Oyuncu Önerileri

Al Fotu'yu koy Krstic'in yanına.
Al Vidmar'ı koy Daye'nin yanına.

Ardından kısalara uçuk kontratlar önerebilecek bütçemiz kalır zaten. Sonra Delaney mi gelir, V-Span tekneye mi biner orasına bakılır.

Arkadaşlar saçma olacak lakin şu Lakers'la dalga geçme amaçlı yapılan görselden sonra aklıma geldi sahi bir Andrew Bynum vardı ne oldu?

İsmail Şenol draft edilemeyenlerden Yogi Ferrell ı baya methetmiş. Oyun tarzı Rose Hardenvari çok rahat sayı alıyor, penetreleri de çok iyi. Mccollum yerine tercih edilebilir skorer kısa olarak.
Bir de AJ English sert kısa açığımız için iyi olabilir. Ama Ergin hoca nın Avrupa'da ki oyuncuları tercih edeceğini düşünüyorum daha çok . Özellikle eurolig sezonu olmasından mütevelli bu havayı solmuş oyuncuları tercih edeceğini sanıyorum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

U17 takımında guard Eray Akyüz ü çok beğendim. 16 yaşında olmasına rağmen çok olgun oynuyor. Sanki parkede 25 li yaşlarda biri var gibi. Saha görüşü iyi , penetreleri ve Ball handling i üst düzeyde. Bitirişleri yüksek yüzdeli. Şutu da fena değil ki henüz 16 yaşında. Bi Cedi Osman olma ihtimali kuvvetli. Biz tabi genç oyunculara pek şans vermiyoruz ama kurulacak derin kadroda yer verebiliriz.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Philadelphia'nın summer league kadrosunda Richaun Holmes diye bir adam var. 5 numara 2.08 boy inanılmaz bir çember savunucu 5 bloğu var şu ana kadar ve hücum kısmında da etkili. Düşerse çok iyi olur

Philadelphia'nın summer league kadrosunda Richaun Holmes diye bir adam var. 5 numara 2.08 boy inanılmaz bir çember savunucu 5 bloğu var şu ana kadar ve hücum kısmında da etkili. Düşerse çok iyi olur

Zaten NBA'de oynuyor dostum Philadelphia'da geçen yıl 56 maça çıkmış ve 2018'e kadar kontratı var.Bende izliyorum bu arada, güzel maç oluyor.Birinci sıradan draft edilen Ben Simmons ve üçüncü sıradan draft edilen Jaylon Brown karşılıklı oynadığı için günün maçı...

Zaten NBA'de oynuyor dostum Philadelphia'da geçen yıl 56 maça çıkmış ve 2018'e kadar kontratı var.Bende izliyorum bu arada, güzel maç oluyor.Birinci sıradan draft edilen Ben Simmons ve üçüncü sıradan draft edilen Jaylon Brown karşılıklı oynadığı için günün maçı...

Bilgilendirme için teşekkürler abi. Bakmadım pek istatistiklerine falan o yüzden yazmıştım

Yanılmıyorsam Euroleague'te oynadığımız sezon kendisiyle anlaşmamıza rağmen ödeme sıkıntılarımızı öğrendiği için vazgeçmişti.

Yaz liginde Christian Wood, Lorenzo Brown, Jordan McRae havuz için iyi oyuncular. Brown ve McRae'lik bir durum kalmadı tabi ama Wood'un iyi bir 4 numara olduğunu düşünüyorum

Facundo Campazzo

Arjantinli milli basketbolcu. 1.79 boyunda 25 yaşında. Basketbola Penarol' de başladı ve 2014 e kadar kendi ülkesinin takımında oynadı. 2014' ü 3 yıllık sözleşme imzaladığı Real Madrid' te geçirdi. 2015 'te bir diğer Acb takımı Murcia' ya kiralık olarak transfer oldu. Kısa boyuna rağmen aldığı ribaundlar,içeriye penetreleri ve akıl dolu asistleriyle tanınıyor. Kendisini Doğuş' a benzetiyorum ama Doğuş' un şutu ve akıllı olan versiyonu diyebiliriz. Fiyatını bilmiyorum ama cok abartı bir ücreti olduğunu sanmıyorum. Takımımıza faydalı olabileceğini düşünüyorum. Fırsat buldukça Murcia' daki maçlarında canlı izleyebildim.

[video=youtube;gqc35qR9ijk]https://www.youtube.com/watch?v=gqc35qR9ijk[/video]

[video=youtube;OfQu_vBhl0g]https://www.youtube.com/watch?v=OfQu_vBhl0g[/video]

Önerdiğim oyuncuları taradımda, şu an transferi gözükmeyen bir bu arkadaş kalmış. Çoğu Çin'e ve 1 ay sonra başlayacak Güney Kore ligine transfer olmuşlar. McCollum' la ikisi lüks olur denmişti. Hazır McCollum'da gitmişken guard kıtlığında bari buna çökelim derim. Alex Tyus' la ikili oyunları iyi olur diye düşünüyorum.Barea potansiyeli var bu adamda.

Önerdiğim oyuncuları taradımda, şu an transferi gözükmeyen bir bu arkadaş kalmış. Çoğu Çin'e ve 1 ay sonra başlayacak Güney Kore ligine transfer olmuşlar. McCollum' la ikisi lüks olur denmişti. Hazır McCollum'da gitmişken guard kıtlığında bari buna çökelim derim. Alex Tyus' la ikili oyunları iyi olur diye düşünüyorum.Barea potansiyeli var bu adamda.

Bence Real Rodriguez'in yerine geri çağıracak Campazzo'yu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kendisi suan Ispanyada yabanci sayiliyor ama Real takimda tutar 2017de Italyan pasaportu alacak.

Darius Miller

https://www.youtube.com/watch?v=zvCjyJYd-0M

Bana göre şu an kendi pozisyonu açısından Avrupa daki en all around oyuncu. Atlet ve güçlü oyuncular arasında takım oyununa uygun olup bu kadar iyi şut atanı zor bulunur. Almanya da % 50, EL de %40 la üçlük atıyor, serbest atış yüzdesi de %90 üzeri. Keşke parayı basıp üç senelik filan anlaşsak. Topu yere vurabilen ve kendi şutunu da yaratabilen bir oyuncu.