Okan Çevik Erkek Takımı Baş Antrenörü

Re: OKAN ÇEVİK GALATASARAY DA

Umutsuzum ama biraz daha sabır gösterelim bakalım neler olacak!

umarım Barış özcan ve Mutlu akpınar haberleri de yalandır..bukadar şokuda kaldıramam

Naklen yayın:500
İddaa:1.500
Beko:200
Sponsor:3.000

toplam:5.200
----------------------
Üzerine hiç para koymasan 5 milyon yapıyor, pekela bu bütçe iyi bir hoca ile ve ona sahip çıkan bizlerle başarılı olurdu, GS ruhunu sahaya yansıtırdı!

Ne yapılmak isteniyor anlamadım, yazık ettiler bize:( umarım yanılırım!!!

Erdem Akkaş' Alıntı:
umarım Barış özcan ve Mutlu akpınar haberleri de yalandır..bukadar şokuda kaldıramam
Nerde yer alıyor bu haberler ?

anasayfamna.jpg

Resmi web sitesini açıyorsunuz, bir haberde Frank Rijkaard Galatasaray'da yazıyor, diğer tarafta Okan Çevik...

Bayan takımına bile yetersiz gelen bir antrenörü erkek takımına getirdiler. Galatasaray basketbolda önümüzdeki sene küme düşmemeye oynar.

Galatasaray Yönetim Kurulu, Galatasaray basketbol şubesini gözden çıkardı.

Bunun anlamı budur...

Re: Okan Çevik Erkek Takımının Başına Geçiyor.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Yahu şaşırdınız mı.

Yazık.

Gerçekten küçülüyormuşuz.

Bayana da Kalaycıoğlu gelir, biz de saçları ağartırız tribünde.

Şu hamlenin gerekçesini bir kişi açıklayabilir mi?

Bence fazla tepki verilmemeli.
Okan hoca'da sakin yapısı olan ve iyi bir galatasaraylıdır.Tribünle sorunu olacağını sanmıyorum.Oyuncularlada arası iyi olan bir isim.
Küçülüyoruz dediler ve burda iyi tercihlerden biri geldi içeriyi tanıyan geçen seneden takip eden biri..

Mersinde bağırmıştık Okan hocaya

Şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi diye..
oda bize ritim tutmuştu :)

Şimdi elinde olacak kadroyla biliyoruzki şampiyon olamıyacağız.Süper basketbolda izlemek istemiyoruz.Sadece Galatasaray gibi mücadele edelim başka bişey istemez hocam.
Yeni göreviniz hayırlı olsun.

Cem AKDAĞ olsaydı itirazım olmazdı da, bizi küçülten insanlara cevabımızı maçlara gitmeyerek vermeliyiz.
Basketbol takımını gözden çıkaranları milyonlarca Galatasaray taraftarı takmayacak ancak bizler bunu unutmayacağız.
Büyük olasılıkla bu sezonu geçiş sezonu olarak görüyorlar.
Yazıklar olsun !

Zihniyet değişmiyor, Sabahattin Kart'a da şube başkanlığı görevi verin cuk olsun bakalım.

Bayan takımında kalsaydı daha mutlu olurdum,çünkü en azında o takıma uyum sağlamıştı,Şimdi erkek takımın başına geçti inşallah hayırlı olur,ama ben fazla umutlu değilim.Şimdi Okan abi yüzünden liseye giydirmeler başlayacak.OFF OFFF bu yönetim işini biliyor,ama bu sene başarı olmazsa taraftarda biliyor sanırım ne yapacağını.

zihniyet değişmiyor ama değişmesini sağlayacak olan bizler maçlara gidip protestomuzu etmeliyiz.Bazı abilerimiz yine sabır göstermekten bahsediyor peygamber sabrı bile bir yere kadardır vizyonsuzluk bize ya-kış-maz...

Maçlara gidelim, sessizce oturalım. İzleyelim ve bu kez tepki vermek için eşiğimizi bu kadar yüksek tutmayalım. Yeter artık. Galatasaray'ın en ciddi yatırımlar yapılan şubesi her iki dalında da çiftliğe döndü iki senedir, yeter artık.

Hakikaten Futbol takımının başına dünya çapında bi adam getiriyoruz ama basketbol için nasıl bi gelecek düşündüğümüz ortaya çıktı. :?

Yahu düşünüyorum düşünüyorum akıl sır erdiremiyorum.

Bu mudur yani bu mu?

Tamam gelsin hoş gelsin kardeşim.
Ama sen söz verdiğin gibi o koltuğu bırak ve defolup git ,elini ayağını çek şubeden.