Murat Özyerin başarılı olacağına İnanıyormusunuz?

Murat Özyerin Bu sene Başarılı Olacağına İnanıyormusunuz?

• hayır inanmıyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    68
@Kerem Seçer,benim kıstasım bu kupada şampiyonluk ifadesinin sezon başı deklare edilmesidir.Geçen yıl sezona başlarken Lig ve Türkiye Kupası gerçek hedefler olarak kondu.Ulep Cup ise maç maç düşünülen ana hedefi belli olmayan bir hedefti.Sonuçta kesinlikle zaten bizim hedeflerimiz arasında yer almadı.

Asıl hepimizin beklediği Türkiye Kupası ve Lig performansı belirlenen hedeflerin uzağında kaldı evet uzun bir aradan sonra Liderliğe kadar yükseldik mükemmel bir işti ama daha sonra 2.yarı takım tanınamaz hale geldi ve 2.yarı itibariyle en fazla düşüşü yaşayan takımlardan birisi olduk.Diyceksinizki sakatlıklar efemdim size bütçe verilmiş sezon başlarken işte kendileride farkında bu hedeflere gidemem diyor nede olsa gruplardan çıkamayız mantığı vardı kendileri içinde sürpriz oldu Ulep Cup başarısı planlanmış bir organizasyon değildi.Bu yüzdendirki benim için asıl hedeflerde yaşanan hüsranlar Özyer'e olan güvenimi bitirmiştir.Kupa'dan ve Ligdeki elenişin sorumlusu kendisidir.

Yaz Ligi dedi Türkiye Kupası gitti,kendide gidiyodu ama olmadı o zaman daha sonra Lig dedik onuda Avrupa'ya ilk defa çıkmış bir ABD'liye çok güvenerek ve tecrübesiz olduğunun bile bile sürekli ısrar etti yanlış yaptı ama ısrar etmektende başka çaresi yoktu onu tercih eden kendisiydi ama ancak yanlışını sezo sonu hiç galibiyet dahi alamadan elenilen bir Play-off serisinden sonra kabul edebildi.

bence başarılı olacaktır çünkü ne kadar vefasızlık yapılsada içindeki galatasaraylılık onu başarılı kılacaktır..

4.lüklerin başarılı görüldüğü bir sitede. Koçun başarısız olma ihtimali yoktur. Asıl başarısız Fenerbahçe Ülker ve yönetimidir.. Aydın ÖRS ü bile yolladılar.. Neden Ülker düzenine uymadı...

Zihni Öztürk' Alıntı:
4.lüklerin başarılı görüldüğü bir sitede. Koçun başarısız olma ihtimali yoktur. Asıl başarısız Fenerbahçe Ülker ve yönetimidir.. Aydın ÖRS ü bile yolladılar.. Neden Ülker düzenine uymadı...

Zihni Bey,görüşlerinize sonuna kadar katılıyorum,bütün olan biteni özetlemişsiniz.

Zihni Öztürk' Alıntı:

Yapma bunu Zihni bari sen yapma bak takım 10 sene sonra uleb cup ta yarı final oynadi bundan daha büyük başarı varmı.Murat hoca bu abdestle bu taraftara iki sene daha namaz kıldırır.Yazmış genç arkadaşlardan biri 29 mayıs diye yani iş bitmiş Zihnicim sen daha gerçekleri yazıcam diye uğraş ne gerek var alan memnun satan memnun son iki senede harcanan parayı bir daha ne zaman bulacaklar çok merak ediyorum.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Zihni Öztürk":1mh7h212]4.lüklerin başarılı görüldüğü bir sitede. Koçun başarısız olma ihtimali yoktur. Asıl başarısız Fenerbahçe Ülker ve yönetimidir.. Aydın ÖRS ü bile yolladılar.. Neden Ülker düzenine uymadı...

Yapma bunu Zihni bari sen yapma bak takım 10 sene sonra uleb cup ta yarı final oynadi bundan daha büyük başarı varmı.Murat hoca bu abdestle bu taraftara iki sene daha namaz kıldırır.Yazmış genç arkadaşlardan biri 29 mayıs diye yani iş bitmiş Zihnicim sen daha gerçekleri yazıcam diye uğraş ne gerek var alan memnun satan memnun son iki senede harcanan parayı bir daha ne zaman bulacaklar çok merak ediyorum.[/quote:1mh7h212]

Paranızda başarınızda öfkenizde sizin olsun,taraftarın adını ağzınıza almayın.

''Bu yazıyı yazan genç arkadaşımızın kendi fikridir, saygı duyarım.'' Ama kendi yazdıklarımla alakalı birazcık doğru söylüyorsun niye yazıp kendimi yoruyorum.. Akp hükümetinin koloniler halinde heryere yerleştiği, Federasyonları ele geçirdiği, heryere kendi adamlarını koyduğu bu düzende.. Herşey danışıklı dövüş zaten.. Turgay Demirel nasıl başkanlıkta kaldı, Tanjevic Fenere bi anda nasıl koç oldu.. Aydın ÖRS bu düzenden niye kaçtı. Ülker ligi nasıl ele geçirdi, Efes nasıl oldu bastırıldı.. Muhalefeti susturmak için Erman KUNTER e nasıl tiyatro yapıldı.. Neden Murat ÖZYER kalınca sposorluk rakamı 7 Milyon Euro oluyor.. Tipik karakterimiz, sus ve düzene uy.. Konuşanlara da susturma politikası.. Bu iş bir politika başarılı gösterilmek istenen başarılı, başarısız göstermek istenilen başarısız gösteriliyor.. Herhangi bir kriter yok.. Aslında başarı güçlüye yakın olmakta, o kayıkta kürek çekmekten geçiyor... Haydi rastgele..

sami özvar' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":25sjo3rd][quote="Zihni Öztürk":25sjo3rd]4.lüklerin başarılı görüldüğü bir sitede. Koçun başarısız olma ihtimali yoktur. Asıl başarısız Fenerbahçe Ülker ve yönetimidir.. Aydın ÖRS ü bile yolladılar.. Neden Ülker düzenine uymadı...

Yapma bunu Zihni bari sen yapma bak takım 10 sene sonra uleb cup ta yarı final oynadi bundan daha büyük başarı varmı.Murat hoca bu abdestle bu taraftara iki sene daha namaz kıldırır.Yazmış genç arkadaşlardan biri 29 mayıs diye yani iş bitmiş Zihnicim sen daha gerçekleri yazıcam diye uğraş ne gerek var alan memnun satan memnun son iki senede harcanan parayı bir daha ne zaman bulacaklar çok merak ediyorum.[/quote:25sjo3rd]

Paranızda başarınızda öfkenizde sizin olsun,taraftarın adını ağzınıza almayın.[/quote:25sjo3rd]

Bunun için kimseden icazet almam Sami bey doğrular sizi bu kadar niye öfkelendiriyor.

Şampiyon olacağımıza inanmıyorum çünkü; kadromuzu yine koruyamadık. Şampiyonluğa inanmak için ve şampiyon olmak için elimizdeki kadroyu korumalıydık ve var olan eksikliklerimizi yapılacak 1 ya da 2 transfer yapacaktık sezon biter bitmez sonra yaz boyunca yapacağımız antremanla oyuncuların birbiriyle olan kaynaşımı,anlaşımı göz önünde bulundurulur ve sezona hazır bir şekilde başlanır.1 ay boyunca hangi hoca gelecek diye beklenildi ve takım zaten boşlandı ilgi görmedi sonra Erman hoca gelecek denildi gelmedi Murat hoca ile anlaşma bozulmuştu tekrar anlaşmaya varıldı Murat hocanın planları vardı belki sezon biteceği sıralar şimdi tekrar yeni planlar falan düşünecek demeye kalmaaaz,transfer yapacağız sonra antremanlara başlanılacak sezona hazır olmak için falan işimiz baya zor.Şampiyonluğa oynayan rakiplerimize bakalım;fbülker,efes pilsen transferlerini yaptı artık sezona hazırlanıyorlar biz ise gerçekten çok geç kaldık.Bu sene geçen seneden de farklı çünkü geçen yıl hoca arayışı içine girmedik takım 1 ay boş kalmadı.Geçen yıl takımın başında hoca vardı sürekli irtibat halindelerdi ve transferlerde geciktik ama yerinde ve doğru transferler yaptık denilebilir.Fakat bu sene Türkiye'de yerli oyunculara şöyle bir göz attığımızda şampiyonluğa oynayan şirket takımları ve diğer takımlar zaten alınması gereken oyuncuları aldılar.Biz de gidip vasatın iyisini alırsak yine bir işe yaramaz hiç transfer yapma daha iyi.

Gelelim sorunun cevabına; başarı kavramı kişiden kişiye değişir.Kimi ne göre başarı 3.lük kimi ne göre uleb şampiyonluğu,lig şampiyonluğu,kimi ne göre de playoff oynamayak,kimi ne göre ezeli rakipleri yenmektir.Bana göre başarı şampiyonluk demektir.Bu sene şampiyon olacağımıza inanmıyorum.Her ne kadar inanmasam da elimden gelen desteği yapacağım.Forum da karamsarlık yapmayacağım.Fakat bunca kaosa rağmen İNŞALLAH ŞAMPİYON OLURUZ!

Konu başlığındaki soruya yanıt verecek olursam; diğer faktörlerin (Federasyon, kıyaslamalı bütçe, taraftar desteği, abilerimizin desteği...) etkisini gözardı ederek yorum yapacak olursam Özyer´in başarılı olacağına inanıyorum. Bu arada yukarıdaki iletileri okurken aklıma bir baba oğul diyalogu canlandı gözümde. Paylaşmak istedim...

- Evladım neyin var senin?
- Şu amca beni kandırıp oyuncağımı aldı. Bakıp verecem dedi, vermedi. Ya baba ben oyuncağımı istiyorum.
- Oyuncağına sahip çıkmazsan alırlar tabi oğlum. Şimdi mi anladın oyuncağının değerini?
- Ya banane banane, ben oyuncağımı istiyorum.
- Oyuncağını verirken bana mı sordun evladım. Sana olan sevgimi kullanıp beni alet etme, alabiliyorsan
kendin al.

bende çok başarılı olacağını düşünüyorum tıpkı daha önceki senelerde olduğu gibi..daim olsun başarıları..2 senedir, özellikle kazandığı genç oyuncuları düşündükçe, bu sezon imzaladığı 1+1 olan sözleşmesinin sonuna kadar kazanıcağımız genç oyuncuları düşündükçe sevincim daha da artıyor..yalnız geçen seneki yabancılar çok nazlıydı küsüp duruyolardı hocaya , bu seneki yabancıları naz yapmayan seçsin de sorun yaşamasın..kenarda fln unutursa ara sıra oyuncuları , trip atmayanlardan seçsin sorun çıkıyor zira takım içinde..

neyse konudan çıkmadan ben bu sene, geçen 2 senedeki başarılarının üstüne ekliyceğini düşünüyorum..hayırlısı artık..

Bence geçen yıl Murat Özyer kadar yardımcılarıda doğal olarak başarısızdı,hocaya fazla bir etkileri,katkıları olmadı maç içinde.Bu yıl Levent Topsakal getirilmiş çok olumlu bir gelişme M.Özyer'e mutlaka katkısı olacaktır.Bir de transfer komitesi kurulacakmış bu demektirki yabancı oyuncu seçimleri daha iyi olabilir önceki yıllara göre :)

Ama şu oluşan ortamda yine aynı söylemler devam edecek gibi,bizden kat kat yüksek bütçeli takımlarla başetmek kolay değil,yine geç kurduk kadroyu,bütçe geç belirlendi,almaya çalıştıklarımız geç yapılandığımız için biz teklif dahi edemeden elden uçtu,istediklerimiz bizi seçmedi böyle uzar gider :)

Ama burada ana suçlu yönetimdir,gerçekten çok hovardaca kullandılar zamanı,ama bekleyip görelim ki hoş göreceğimiz birşeyde yok ya bu gidişle!

Ben başarısız olacağına inanıyorum.
Ama Murat Özyer'in kesinlikle kötü bir coach olduğuna inanmıyorum.
Geçen sene başarısız olunmuştur.Başarısızlığın sebebi Telekomla eşleşmek.Ve 3-0la elenmek.
En azından 1 maç alınmalıydı.
Kafa kafaya oynarsın 10 maç oynarsın 10unuda kaybedersin.Telekomla oynuyorsun çünkü.
Hep birşeyler eksik...

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
Ben başarısız olacağına inanıyorum.

[quote="Mert Yigit Kazan":3h1rs6x0]Sayın Dedehayır
Geçen seneden daha iyi olacağımıza inanıyorum.

Bizden bir halt olmaz..

[/quote:3h1rs6x0]

Bu ne perhistir bu ne lahana turşusudur mısır ekmeğidir muhlamadır :?

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mert Yigit Kazan":2192gcig]Ben başarısız olacağına inanıyorum.

[quote="Mert Yigit Kazan":2192gcig]Sayın Dedehayır

Bizden bir halt olmaz..

[/quote:2192gcig]

Bu ne perhistir bu ne lahana turşusudur mısır ekmeğidir muhlamadır :?[/quote:2192gcig]

Burak çözebilirsen bu çok bilinmeyenli cevabı içinde olan denklemi bana da haber ver.. :)

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
Sayın Dedehayır

Bizden bir halt olmaz..

[/quote]

Bu ne perhistir bu ne lahana turşusudur mısır ekmeğidir muhlamadır :?[/quote]

Burak çözebilirsen bu çok bilinmeyenli cevabı içinde olan denklemi bana da haber ver.. :)[/quote]
Kuymak :)

yaa yapmayın allah askına yaa murat hocanın alindeki kadroya bak fenerin kadroya bak bi de adama başarısız diyorsunuz ne yapsın bu kadroyla şampiyon mu yapsın.

mustafa_güler' Alıntı:
yaa yapmayın allah askına yaa murat hocanın alindeki kadroya bak fenerin kadroya bak bi de adama başarısız diyorsunuz ne yapsın bu kadroyla şampiyon mu yapsın.

Şampiyonluk beklentimiz yok zaten bu halde ne şampiyoluğu????

Bizler transferlerde doğru tercihler yapmasını,doğru kadro kursun,aldığı güvendiği oyuncuların kendisini yanıltmamasını istiyoruz,4 periyot boyunca istikrarlı oyun istiyoruz,maç içinde muazzam kopmalar istemiyoruz.Kenarda biraz daha agresif olsun,baskı kurabilsin istiyoruz.

Kaldıki son 2 yıldır kadroyu kuran kendisi heleki geçen yıl yaptığı tercihleri bize çok şey kaybettirdi.

Senin mantoğınla o zaman Telekom,Efes,FBÜLKER maçlarınada çıkmayalım ne de olsa bizden kat kat fazla bütçeleri var,kadrolarıda çok iyi 20-0 hükmen mağlup oluruz olur biter!

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mert Yigit Kazan":2az8fsw1]Ben başarısız olacağına inanıyorum.

[quote="Mert Yigit Kazan":2az8fsw1]Sayın Dedehayır

Bizden bir halt olmaz..

[/quote:2az8fsw1]

Bu ne perhistir bu ne lahana turşusudur mısır ekmeğidir muhlamadır :?[/quote:2az8fsw1]

Geçen seneden daha iyi olacağız diyen kişi Ahmet Dedehayır.Sadece inanmak istiyor buna.
Sezonu ezeli rakipleri Fenerbahçe Beşiktaşın gerisinde 5. olarak bitirirsen şampiyonluk olmaz.Çünkü seni 4.sırada bitirmiş bir takım vardır.Adı Telekom.Nitekim 3-0 veda edersin sezona.
Ben Fenerbahçeye kaybetmekten bıktım.Bu yalanlara karnım tok.2 yıldan beri bariz bir şekilde gerilerindeyiz.Bunu kabul etmek çok mu zor ya