi ediyor, yoksa esir mi aldı?
Hem ayrıca, Galatasaray Yönetimi Euroleauge hakkını ezeli rakibi Fenerbahçe?ye veren Ülker?in sponsorluğunu nasıl kabul ediyor? Bilmeyenler için hatırlatayım, Galatasaray ligde şampiyon da olsa Euroleauge?e Fenerbahçe gidecek. Ne güzel anlaşma!
Galatasaray Yönetimi?nin vermesi gereken karar şu: Kunter mi, Özyer mi takımı şampiyon yapabilir? Bu konu hakkında birilerine danışılacaksa, Galatasaray Basketbol Takımı?nın ?yenilmez armada? olduğu yıllarda formasını giyen Tuğrul Demir doğru isimdir. Hayatını Galatasaray?a adamış Demir, takımın başarısından başka ne ister?
Kariyeri başarılarla dolu Erman hocanın tek eksiği ise medya ile ?samimi? ilişkiler kurmaması, basın desteğini arkasına almaması!
Demek ki bu işlerde iyi hoca olmak yetmiyor.
Not: Şahsen ne Murat Özyer?i tanırım ne de Erman Kunter?i...

Raşit Altun

-------------------------------------------------------------------------------------

Son derece doğru bir yaklaşım,aynen katılıyorum.

Öncelikle bu yazıyı buraya taşıdığın için sana teşekkür ediyorum ali kardeşim .Doğrular er geç açığa çıkar

Eyüp bu doğrular karşısında bir iki kelimede sen yazmıyacakmısın?????????????????????????

Uyumadığını biliyorum

BİRA+PATATES=4 YTL.HADİ KOŞUN KAFE KLAN'A

Raşit altını tanırım ama öyle bir kankalık durumum yok bu basında herkesi tanırım onlarda beni tanır.Beni tanımayanlarda sorup öğrenirler yazdıklarımızın hangisi yanlış veya yalan diyen varsa çıksın aksini ispatlasın yok bunu yapmıyorlarsa bir daha bana yazmasınlar.Bana hakaret eden kardeşim sen benim söylediklerime yalan diyorsan sen doğruları yaz ama ispatlıyamassan en büyük yalancı sensin

Eyüp idari işlere karışamam ama ahmetin cezasını senden kaldırmanı rica ediyorum kendisi kantarın topuzunu kaçırmış olabilir.Yazdıkları kendiyle benim aramda kişisel bir konu olmuştur.Biz bunu kendi aramızda çözeriz .kişisel olmuş bir konu forumda yazmasını engellemesin

O degil simdi rasit altuna dikkat edelim basına neler gelıcek ve nasıl elestiriler alıcak bugune kadar hep ülkerciler yazmıstı korkuyodum ilkdefa bizim gibi düsünen biri yazmıs rasit abi sende kelle avcısı oldun takıma hosgeldin :kop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...