Okan Çevik Erkek Takımı Baş Antrenörü

Re: Okan Çevik Erkek Takımının Başına Geçiyor.

Burak Barut' Alıntı:
Cem AKDAĞ olsaydı itirazım olmazdı da, bizi küçülten insanlara cevabımızı maçlara gitmeyerek vermeliyiz.
Basketbol takımını gözden çıkaranları milyonlarca Galatasaray taraftarı takmayacak ancak bizler bunu unutmayacağız.
Büyük olasılıkla bu sezonu geçiş sezonu olarak görüyorlar.
Yazıklar olsun !

Zihniyet değişmiyor, Sabahattin Kart'a da şube başkanlığı görevi verin cuk olsun bakalım.
Burak,
Maça gitmeyerek protesto edilmez.Biz arma sevdalılarını diğer iyi gün izleyicilerinden ayıran fark Okan Çevik ya da Oktay Mahmudi için salona gitmek değil o renkler ve arma uğruna salona gidip GALATASARAY'ı desteklemektir.Biz insanların en büyük hatası yanlışa yanlışla cevap vermeleridir.Protesto mu edeceğiz onunda bir adabı vardır ve gerektiğinde yapılır.

En iyi tepki tepkisizliktir düşüncesinden yola çıkarak.Gitmeyelim ve böylece tepki vermeyelim demek istedim.
Galatasaray'ın hedefleri her zaman şampiyonluk değil midir ?
Biz hedefe şampiyon olmayacağız diye başlıyorsak armaya ihanet ediliyorsa herkes maça giderken çok daha düşünür.
Seneye kendi salonumuzda kazanılan Fb maçı sanırım yönetimi mutlu eder.

Valla akıl sır erdirmek zor...

hayırlısı olsun diyelim...

bakalım, görelim

ya tutarsa...!!

zaten küçülüyoruz ilk 4'e girmek bizim basketbol ile ilgilenen yöneticileri aştı baya...

Rijkaard ın yanında kaynayıp gider diye dusunduler galiba kimse fark etmez fln =) Ama benim anlamadıgım yine maclara gitmeyelim tepki koyalım diyenler var saka yapıyosunuz galiba bu taraftar oraya ne koray mıncınozlu ıcın ne yıgıt sardan ıcın nede huseyın besok ıcın gıdıyo. oraya gıdenler formanın uzerındekı arma ıcın gıdıyo. O formayı giyenler ister smodis olsun ister fatih solak hiç farketmez gerçek taraftar yine orada olacaktır gelecek senede. Okan Çevik erkeklere geçti diye gelmiyecek olanlar zaten gelselerdi bile eminim pek bi işe yaramazlardı!

her türlü düşünceye saygım var fakat şunu unutmayalım

"Öfken gelir gözün kararır,öfken geçer yüzün kızarır"

o yüzden sabredelim bakalım.............

Arkadaşlar boşuna kendimizi üzmeyelim. Biz bu kafayla hiç bir zaman SPOR KULÜBÜ OLAMAYACAĞIZ. :(

bi yanda frank rıjkaard diger yanda okan çevik bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demezlermi adama(okan çevigin şahsına karşı herhangi bi garezim yok) bi tarafta amatör branşlarda dünya yıldızlarını getiren fb diger yanda biz...gamovayıda almışlar...

Morelleri bozmaya gerek yok...Bir küçülmeye gideceğimiz zaten belliydi...Ancak olaya şöyle bakmak lazım iki sene önceki takımımız geçen sezonki takımımızdan dediğimiz anlamda daha küçük bir takımdı...Ancak eminimki tüm arkadaşlarım gecen yılki sözüm ona büyük!!! takımı görmektense iki yıl öncesinin takımını görmeyi tercih edecektir...Eklemekte yarar var iki sene önceki koçumuzdan da bu yılki koçumuzdanda Syn.Okan Çevik'in hiç bir eksiği yoktur...

Bu ne saçmalıktır çözemedim gitti valla. :? Biz Galatasarayız ya ne küçülmesi ? Şubeyi bu hale getirenlere binlerce kez yazıklar olsun!!

Bayan basketbol coac luğuna koray hocayı getircekler galiba :p :p

Hadi kalıp Dedehayır'ı ellerimiz patlayıncaya kadar alkışlayalım. Kupa getirdi bize geçen sene, daha ne yapsın adam!!! Biz Oktay Mahmudi'yi beklerken gelen insanlara bak! Belki bir yönetici Dedehayır'a mesaj çekerde, Dedehayır Sadri şener gibi hareket eder.

O bırakırmı koltuğu hiç ? Saçmalama lütfen Eren.. Ayrıca Sadri Şener'in yaptığı davranışı onurlu insanlar sergiler. ;)

Yazıklar olsun!!!
Oktay Mahmuti Jasmin Repesa Trifunovic falan beklerken Okan Çevik geldi
Okan Çevik kötü koçtur demiyorum ama artık değişim lazım Okan Çevikle Murat Özyer arasında Coaching olarak 5 farkı birisi bana saysın ki Bence Murat Özyer daha iyi koçtur.

Aynı gün iki Teknik adam transferi açıklıyorsun Futbola Frank Rijkaard gelirken Basketbol takımına Okan Çeviki getiriyorsun bu ne demek
Ben Basketbolu Gözden Çıkardım demek...
Basketbolu Gözden Çıkaranı Bizde gözden çıkarırız

bakalım bu değişim hangi sonuçları ortaya çıkaracak.umarım olumsuz bir durum meydana getirmez.

Bugün maalesef bir kez daha anlaşıldı ki bizim kulübümüzü yöneten zihniyet için
Futbol Herşey
Basketbol Hiçbirşey