Okan Çevik Erkek Takımı Baş Antrenörü

Bu hamle resmen koskocaman bir taraftar kitlesine saygısızlıktır. Biz Oktay Mahmuti olur mu olmaz mı diye tartışırken getirilen adama bak. Fiyasko.. Daha sezon bitmeden yeni sezona 1 bilemedin 2-0 mağlup başlamak diye buna denir. Ama Rijkaard'ı aldılar ya basketbola da arada el atar. Futbol için ne kadar umutluysam basketbol için o kadar umutsuzum malesef..

Bağdat KAYNAK' Alıntı:
Bu hamle resmen koskocaman bir taraftar kitlesine saygısızlıktır. Biz Oktay Mahmuti olur mu olmaz mı diye tartışırken getirilen adama bak. Fiyasko.. Daha sezon bitmeden yeni sezona 1 bilemedin 2-0 mağlup başlamak diye buna denir. Ama Rijkaard'ı aldılar ya basketbola da arada el atar. Futbol için ne kadar umutluysam basketbol için o kadar umutsuzum malesef..
Bağdat abla,hangimiz diğer şubelerden umutlu ki. :oops: :( :?

Alperen Kaplan' Alıntı:
Yardımcısı kim olacakmış bilen var mı?
Vallahi yardımcısını falan bilmemde madem bütçemiz kısıldı Oktay Mahmuti olmazdı ama Yücel Platin çok iyi olurdu çok beğendiğim bir koç kendisi

Bizim zamanında eğitim için İspanya'ya gönderdiğimiz Ömer PETORAK nerelerde? Ya Selim Demir, Yiğit ÖZCAN, Burak SEZGİN? Tamer OYGUÇ?

Yardımcı Hoca ismi pek hoşuma gitmedi :( Ligin en fazla sayı yiyip düşen + savunması ile nam salmış Okan ÇEVİK nasıl bir karışım olacak göreceğiz.

Cihansever Yeşildağ + Nihat İZİÇ gibi isimlerde olabilirdi.

Kamuoyuna Duyuru | Aziz Bekir

Üç sezondur çalışmaktan mutluluk duyduğum Galatasaray Cafe Crown yardımcı antrenörlüğü görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Geçen süre zarfında bizimle birlikte olan tüm Galatasaray Spor Kulübü camiasına teşekkür eder, yeni sezonda başarılar dilerim.

Aziz Bekir

Ali Demirci' Alıntı:
Bizim zamanında eğitim için İspanya'ya gönderdiğimiz Ömer PETORAK nerelerde? Ya Selim Demir, Yiğit ÖZCAN, Burak SEZGİN? Tamer OYGUÇ?

Yardımcı Hoca ismi pek hoşuma gitmedi :( Ligin en fazla sayı yiyip düşen + savunması ile nam salmış Okan ÇEVİK nasıl bir karışım olacak göreceğiz.

Cihansever Yeşildağ + Nihat İZİÇ gibi isimlerde olabilirdi.

Ömer Hoca Milli Takım yrd. antrenörlüğü görevindeydi geçen sene ama bu sene devam ediyor mu bilmiyorum.

Ayrıca şöyle birşey var, Cengiz Abi ile Okan Hoca daha önce senelerce birlikte çalıştılar, pek bilinmiyor sanırım bu durum. Yani anlaşma-anlaşamama olayı gündeme dahi gelmeyecektir diye düşünüyorum.

Arda Abi,

Seneye İnşallah abicim, seneye.. :)

Dün hatırlayamadığım bir televizyon kanalında Okan Çevik ile Mehmet Baturalp'in bulunduğu bir program vardı. İzleyen var mı? Hangi kanaldaydı unuttum.

Bilgi de verirseniz programla ilgili olarak.

Mehmet Baturalp iki televizyon kanalında programa çıkıyordu geçtiğimiz sezon, bir tanesi FB TV,Okan Hoca'nın orada olması pek mümkün değil sanırım, diğeri de Samanyolu Haber Televizyonu; program muhtemelen Samanyolu Haber'de idi ancak takip etmedim. İnternetten falan da baktım ama birşey bulamadım programla ilgili.

Programı açtığımda Okan hoca takımın bu seneki transferleri hakkında konuşuyordu.Sanırım başını kaçırmışım.Orada söylediği en önemli nokta yönetimin kendisinden bu sezon takımda birkaç jenerasyon gençleştirme istediği.Bu sezon savunmaya dayalı bir oyun oynuyacağız bu doğrultuda mücadeleci,savaşan bir kadro kurmak istedik demişti.Ben geldiğimde Cüneyt Erden ve Erdem Türetkenle zaten yollar ayrılmıştı dedi.Onun dışında Euroleague tecrübesine sahip bir uzunla imza aşamasında olduklarını söyledi.Bu sezon takım kaptanı Tufan Ersöz olucakmış.Bunun dışında Okan hoca bu sezon %95 Abdi İpekçide maçları oynayacağız dedi.5. yabancı konusunda şu anda düşünmediklerini ilerleyen dönemlerde ihtiyaç duyulursa transfer yapılacağını söyledi.

Hazırlık kampıyla ilgili konuştu.Eylül başında Antalya Belediye ile burada bir maç yapıcakmışız.Henüz kesin değilmiş.Daha sonrasında Erdemirle beraber ortak düzenlenen bir turnuva olucakmış İstanbulda.Zalgiris Kaunas ve Cibona Zagreb de katılıcakmış.Bu turnuvadan sonra Almanyaya gidilicekmiş.Yanlış hatırlamıyorsam Skyliners'ın düzenlediği bir turnuvadan bahsetmişti.Ardından da Bandırmada düzenlenen turnuvaya katılıcakmışız.

Mehmet Baturalp altyapıyla ilgili bir soru sormuştu.Bu sezon takımda altyapıdan bir kaç oyuncuyu oynatmayı düşünüyorum dedi.Hatta şu anki çalışmalarda 5 tane oyuncunun takımla beraber antrenman yaptığını söyledi.

Tam olarak bunları hatırlıyorum.Dediğim gibi başını kaçırmışım.Sanırım Bayan takımı ve erkek takımına geçişiyle ilgili sorulara denk gelmemişim.Bu konuları bahsettikten sonra milli takıma geçtiler.