Oyak Renault - Galatasaray C.C

Galiba Tofaş Düştü..Oyak Renault Galatasarayı yenerek ligde kaldı..Bu konu hakkında oturup bir düşünmemiz gerekmez mi sizcede...

Şu kıçımıza taktığımız Cafe Crown yükünü artık atalım gitsin. O olmadan bu skorları alabiliyorduk zaten.

sımdı dordunculugumz garantı de uleb cup a da gıdıyoruz dımı?

Ali Keskin' Alıntı:
Şu 4.lüğe aramızda sevinebilen var mıdır acaba?

Benim içime sinmedi, sinmeyecek de.

Arkadaşım neden içine sinmiyor? bana göre BJK bizden iyi bir takım değil vede bizden daha iyi oynayan bir takımda değil

Biz son bir kaç haftaya kadar gerçekten çok iyi bir hava yakalamıştık ama bu son kayıplar gerçekten üzücü bunu söylemek kötü ama maalesef forumuzdaki bir çok arkadaşın düşündüğü gibi Murat hoca konosunda kafamda gitikçe artan soru işaretleri var...

herkesin murat hocayla ilgili endişeleri var(ben de dahil) ama zaten kadromuz da çok kaliteli degil ki bu takımın zirveye oynaması için ve bu tür maçları rahat koparması için bence 2-3 tane iyi yerli takviyesi yapılmalı çünkü takıma hemen hemen hiç katkısı olmayan çok oyuncumuz var

Alen Hekimbas' Alıntı:
Arkadaşım neden içine sinmiyor? bana göre BJK bizden iyi bir takım değil vede bizden daha iyi oynayan bir takımda değil

Biz son bir kaç haftaya kadar gerçekten çok iyi bir hava yakalamıştık ama bu son kayıplar gerçekten üzücü bunu söylemek kötü ama maalesef forumuzdaki bir çok arkadaşın düşündüğü gibi Murat hoca konosunda kafamda gitikçe artan soru işaretleri var...
İşte bu yüzden içime sinmedi.
Biz Bjk'dan iyi olduğumuz için değil, Bjk bizden kötü olduğu için 4.olduk. Bana ne Bjk'ın kötü bir takım olmasından, ben kendi takımıma bakarım. Bjk kötü olduğu için 4. olmak çok da önemli bir başarı değil.

Ben de sezon başı takımdan umutluydum ama şu şekilde 4.olmak beni mutlu etmedi.