Okan Çevik Erkek Takımı Baş Antrenörü

hayırlı olsun sevindim valla
Okan Çevik Galatasaray Cafe Crown?da

Geçen sezon Galatasaray Bayan Basketbol Takımı?nın başında FIBA Eurocup şampiyonluğu yaşayan ve bu alanda ilk Avrupa kupasını ülkemize kazandıran Okan Çevik, yeni sezonda erkek basketbol takımımız Galatasaray Cafe Crown?ın baş antrenörlük görevine getirilmiştir.

Koray Mincinozlu?ya geçen sezon takımımıza verdiği hizmetler için teşekkür eder, Okan Çevik?e yeni görevinde başarılar dileriz.

Re: OKAN ÇEVİK GALATASARAY DA

Gerçektende KÜÇÜLÜYORUZ .

demek küçük dil yutulması denen şey böyle birşeymiş..az önce yaşadım

Hay kalıbınıza sizin. Bu kadar basketbol aşağını üzmeye ne hakkınız var ?

Futbola Rijkaard, basketbola Okan Çevik !!!!!

Sayın Okan ÇEVİK geçen sene bize çok büyük mutluluk yaşattı değilmi? küçülme bunun neresinde okan hocayı beğenmiyormusunuz anlayamadım bir küçülmedir gidiyorsunuz anlaşıldı ki kulübümüz bu sene sistem değiştiriyor çok geç kalmış bir şeyi yeni yapıyoruz bekleyinde görün bu sene hem kızlarda hemde erkeklerde neler olacak ben burdayım olmazsa :p

Sanırım Okan Çevik'de Liseliydi . Nedir bu takımdaki liseli aşkı anlamıyorum ki . Her şey bir tarafa senelerdir liselilerin elinde yönetiliyor bu branş ama nedense başarıların sayısı yok denecek kadar az .

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Sayın Okan ÇEVİK geçen sene bize çok büyük mutluluk yaşattı değilmi? küçülme bunun neresinde okan hocayı beğenmiyormusunuz anlayamadım bir küçülmedir gidiyorsunuz anlaşıldı ki kulübümüz bu sene sistem değiştiriyor çok geç kalmış bir şeyi yeni yapıyoruz bekleyinde görün bu sene hem kızlarda hemde erkeklerde neler olacak ben burdayım olmazsa :p
2 sene önce Beykozun yardımcı antrenörüydü Abi bu adam,nasıl büyükdük anlamıyorum...

Basketbol artık gözardı edilemez, basketbolu gözardı edenleri taraftar unutmaz!!!

Başka liseli kaldı mı gelmeyen?

Eğer kaldıysa gözü aydın önümüzdeki sezon bilemedin bu sezon ortası takımın başında, kendini şimdiden hazırlasın.

Bunlar iyi günlerimiz daha... Emeği geçenlere teşekkürler!

Not: Haberin yarattığı öfkeyi başkasına yansıtmayalım, birbimizi üzdüğümüze değmez.

Tek sevindirici nokta coach olayının yıllar sonra bu kadar erkenden çözülmesidir.Bekleyip göreceğiz.İyi ya da kötü sonuçlarını hep beraber takip edeceğiz.Bizler yine salonda takımımızı destekleyeceğiz.Belki bu takım gençlerden kurulacak,belki amatörce yönetilecek coaching olarak ama amatör ruhla oynayıp para için antremana çıkmayanları inşallah görmeyeceğiz.