Pankart Önerileri - Çalışmaları!..

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Milan için pankart!

Bunları yaparken tepki görme ihtimalimiz epey var.Sırp bayrakları falan filan siyasetin içine girmeden İngilizce şekilde bunu yapsak daha iyi olacağını düşünüyorum.

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
[quote="Volkan Kızıltaş":dfbfpw1f]Pankartı Sırpça yazsak ve birde maçta,Sırp bayrağı getirsek bence dahada gaza gelir :)

O zaman kesin Mirsad'ı kovalar :)[/quote:dfbfpw1f]
:p :p :p

Pankartın birini bench arkasına asmak lazım. Her benche geldiğinde görmeli o pankartı. Bir tane daha olursa onu da ikinci yarı hücum ettiğimiz pota arkasında ki duvara asabiliriz.

Milan Gurovi?, ti ?e? da bude? na?a legenda çok güzel bir pankart olur.

Ayrıca pankartta Milan'ın resmi olmalı ve pankart dijital olmalı bence.

Birde bu pankartı yapınca Milan'dan tek başına maçı almasını beklememeliyiz.Pankartları yaparız,Milan'a bağırırız ama Milan gününde olmaz.Sonra ne mi olur?Tahmin ediyorsunuzdur.Tabi ki Milan bize geldiğinden beri istediğimiz performansı sahaya yansıtamıyor,tabi ki bu maçta oynamalı.Ama böyle şeyler sonunda istediğimiz oyun gelmezse çok kötü olur.Pankarttan daha önemlisi maçın kaderini Milan'a bağlamamak.

Gökce Başaran' Alıntı:
Pankartın birini bench arkasına asmak lazım. Her benche geldiğinde görmeli o pankartı. Bir tane daha olursa onu da ikinci yarı hücum ettiğimiz pota arkasında ki duvara asabiliriz.
Bunun yanında tüm takıma hitabende bir pankart yapmak lazım

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Ömer Horzum":2ou5wvit]Aslında "best" kelimesiyle güzel bir tamlama vardır ama yakışır kalmaz. :)

"Milan is the best, ...... the rest" :)
Anlamını yazsaydın birde türkçe.[/quote:2ou5wvit]

İngilizce'sini tam yazamıyorum, Türkçe'sini nasıl yazayım.

Kibarca "Milan en iyisi, gerisini boşver".

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":1gyiaisa]Pankartın birini bench arkasına asmak lazım. Her benche geldiğinde görmeli o pankartı. Bir tane daha olursa onu da ikinci yarı hücum ettiğimiz pota arkasında ki duvara asabiliriz.
Bunun yanında tüm takıma hitabende bir pankart yapmak lazım[/quote:1gyiaisa]
HOCAMIZ VE ASLANLARIMIZIN YANINDAYIZ pankartı var zaten baska bir pankarta gerek yok .

Yok Emin etkisini kaybetti bence o pankart, kanıksandı.Onun yerine şu tarz birşey düşündüm..

Sonuç önemli değil, savaşsak yeter..

Tam bu değil ama bu tarz birşey yazsak iyi olur kanaatindeyim.Unutmadan burada yazmak lazım son avrupa maçında savasan belkide tek adam olan Hüseyin'e özel birşey yapmak lazım.

abi bu sırpça yazıları yazmak bence boşuna.biz direk ingilizce yazalım daha iyi bence.biliosunuz eski durumları çetnikler hırvatları,boşnakları katlettiler.oyunculardan bazıları boşnakta hırvatta bence en iyisi ingilizce güzel bi pankart

Eyüp Abi yaptıracağımız pankartın ebatı ne olacak.Eğer aşırı bir rakam çıkmazsa ben karşılamaya hazırım.(Limit 200 ytl)Bu işi yapan arkadaşım var.
Not:Eğer resimde isteniyorsa çözünürlüğü yüksek bir guroviç resmi de bulmamız gerekiyor.

benim pankart önerilerim

"Milan, adam gibi oyna"
"Türetken gibi yürekli oyna"

diğer pankart önerilerim ise
"tufan, artık sakatlanma"
"Hocam, orta sınıf bir takımda başarılar"
"Teşekkürler Graves"
"nerede kaldı formanın ağırlığı"

gibi tavsiyelerim var. Hızınızı kesmek istemezdim ama, biraz durumu ti'ye almakta bir zarar görmüyorum.

Galiba yaşlandım.

Utku Çapan' Alıntı:
benim pankart önerilerim

"Milan, adam gibi oyna"
"Türetken gibi yürekli oyna"

diğer pankart önerilerim ise
"tufan, artık sakatlanma"
"Hocam, orta sınıf bir takımda başarılar"
"Teşekkürler Graves"
"nerede kaldı formanın ağırlığı"

gibi tavsiyelerim var. Hızınızı kesmek istemezdim ama, biraz durumu ti'ye almakta bir zarar görmüyorum.

.

imza...