Okan Çevik Erkek Takımı Baş Antrenörü

Re: Okan Çevik Erkek Takımının Başına Geçiyor.

Can Akan' Alıntı:
Aynı gün iki Teknik adam transferi açıklıyorsun Futbola Frank Rijkaard gelirken Basketbol takımına Okan Çeviki getiriyorsun bu ne demek
Ben Basketbolu Gözden Çıkardım demek...
:? :(

Alperen Kaplan' Alıntı:
2 Milyon Dolar bütçemiz varmış(Çağlar Abi sağolsun), ne güzel değil mi?
2 milyon dolar mı o çok 500 milyara bir takım kurarım sana bu ligde şampiyonluğa oynar

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Ugur Caglayan":3lxna5av]oktay mahmudiyi bekliyorduk kim geldi ya :p

Bence hiç komik değil...[/quote:3lxna5av]

komik olmamasının yanı sıra Galatasaray klübü için çok mu zor Oktay Mahmudi'yi getirmek...?

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Ugur Caglayan":vc2p9kdu]oktay mahmudiyi bekliyorduk kim geldi ya :p

Bence hiç komik değil...[/quote:vc2p9kdu]
Evet saadetcim hiç komik değil ben sinir krizi geçiriyorum şu anda
valla koça falan hiç gerek yok
Yeni koçumuz Borsacı olsun

Geçen senelerde el emeği pankartlardan bazıları ,

Ahmet Cömertte SPOR SERGİ RUHUYLA ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

Siyavuşta ASLANIM KÜKREME ZAMANI,HOCAMIZ VE ASLANLARININ YANINDAYIZ,

Şimdi seneye ne yazacağız ,playoffa kalın canımızı verelim mi yazalım?

Salsaya göre Çetin Yılmaz Tolga Öngören ve Yücel Platinle görüşülmüş Okan Çevikle anlaşmadan önce
Okan Çevik olacağına Yücel Platin olsaydı o zaman hiç değilse takım taş gibi savunma yapardı

Fenerbahçe şubeyi kapatsa bunlar ertesi gün tesislere basketbol topuyla girmeyi yasaklarlar, adamların bu spora bakışı buyken gelecek antrenörden de yapıcakları takımdanda birşey beklemiyorum

Eser Atalay' Alıntı:
Fenerbahçe şubeyi kapatsa bunlar ertesi gün tesislere basketbol topuyla girmeyi yasaklarlar, adamların bu spora bakışı buyken gelecek antrenörden de yapıcakları takımdanda birşey beklemiyorum
Aynen öyle adamların basketbol zerre kadar umrunda değil sadece böyle bir şubemiz var.Lafta ilgileniyorlar

salsabasket' Alıntı:
Blogger vakilinchuk dedi ki...

erkek basket takımı seneye ligde kalacaktır.bundan kimsenin şüphesi olmasın.
Hedefimiz bu sanırım. Ayrıca Çetin Yılmaz olsaymış şubeyi ortadan kaldırma hedeflerine daha kısa sürede ulaşırmışız...
Hala Çetin Yılmaz'a teklif götürdüklerine inanmak istemiyorum ama doğruymuş işte. 10...000 kere yazıklar olsun!!!

Yazık bugünün okdar güze haberinin ardından Okan Çevik.

Gerçekten dönelim Ahmet Cömert'e koçada gerek yok.

Çokta hayalkırıklığına uğramadım.Yiğit Şardan dememişmiydi küçülüyoruz diye.Buda küçüldüğümüzün bir belirtisi.

Ağlanacak halimiz var. Bir yandan futbol takımımızda vizyondan, plandan, büyümeden bahsediyoruz. Takımın başına Rijkaard geçiyor. Dönüp basketbol takımımıza bakıyorum küçülme planları, 4.lük ve takımın başına daha bayan basketbol takımımızı doğru düzgün idare edemeyen Okan Çevik geliyor. Ne denir ki buna! Anlaşılan bu sene futbola yüklenecekler amaçları play-off heralde. Gidip Amerika'dan iki-üç tane ''Arap(!)'' getiririz. Hele içlerinden bir tanesi hareket yapıyorsa iyidir. Öyle arada smaçlar, kümeye oynayan takımlara fark atmalar falan yuvarlanıp gideriz. Euroleauge, plan, vizyon, gelecek... Bunlar bize yabancı işler...

Bu yapılanma, transfer sezonu gibi başlıklara kilit vursak yeridir.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
Çokta hayalkırıklığına uğramadım.Yiğit Şardan dememişmiydi küçülüyoruz diye.Buda küçüldüğümüzün bir belirtisi.

Küçülmek ayrı şubeyi kapamak farklı.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":35waxb7x]Çokta hayalkırıklığına uğramadım.Yiğit Şardan dememişmiydi küçülüyoruz diye.Buda küçüldüğümüzün bir belirtisi.

Küçülmek ayrı şubeyi kapamak farklı.[/quote:35waxb7x]
Bence fazla abartmayalım...