Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi: 71 - Galatasaray CC: 72

resmen burada pc karşısında bizde öldük öldük dirildik. bu maçıda kesin almamız rakipler ciddi.

banvite bak telekomu yendi :( çok kötü oldu...

bırakalım banviti biz ondan iyi kadroyuz onlar sadece evinde bişeler yapabiliyorlar kanımca simdi bu zaferin tadını cıkaralım arkadaslarr zor oldu ama oldu bu takım artık kolay kolay mac vermezz

böyle zevkli maca yürek dayanmaz sonucun lehimize olması cok güzel ayrıca canbulubay arkadasımıza cok tesekkür ederim bu heyecanı yasattıgı için

Ömer' Alıntı:
Dostum yalan mı söyleyeceğim? Bildiğim birşeyi paylaşıyorum sizle, Fitch hakikaten baldırından sakat.
ok bilgi için teşekkürler!!
yenilme ihtimali verdiğim tek maç buydu kalan maçalrımızda!!!
ilk yarıyı yenilmeden kaparız artık!!!

Ben holmanı merak ediyorum nasıl oynadı bir bilgisi olan yazarsa sevinirimm

Salon: 19 Mayıs
Hakemler: Erşan Kartal, Ersan Ergüler, Serkan Sert
Selçuk Üniversitesi: İlker 2, Hawkins 15, Volkan 5, İbrahim, Dartez 14, Boddicker 4, Di on 2, Yunus 20, Bora 9
Galatasaray Cafe Crown: Mitchell 17, Mehmet 6, Tolga 5, Murat Kaya 11, Fatih 12, Mithat 7, Holman 10, Burak 4
1. periyot: 21-17
Devre: 41-33 (Selçuk Üniversitesi lehine)
3. periyot: 58-52
Beş Faulle Oyun Dışı Kalanlar: Boddicker 39.03 (Selçuk Üniversitesi)

Mehmet kimmm tufan olcak sanırsam o holman da 10 sayı atmışş eski günlerine yavaş yavaş dönüo gibi yine skor cok istikrarlı dağılmış bu da ayrı bir hoş bodicker 4 sayı da kalmıs gibi görünüo söledigin tutu heralde bize oynamadı :D aslan bodicker kac sayı atsan da bu taraftar seni hep sevcek ve umuyorumm evimizde ki macta seni tribünlere cağırcazz

m33rt' Alıntı:
Salon: 19 Mayıs
Hakemler: Erşan Kartal, Ersan Ergüler, Serkan Sert
Selçuk Üniversitesi: İlker 2, Hawkins 15, Volkan 5, İbrahim, Dartez 14, Boddicker 4, Di on 2, Yunus 20, Bora 9
Galatasaray Cafe Crown: Mitchell 17, Mehmet 6, Tolga 5, Murat Kaya 11, Fatih 12, Mithat 7, Holman 10, Burak 4
1. periyot: 21-17
Devre: 41-33 (Selçuk Üniversitesi lehine)
3. periyot: 58-52
Beş Faulle Oyun Dışı Kalanlar: Boddicker 39.03 (Selçuk Üniversitesi)
cemal nalga ve tufan oynamamışmı???

bi ara umudumu kaybetmiştim ama kazanmayı iyi bilmişiz helal

8 maçlık seride kaldı 6 maç..6 maçı da alacaklarına inanıyorum..Darüşşafaka maçından sonra Alpella maçında Caferağa'da tribündeyiz..Özledik takımı..

çok değerli bir galibiyet almış gs boddicker ın 4 sayı ile oynadığı bir maçta selçuk'un bu derece sonuna kadar zorlaması da iyi bir gösterge basketbol kalitesi adına

Telekomun da yenildiğini düşünürsek galibiyet daha değerli oluyor