NBA Geyiği

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
Re: nba geyiği

Shaq'ı sevmeyenler iki sene sonra kurtuluyorlar kendisinden (:) Kontratı bittikten sonra basketbolu bırakmayı düşündüğünü söylemiş...

efsanenin son iki senesi...şu adamı bir kere olsun canlı izlemek isterdim
nba'e gelmez bir daha 3 kişiye screenkoyabilen bir kütle daha doğrusu bu kütleyi süper kullanan bir adam

ama koyarken genelde hakemin eli karşı sahayı gösterirdi... adam kullanamıyor vücudunu yoksa vücudu süperdi fakat işte shaq olmak ayrı bir olay

Hey yavrum hey 1993 yılında final oyanayan Phoenix Suns'ın ne pota altısı varmış.
Pf=Charles Barkley[115 kilo]
C=Oliver Miller[155 kilo]

potanın altındaki boyalı alanı gören olmamıştır heralde :shock:

resmi büyük koyamadım , bir zahmet üzerine tıklayınız... lebron dediğiniz adam bu :) oğuz savaşı taciz ediyor.. californialı gibi dalmış:)

oğuzun da çabası saygıya değer yani yani timsahtan kaçmaya çalışan ceylan gibi çocuk ama kaptırmış en önemli yeri artık bunun sonu lebronun midesi
o california esprilerini de yazıyorum !

nerden aklında cali gay imajı doğduysa artık senin onu da anlamış değilim ama :)

sana ünlü Türk düşünürü adnan aybaba dan bi alıntıyla cevap verecem
' ya bas git hayri senle uğraşaşamam' :)

oğuz bence yine sakal bıraksın :) özellikle karşı takımda böyle afro-american çoksa :) mesela fransa maçını da sakat görüyorum.. turiaf falan:)

Emre Yuksel' Alıntı:
oğuz bence yine sakal bıraksın :) özellikle karşı takımda böyle afro-american çoksa :) mesela fransa maçını da sakat görüyorum.. turiaf falan:)

oğuza laf yok abi adam balıkesirspor görünümlü galatasaray lı içerden yıkacaz feneri :)

ömer aşık da 6 ay yokmuş yeni öğrendimm :( yazık çocuğa tamda kariyer senesiydi yaa

ben sana direkt söyleyeyim.. bu sakatlık ömer aşık ın bütün kariyerini vurur.. ersan ilyasova gibi olacak.. tam draft edilmişken sakatlandı ve oynamayacak.. gelişimi duracağı gibi , nba tarafından da unutulacak.. kabul edelim ki ömer aşık bir scola değil nba 2-3 sene , 5 sene beklesin.. ha sakatlandı mı, geçmiş olsun, işimize bakalım diyecekler.. tabii bu kötü senaryo.

belki de çok iyi döner, çıkışını sürdürür, ama zor.. kolay olmayacak..

Emre Yuksel' Alıntı:
ben sana direkt söyleyeyim.. bu sakatlık ömer aşık ın bütün kariyerini vurur.. ersan ilyasova gibi olacak.. tam draft edilmişken sakatlandı ve oynamayacak.. gelişimi duracağı gibi , nba tarafından da unutulacak.. kabul edelim ki ömer aşık bir scola değil nba 2-3 sene , 5 sene beklesin.. ha sakatlandı mı, geçmiş olsun, işimize bakalım diyecekler.. tabii bu kötü senaryo.

belki de çok iyi döner, çıkışını sürdürür, ama zor.. kolay olmayacak..

bence ömer iyi bi dönüş yapacaktır ama nba zaten zor şutu olmayan bi oyuncu için bu yaştan sonra o şutu ne kadar geliştirebilirsin ki onun boyundaki adamlar .80 serbest atış atıyorlar.
ama ben ümitliyim ömer Türk basketbolunun geleceğidir

bu başlığa uzun zaman olmuş uğramayalı...
Aslında tam bir dalembert başlığı ama unuttuk burayı
Rüyamda dalemberti gormesem hatırlamazdım bile
Ruyamda dalembert sacramentoma takas oluyordu ve ben de philly topicine ana avrat yazıyordum.hatta emre abiyle eser abi "nasıl girmiş sacramento'ya" geyiği yapıyordu.neyse ki rüyaydı.Terledim mi ne ? :)

Şu New York ne saçma takım.3 yıl önce basketbolu bırakan Jonathan Bender'i takımda görüyorum daha da komiği süre alıyor.Seneye LeBron bu şaşkınlara gideceğine New Jersey'e gitsin çok daha iyi olur.

jonathan bender mı ? Onun dizleri iflas etmişti en son...aslında 5 numaraya nate huffman'ı alsınlar onun da dizi elinde nasıl olsa. 3 numaraya çivili ayak grant hill'i alsınlar. 2 numaraya da mobleyi alsınlar onun da kalbinde mesele varmış. Guard olarak da jay williams'ı alsınlar ama moto gp'ye katılcakmış kendileri . Yedeklere de kayak yaparak sakatlanan radmanovic'i , sezon açılışını daima sakat olarak kenarda izleyen webber'ı , neresinden sakat olduğu 2 yıldır öğrenilemeyen giricek'i , son yılların formda sakatı t-mac'i, meyhanelerin aranan adamı vin baker'ı filan alsınlar. Çok korkutucu bir takım olurlar. Malum bu takımda kimi savunmaya kalksan elinde kalma riski var. Kaleci antrenörü olarak ayağına kolonya şişesini düşürüp sakatlanan canizares'i ,yardımcı antrenör olarak play station oynarken parmağını sakatlayan nesta'yı , coach olarak da sakatlığın ağa babası olan linderoth'u getirirlerse bence chicago'nun 72-10luk derecesini geçebilirler. Hatta olayı biraz daha abartıp eddie griffin'i filan kadroya dahil ederlerse her maçı en az 20 sayı farkla kazanırlar. :)

Deniz Baskın' Alıntı:
bu başlığa uzun zaman olmuş uğramayalı...
Aslında tam bir dalembert başlığı ama unuttuk burayı
Rüyamda dalemberti gormesem hatırlamazdım bile
Ruyamda dalembert sacramentoma takas oluyordu ve ben de philly topicine ana avrat yazıyordum.hatta emre abiyle eser abi "nasıl girmiş sacramento'ya" geyiği yapıyordu.neyse ki rüyaydı.Terledim mi ne ? :)
vay arkadaş rüya dedik olmaz dedik çıktı valla yok böyle birşey. :shock:

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Rüya değil, kabus o Deniz. Şimdi gerçek oldu, bol sabır :)
Arnuld Schwarzeneger istifa etsin. Bu adamı California'ya soktu. Beyazıt meydanına götürsen cami çıkışı öfkeli kalabalıktan dayak yer valla o derece suratından sinir olunası adam :p