NTV gelecek sezon salonlarda yok

Hatırlarmısınız bilmem bir dönem maçları ATV veriyordu. Belki yine ATV verir yada SHOW yada FOX ama kurallar açık ve net yani şifre olmyacak yine maçları izleyebileceğiz.

Öncelikle NTV bu ülkede sporun ve basketbolun gelişmesine çok katkıda bulunmuştur. Umarımda devam eder. Yayın kalitesi de çok ama çok ileridedir bence.

Gelelim basketbol yayınlarına. Fenerbahçe geçen senenin şampiyonu ve EL de oynuyorsa tabii ki maçlarını daha fazla yayınlayacaklar.
Bizim de yeterince maçlarımızı yayınladılar bence. Bir iki istisna gösterilebilir belki.

Sıkıntı yorumculardaydı..Ne yazık ki ülkede 50 tane yorumcu yok. Saçma sapan isimler yorumcu oluyor.

Sonuca gelirsek NTV de kalsa üzülmezdim, NTV den gitti diye de üzülmedim. Sonuçta geçen sene boşuna bağırmadı bu insanlar.

Aslında ütopik düşünce ama kanal24 ile skytürk birleşip bu işi yapsa çok süper olur hem iki kanal hem de değerli yorumcular var ikisinde de...

Eren Aydın' Alıntı:
Aslında ütopik düşünce ama kanal24 ile skytürk birleşip bu işi yapsa çok süper olur hem iki kanal hem de değerli yorumcular var ikisinde de...

ikiside aynı bünyede olsaydı olabilirdi ntv-ntvspor gibi fakat böyle bir durumda çok kavga olur o maçı ben yayınlıyacağım bu maçı sen yayınlıyacaksın gibi ...

Burakcım 30 maçın 20'si demişsin MSN'den cevap verdim buradan da vereyim;

Ben zaten kendi sahamızdaki maçların hepsine giden biriyim. Yani beni ilgilendiren çok az maç oluyor yayın açısından. Bu yüzden ben NTV ile ilgili maç yayınlamıyor diye söylemlerde bulunmadım bulunmam da abest kaçar. Ben forumda öyle diyordunuz dedim. Direk sana demiyorum forum üyelerine diyorum. Hiç maçımızı yayınlamıyorlar diye tepkiler yağıyordu adamlara.

arkadaşlar umarim yayin haklarini skyturk alir.Skyturk basketbola gerçekten önem veren bir kanal.Geçen yil bizim maç yayin haklarimizi elinde bulunduran kanal 24 bile maçin başlamasina 1-2 dak kala yayina giriyor.Skyturk ise her efes maçinda 15 dak önceden yayina girmekte.Bu sadece ufak bir örnek.Her perşembe akşami yapilan basketbolpanorama da türkiyenin en iyi basketbol programlarindan biridir.Yani en azindan skyturk alirsa ihaleyi ntv deki tarafli yorumlardan kurtulacağimizdan emin olalim..

Ben Ciner grubunun ilgiendiğini duymuştum HaberTürk için düşünüyorlardı HaberTürk'ü satın aldıktan sonra Kanal 1 ile beraber çok ciddi yatırım yapmışlardı sonra ne oldu bitti bilmiyorum ama umarım gerçekleşir o düşünce. Sky Türk ise bana göre gerçekten basketbol için gönülden çalışan bir çok insanın emek harcadığı bir kanal zaten Kupa maçlarınıda Sky Türk yayınlıyor. Bilmiyorum ihalede ne gibi bir sonuç olur ama Sky Türk ve HaberTürk bence en mantıklı sayılabilecek 2 seçenek.

ben bu işte art niyet ararım...aziz yıldırım+turgay demirel+ferit şahenk+koç gurubu=?????????????????????????????????? basketbolda bu dengeleri bozacak bişeymi yaptık haberimiz yok,kokusu çıkar... sky türk Mehmet Emin Karamehmet'in kanalı yani iyi bir galatasaraylının kanalı...yanlız Karamehmet asla alt kadronun işine karışmaz,onun için önemli olan tarafsızlıktır... bu yüzden temennim skytürk. ben yinede muallaktayım,bi o kadarda şoktayım.

bu arada ben bu forumdaki bazı ark'ları anlamakta güçlük çekiyorum, neredeyse fbtv nin yan kuruluşu olan ntvspor için ağıt yakacaklar... boşverin daha beter olsunlar...

Arkadaşlar tamam haklısınız bende çok rahatsız oldum fb yanlılıklarından ama kusura bakmayın ntv nin kalitesini kimse inkar edemez!

Hakkı Balkancı' Alıntı:
ben bu işte art niyet ararım...aziz yıldırım+turgay demirel+ferit şahenk+koç gurubu=?????????????????????????????????? basketbolda bu dengeleri bozacak bişeymi yaptık haberimiz yok,kokusu çıkar... sky türk Mehmet Emin Karamehmet'in kanalı yani iyi bir galatasaraylının kanalı...yanlız Karamehmet asla alt kadronun işine karışmaz,onun için önemli olan tarafsızlıktır... bu yüzden temennim skytürk. ben yinede muallaktayım,bi o kadarda şoktayım.

bu arada ben bu forumdaki bazı ark'ları anlamakta güçlük çekiyorum, neredeyse fbtv nin yan kuruluşu olan ntvspor için ağıt yakacaklar... boşverin daha beter olsunlar...
Abi süper anlattın helal olsun o kadar bağırdık ntv dışarı diye şimdi aqlıyacağız resmen yapmayın arkadaşlar

Galatasaray gibi bir takımın bütün maçları yayınlanması lazım 30 maçtan 20sini yayınlamaları başarı değil bence Ligtv ne güzel fb-bjk-ts-gs maçlarını veriyor aynı saattede olsa salon 1 salon 2 açıyorlar Ligtv olsun demiyorum ama Ligtv gibi olsun... Basketbolun futboldan farkı olmaması lazım...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":3cvsuvmx]Trt alsın bay-bayan maclarını iyi bir nostalji olur.

Ömer Üründül'de yorumculuk yapıyor zaten.Beterin beteri var sözü gerçek olsun :)[/quote:3cvsuvmx]
Bazı yorumları:
Cinobili iyi günün değil anlaşılan..
Arjantinin atışlarında isabet yok..
Baskette iyi savunma yaparsanız sayı zor yerseniz..

Benim bi çarpıda aklıma gelenler bunlar 8)

Bence maçı anlatan insanlar da çok önemli, bir murat murathanoğlu'ndan dinlediğimiz maçın zevki başkadır... Trt yayınlarsa maçları kapatırım sesi kendim anlatırım maçı :)

Galatasaray'ın her maçının yayınlanabileceğini zannetmiyorum çünkü futboldan farklı basketbol. Bir Efes Pilsen'in ve Telekom'un maçlarını da yayınlamanız gerekir diye düşünüyorum. Ama şöle bir şey yapılabilir bence Yayıncı kuruluş eğer maçı yayınlamıyorsa o maç GS TV yayınlayabilmeli...