Nasıl Şampiyon Oluruz?

Bu sene sampiyon olmamiz ihtimali Turkiyenin resmi olarak AB'ne 1 sene icinde girmesine eş degerdedir.O yuzden ben sampiyonlugu dusunmuyorum bu ortamda,sagliksiz sartlarda..Yari finalde artik surpriz yapmayi beklemeliyiz derim.

Ali Alpar' Alıntı:
1)Efes ligden çekilirse
2)Telekom ligden çekilirse
3)Fenerbahçe ligden çekilirse

en son ve en önemlisi
4)Cemal Nalga daha fazla süre alır ve hatta 40 dakika oynarsa :))))

işte o zaman BİR İHTİMAL şampiyon olabiliriz.

dikkat edin BİR İHTİMAL dedim. çünkü yukarıda saydığım 3 takım çekilirse, kalan takımlar arasında şampiyonluk şansımız 1/13'tür (yazıyla onüçte bir). yani sonuncu Casa TED'in ne kadar şampiyonluk şansı varsa bizim de o kadar şampiyonluk şansımız var olacaktır.

eeee, sonuçta matematik denen bir bilim var.

ligin ilk devresi bittiği zaman Galatasaray'ın, FB,EFES ve TT maçları dışında da birçok mağlubiyet alacağını yazmıştım. bu konudaki görüşümü yineliyorum.

herkese sevgiler...

Mersin maçından sonra şampiyon olmamız için gereken kriterlerin önem sırasını değiştiriyor ve 4 numaralı kriteri başa alıyorum, dolayısıyla diğerleri birer sıra aşağıya düşüyor:
1)Cemal Nalga daha fazla süre alır ve hatta 40 dakika oynarsa :))))
(Mersin maçında yaptığı smaç neydi öyle yahu...bütün kusurlarını bir anda örttü :) )

2)Efes ligden çekilirse
3)Telekom ligden çekilirse
4)Fenerbahçe ligden çekilirse

herkese sevgiler...

Şampiyonluk için oynarız merak etmeyin ,tek bir yere konsantre olup günlük sonuçlarla uğraşmayan teknik ekip ve yönetim ve hatta taraftar olursa..
9 sene bu kulüpte ne yaptığını söyleyemeyen bir kişiyi var aramızda. Nasıl küme düşme potasına girildiğini bir önemli alt yapının yok edilmesi örtbas eden aynı kişi ( eğer gerçekten o dönemde görevi olduysa)? ....Çok bilgili olduğunu gösterdiği para konularında son 2006 senesi öncesi olanların ortaya çıkabileceğini düşünmeden konuşan ve sadece gönderilen hoca üzerinden forma yazı yazan zihniyetin bize zararını artık görün genç arkadaşlar...
Bu 9 senede GS basketbol şubesini nereye getirdiniz ? OOOOOoooo Geçen sene Juventud bu sene L.Rytas şampiyon.Bize halen ne anlatıyorsunuz siz .....adam son 4 takım arasına kaldığında " alt yapı " dedi .oooooooooo
Siz halen kısır bir M.Özyer konusu buldunuz ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz. 9 senede ne yaptınız yahu ___*?????

koray hoca gibi A takım seviyesinde coachluk yapamayacak birini ancak dedehayır göreve getirildi.Şuanda takıma yapılabilecek en mantıklı hareket aziz bekiri göreve getirmektir.Kendisi takımı çok iyi tanımaktadır.Yabancı oyuncularla özellikle Milo ve gurovic le ilişkileri çok iyi düzeydir basketbol bilgisi yüksek seviyededir.Eğer dışarıdan gelebilicek bir antrenöre alışma süresi veremiyiceimize göre mantıklı çözüm içerden bu işi halletmektir.Bu görüşe karşı bir görüş olucağına inanmıyorum.AZİZ BEKİR göreve!BİZİ BİR ADIMDA OLSA İLERİ TAŞIMAK İÇİN BU GÖREVİ HAKKETİĞİ İÇİN!

Barış Gürek' Alıntı:
koray hoca gibi A takım seviyesinde coachluk yapamayacak birini ancak dedehayır göreve getirildi.Şuanda takıma yapılabilecek en mantıklı hareket aziz bekiri göreve getirmektir.Kendisi takımı çok iyi tanımaktadır.Yabancı oyuncularla özellikle Milo ve gurovic le ilişkileri çok iyi düzeydir basketbol bilgisi yüksek seviyededir.Eğer dışarıdan gelebilicek bir antrenöre alışma süresi veremiyiceimize göre mantıklı çözüm içerden bu işi halletmektir.Bu görüşe karşı bir görüş olucağına inanmıyorum.AZİZ BEKİR göreve!BİZİ BİR ADIMDA OLSA İLERİ TAŞIMAK İÇİN BU GÖREVİ HAKKETİĞİ İÇİN!

Arkadaşım her mesajında olduğu gibi bu mesajında da yine hocayı eleştiren bir post atmışsın..Sorunun hocada değil yönetimde olduğunu sağır sultanlar bile biliyor artık..Mevcut durumda Pini Gershon bile gelse bu takıma bir değişiklik olacağını düşünüyor musun bu yönetimle ?

Nasıl Şampiyon Oluruz

şuanki durumun ne Koray Hocadan ve yahutta başka bir hocadan değil yönetim bazındaki otorite boşluğunu idari beceriksizliği ve yanlışlarından kaynaklandığını anladığımız zamn..

yoksa bu şekilde biz çok hoca yeriz..kaldıki hala Koray Hocanın coacluk bilgisi tartışılıyorsa yazık etmiş bu kulube yıllarını vermekle

bu sezon ben final oynayacagımızdan bile şüpheliyim...egerki öyle bir sürpriz olursa muhtemelen efes ile oynarız ve dolayısıyla her ne kadar ezici seyirci üstünlügüne sahip olsakta efesin bu akşamki oyununu izledikten sonra şansımzın % 10 olduguna inanıyorum...

onur bey devam ya banada yasak koyun fikirlerimi tartışıcaz dilbilgisimi türk dil kurumu sayfasındamıyız yoksa koray hocayı istemiyoruz diyemi hayret bişey ya!

Barış Gürek' Alıntı:
onur bey devam ya banada yasak koyun fikirlerimi tartışıcaz dilbilgisimi türk dil kurumu sayfasındamıyız yoksa koray hocayı istemiyoruz diyemi hayret bişey ya!
Her türlü fikre saygı duyarım ama iki kez uyarmama rağmen Türkçeyi katletmeye devam edenlere saygı duyamam.

Kimseden ileti yazarken dört dörtlük bir dilbilgisi beklemiyoruz ama sohbet programlarında konuşur gibi yazılmasını da istemiyoruz.

Nasıl şampiyon oluruz?
Öncelikle dereyi geçmeden at değiştirme zihniyetimizi bir kenara bırakırsak ancak şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum... Bu hem yönetim için hem de biz taraftarlar için geçerli bir durum... Önce yönetimin sezon başındaki tavrı ne ise sezon sonundaki tavrı yine o olacak... Sonra ise taraftarın da bir duruşu, bir vizyonu olacak(Bunu bazı taraftarlar için söylüyorum)... Yani şunu demeye çalışıyorum, taraftar isyan bayrağını hemen açıp da varolan sorunu daha da büyütmemelidir... Yok Koray Hoca acilen yollanıp Aziz Bekir getirilsin gibi anlık çözümler bizi asla ileriye götürmez... Sn. Tamer Tuna'nın da dediği gibi şu anki durumda Pini Gershon dahi gelse mevcut durumda bir değişiklik olabileceği ihtimaller dahilinde pek değildir... Taraftarın mevcut durumda takıma köstek değil destek olması gerekir... Kendince pratik bir çözüm bulup onu hemen buraya aktarmak doğru bir taraftar yaklaşımı olmasa gerek...

Kırmızı kar yağdığında şampiyon olabiliriz. :p

Şaka bir yana ben şampiyonluğa inanıyorum. İnşallah elele şampiyonluğa yürüyeceğiz...

rakibimiz solomonla oynarken, bizi atkinsle muhattab edenler bu şubeyi bıraktıktan sonra ve doğru organizasyonu bulduğumuz zaman şampiyon oluruz.

Buralara getiren de bu yönetim ve oyunculardır.Hatırlatırım...Play out zamanlarını unutmuş gibiyiz...

İnanırsak, rakibin isminden yada oyuncularından korkmazsak...
Bu arada Solomon'un F.Ülkere dönmesine sevindim,şimdi suyun karşı yakasındaki sistemin play-off larda nasıl çöktüğünü herkes görecek...