NTV gelecek sezon salonlarda yok

Beko Basketbol Ligi gelecek yıldan itibaren NTV'den yayınlanmayacak.

Yeni sezonda Beko Basketbol Ligi maçları NTV?den yayınlanmayacak. Tarafların anlaşamadığı ve Türkiye Basketbol Federasyonu?nun istediği astromik rakam nedeniyle anlaşamadığı öğrenildi.

Beko Basketbol Ligi yayın haklarının LİG TV?nin bünyesinde kurulacak bir spor kanalında yayınlanacağı gelen haber arasında...

www.basketdergisi.com

hadi tamam ntv nin şu çok bilmiş fenerbahçe sempatizani spikerlerinden kurtuluyoruz ama bir maç zevkimiz vardi onu da elimizden almasinlar.Umarim ihaleyi eğer katilirsa skyturk alir.Lig tv ya da Doğan grubunun bu işlere de el atmasi kötü sonuçlar doğuracak gibi geliyor bana...

Aynen öyle olacak . Gerçekten çok üzüldüm artık maçları izlemek çok zor olacak.Lig Tv'den futbol maçlarını almıyoruz D Smart ile ortak olduğumuz için basketbol maçlarını hiç almayız.

Horoz'un yanıtı buyrun burdan yakın.Klube 300 bin dolar gelsin diye tüm taraftarlar maçları bile izleyemeyecek :?

Ntv alamamış çok iyi olmuş.Çok sevindim.Her hafta fenerin maçını veriyorlardı ya şimdi versinlerde görelim.Ntvsporlarıda boşa gitti.
Örgüt bunlar.
Şifreli yapsınlar bakalım.Kime satacaklar?.
Almayarak en iyi protesto yapılır düşüncesindeyim.Amaç rant sağlamak.Halkı sömürmek.Uygun bir ücret olsa ne kablolu kalır ne başka birşey.Herkes alır şu mereti.Ama Türkiyede bir kesim hariç 80-90ytl çoğu veremez.
Eskiden TRT veriyordu da beğenmiyorduk.Bize müstahak.
Bunada el attılar.Ne kaldı geriye...

Basketbolun son zamanlardan geniş kitleleri ulaşmasındaki en büyük etkendi NTV. Yayınladıkları maçlar ile taraftara basketbolu sevdirmişlerdi. Tekrar vitrine çıkarmışlardı. Umarım haber yanlıştır. Ayrıca Lig TV, D-Smart gibi kanallar maçları almaz...

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
Ntv alamamış çok iyi olmuş.Çok sevindim.Her hafta fenerin maçını veriyorlardı ya şimdi versinlerde görelim.Ntvsporlarıda boşa gitti.
Örgüt bunlar.
Şifreli yapsınlar bakalım.Kime satacaklar?.
Almayarak en iyi protesto yapılır düşüncesindeyim.Amaç rant sağlamak.Halkı sömürmek.Uygun bir ücret olsa ne kablolu kalır ne başka birşey.Herkes alır şu mereti.Ama Türkiyede bir kesim hariç 80-90ytl çoğu veremez.
Eskiden TRT veriyordu da beğenmiyorduk.Bize müztahak.
Bunada el attılar.Ne kaldı geriye...

Ntv alamamış çok iyi olmuş öyle mi ?
Örgüt mü bunlar ?
Lig Tv'yle tek bağlantısı olan Fenerbahçe örgüt değil di mi?
Bize alın da susun der gibi bir kanal yapan D Smart daha onurlu di mi ?
Ne yapmış Ntv Fener'in maçını vermiş bizimkini vermemiş öyle mi Fenerlilerde aynı şeyi söylüyor.
Sakallıoğlu iyi değil de Gs Tv'de ki Veli Yiğit'in baskete top ağlarda demesi mi iyi ?
BAyülken'in iyi niyetini ön plana çıkarmasından dolayı yanlışlıklar kötü fakat bundan sonra ki kanal Mehmet Batur Alple anlaşırsa görürüm ben.
Ntv Türk basketbolunun en miheng taşarından biriydi.
Hala da öyle Doğuş Grubunda pek yanlış olmaz.Doğan Holding eline alsında görecem ortalığı.

Olay şifreli yapmak değil uyduya da sokmak büyük sorun.Uydusu ya da kablolu tvsi olmayanların basketbol izlemeye hakkı yok mu !

NTV'nin sahibi fenerli diye biliyorum...
Benim dikkatimi çeken herhafta Fülkerin maçı oluyordu Ntv'de
Gel görelim her hafta bizim maçlar olmazdı
Osman Sakallıoğlunun taraflı anlatımını yahut İhsan Bayülgenin Allahtan topu Potaya atmadı gibi saçma salak tutumları mı iyi niyetli ....

Sky Türk'ün alması en iyisi olur her açıdan...

Tühhh Be :oops:
Basket maclarina artik Hic Bakamicam ya
Ntv arada bir izliyorduk simdi hic izliyemicez
bir de almanya da oturuyorum burda ntv spor da yok
artik basketbol federasyonun resmi sayfasinda bakariz maclara
tekrar ini gs tv de izleriz.
:( :(

Lig TV futbol yayını işini güzel yapıyor tabi bi de Ercan Taner hala Lig TV'de olsaydı daha güzel olurdu. Ama basket maçlarını Lig TV'den vermezler. 2. bir kanal kurarlar ve sadece basketbol ile ilgili olur. Kanalın kalitesi ve klüplerimizin geliri de daha fazla olur. Ama çoğu basketbol sever bu haktan mahrum kalır. Artık futbol hazırlık maçlarının bile şifreli yayınlara geçtiği dönemde insanlar futboldan uzaklaşıp basketbolla ilgilenmeye başlamıştı. Umarım Eko-spor paketine dahil etmezler bu kanalı.

Serdar Aslan' Alıntı:
NTV'nin sahibi fenerli diye biliyorum...
dıBenim dikkatimi çeken herhafta Fülkerin maçı oluyordu Ntv'de
Gel görelim her hafta bizim maçlar olmaz
Osman Sakallıoğlunun taraflı anlatımını yahut İhsan Bayülgenin Allahtan topu Potaya atmadı gibi saçma salak tutumları mı iyi niyetli ....

Sky Türk'ün alması en iyisi olur her açıdan...

Şampiyon olan bir takımın maçlarını nasıl yayınlarlar :? Aaa tesüf ediyorum onları.Osman Sakallıoğlu'nun taraflı olduğunu inanmıyorum basketbolu bilmiyor.İhsan Bayülken'de mi suç yoksa onu oraya getirenlerde mi ? Bjk anternörü olmuş bir adamı oraya getirmek kimin kabahatidir.

Sky Türk'ün alması iyi olabilir fakat her açıdan değil.

Diğer kuruluşların sahipleri hangi takımlı ?

Hadi hepsini geçtim Cumhurbaşkanı Beşiktaşlı hep Bjk maçlarını versinler. Ya bırakalım bu komplo teorilerini ya insan harcamak o kadar basit ki. Harcayın bakalım.

Ntv bazen taraflı yayın yapıyordu ama art niyetli değildi bence, zaten sonlara doğru düzelmeye başlamıştı. Sonuçta işlerini düzgün yapıyorlardı ve biz de keyif alabiliyorduk. Şimdi LigTv de bırakın keyif almayı maçları seyretmek işkence olacak. Olmadık yerde giren reklamlar, bitmek bilmeyen reklamlar.

Arkadaşlar anlaşmanın nasıl olduğunu öğrenmeden hemen eleştirmeyelim, önce görelim diyorum!

Ntv meselesine gelince, neden üzülüyoruz anlamadım, Fenerbahçe holiganı F.Şahenk'in Ntv si, fb ye yeterince maşalık yapmadımı????

Ne çabuk unuttuk geçen seneki fb maçını, kendi görüşüm çok güzel olduğu yolunda!

Olay şifreli yapmak değil uyduya da sokmak büyük sorun.Uydusu ya da kablolu tvsi olmayanların basketbol izlemeye hakkı yok mu !

Yazdıklarımdan bundan farklı birşey dediğimi mi çıkardın?
Dikkatli okursan aynı şeyi söylediğimi görürsün.

Sorun bu işte.Herşeyden rant sağlama.İnsanların bütün haklarını elinden alma başka birşey değil.
Cine5de bir ara böyleydi.Şimdi 90lı yılların sinemalarına düştü.
En sonunda evdeki televizyonları kaldıracak millet.Doğan Grubundan kurtulmanın başka yolu kalmadı.İnsanların aldığı havaya bile dekoder koymayı düşünüyor zihniyetleri.Eminim yakında bulurlar birşeyler.Doğuşda ondan farklı değil.Amaç aynı.

Ferit Şahenk'in NTV sine sadece şunu söylemek istiyorum!

BETER OLUN :)

Birde Ntv mihenk taşı değil çakıl taşıydı.!
Fenerin 5 kişiye oynadığı lig maçlarını bile koydular.Ne çabuk unuttun?
Ne çabuk unuttun onların Galatasaray'a olan düşmanlıklarını?
Galatasaray maçlarını vermek istemiyoruz dediler ya?
Ne değerli taşmış be!