Pankart Önerileri - Çalışmaları!..

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Milan için pankart!

Bencede pankart yapılacaksa en doğru isim Guroviç'tir.Çünkü beklentilerimizi karşılama oranı en düşük oyuncumuz o.Böylece gerçekten kendisini ateşleyebilir bu sinerji diğer oyunculara da yansıyabilir.
Graves için böyle bir şey yapmak isteyeni de kimse engellemiyor.Herkes yapmak istediğinde özgür.İyi niyetli insanların şevkini kırmaya çalışmak kimseye bir şey kazandırmaz.

Eğer ki pankart yapılacaksa; bireysel olarak Gurovic'e,Graves'e yapalım diye değil de tüm takıma hitaben, takımdaki tüm oyuncuların üzerine alınacağı cuk diye oturabilecek 2 tane pankart yapılırsa çok daha anlamlı olur bence.Ne olursa olsun yine de yapılan emeğe saygım sonsuzdur!

Pankart iyi oynayan adama yapılır veya sadece bir oyuncuya yapılır diye bir kaide mi var? Eyüp Abi giriş yazısında da belitmiş zaten Gurovic'in iyi oynamadığı; bundan sonra iyi oynaması, üzerimize düşeni yapmak için bir pankart hazırlamak istemiş. Doğrudur, ondan daha iyileri de var ve yüreğini ortaya koyan oyuncular pankarttan da fazlasını hakediyor ama ne olur bari şu zor günlerde iyi niyetle ortaya çıkan düşüncelere saygısızlık etmeyelim. Bizim gibi oyuncular da çok iyi bilir iyi günde destek olunduğunu fakat marifet zor günde birlik olabilmekse, gerçek perfornmasının yarısına ulaşamamış(ki bence ulaştırılamamış) Gurovic'e hazırlanan/hazırlanacak pankart başta yabancılarımız olmak üzere diğer oyuncularımıza da olumlu yansıyacak çünkü bir şekilde sahipsiz olmadıklarını, kötü günde de "armaya" sahip çıkıldığını görecektir.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Tamam yazıklar olsun, bana!

tamam eyup abi kusura bakma haddimi asmisim ancak demek istedigim bu takimda bu pankarti gurovicten daha fazla hakedenler var ve ben boyle bir olay olursa gravesin kusturulebilecegini dusunuyorum

Ben fazla alıngan darvanmışım, konuyu kapatalım!

Arkadaşlar eğer M.Gurovic için yapmayalım derseniz onada kabulum, lütfen birbirimizin kalbini kırmadan güzel bir pankart için, güzel bir slogan bulalım!

Herkese selam, çok mutlyum bu gece:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Arkadaşlar eğer M.Gurovic için yapmayalım derseniz onada kabulum, lütfen birbirimizin kalbini kırmadan güzel bir pankart için, güzel bir slogan bulalım!

Milan Gürovic bugün 6 sayı 6 ribaunt yaptı . Vasata yakın ama vasat değil .

Eyup abı bence sen pankartı yaptır . En azından oyuncunun moral ihtiyacını karşılamış olursun . Unutmayalım ; Gürovic , Ramunas Siskauskas'dan sonra Avrupanın en iyi 2. 3 numarasıdır . Böyle büyük bir oyuncunun böyle olgun bir oyuncunun bu form düzeyinde kalması hem kendisi adına hem takımımız adına olumlu değil

Eğer biz onu mutlu edersek o bizi daha da mutlu eder

Misal :
Geçen sene her maç pohpohlanan Lincoln hiç bir varlık gösteremez hatta Türkiye'den ayrılmayı bile düşünür.
Bu sene Lincoln bir maçta ilgiden yoksun kalır , tribüne dahi çağrılmaz. Ve bu yıl Avrupa'nın kuşkusuz en iyi çıkış yapan ilk 5 oyuncusundan biri olur.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Arkadaşım bence pankart yapılsın.Gurovic şu ana kadar istenileni veremedi bu doğrudur.Fakat kötü oynaması (ben kötü oynadığını düşünmüyorum) onun bir Avrupa yıldızı olduğu gerçeğini değiştirmez.Ve takımımızda bu tip oyuncu sadece 1 tane var.
Beni asıl üzen bizim taraftarımız ona sahip çıkmaması.Sabredememesi.Bu oyuncuyu 90'lı yıllardan beri takip diyorum.Oynadığı hiçbir takımda asla başarısız olmamış tam tersi takımın en büyük silahlarından biri olmuştur.
Bizim taraftara kalsa bu sene başında Lincoln'ün gönderilmesi gerekiyordu.Acaba Lincoln'ü Kalli oynatamıyordu yoksa o mu bitip Türkiyeye gelmişti?Bunu kimse düşünmedi.Şimdi aynı şeyler Gurovic'in başında.GS'ın hücumlarına bakıyorum çoğu hücumda Gurovic sadece gidip geliyor.Herkesin övdüğü Graves çoğu zaman kendini dizginlemiyor,her üç toptan birini zaten o kullanıyor.Gurovic için ise hazırlanmış tek bir set yok.Gurovic'den insanlar ne bekliyor bilmiyorum ama çoğu maçta zaten el üstü şutlar göndermek zorunda kalıyor.Murat Özyer iyidir kötüdür tartışmasına girmiycem ama şu gerçekki Murat Özyer Gurovic'i O-Y-N-A-T-A-M-I-Y-O-R

Emrah Bakın' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":fgygs5vi]Ben fazla alıngan darvanmışım, konuyu kapatalım!

Arkadaşım bence pankart yapılsın.Gurovic şu ana kadar istenileni veremedi bu doğrudur.Fakat kötü oynaması (ben kötü oynadığını düşünmüyorum) onun bir Avrupa yıldızı olduğu gerçeğini değiştirmez.Ve takımımızda bu tip oyuncu sadece 1 tane var.
Beni asıl üzen bizim taraftarımız ona sahip çıkmaması.Sabredememesi.Bu oyuncuyu 90'lı yıllardan beri takip diyorum.Oynadığı hiçbir takımda asla başarısız olmamış tam tersi takımın en büyük silahlarından biri olmuştur.
Bizim taraftara kalsa bu sene başında Lincoln'ün gönderilmesi gerekiyordu.Acaba Lincoln'ü Kalli oynatamıyordu yoksa o mu bitip Türkiyeye gelmişti?Bunu kimse düşünmedi.Şimdi aynı şeyler Gurovic'in başında.GS'ın hücumlarına bakıyorum çoğu hücumda Gurovic sadece gidip geliyor.Herkesin övdüğü Graves çoğu zaman kendini dizginlemiyor,her üç toptan birini zaten o kullanıyor.Gurovic için ise hazırlanmış tek bir set yok.Gurovic'den insanlar ne bekliyor bilmiyorum ama çoğu maçta zaten el üstü şutlar göndermek zorunda kalıyor.Murat Özyer iyidir kötüdür tartışmasına girmiycem ama şu gerçekki Murat Özyer Gurovic'i O-Y-N-A-T-A-M-I-Y-O-R[/quote:fgygs5vi]
Emrah abi selam!

Bende pankartı çok yaptırmak istiyorum, ama ortak karar vermemiz gerekiyorsa, ve bundanda farklı bir karar çıkarsa yaparım.

O Pankartın bize maçı getireceğine inanıyorum!

Bazı arkadaşlar konuyu yanlış anlamış.

Eyüp Abi zaten Milan'ı övelim demiyor onu motive edelim diyor.Arkadaşlarımızın niçin 'hak etmiyor','gereksiz' gibi kelimeler kullandığını anlayamadım.

Bu pankartta amaç Milan'ın gaza gelmesi ve taşıdığı formanın değerini anlaması.Zaten Milan'ı öven,şu ana kadar bizdeki performansını beğenen yok.Yani kısacası bu yüzden Graves'e yapalım,Erdem'e yapalım demeye gerek yok.

Bende pankartın yaptırılmasından yanayım.Her türlü fedakarlığı yapmayada hazırım.

Ortada düzgün gitmeyen birşeyler var ve herkes bunu bahane göstererek birşey yapmamaya gayret ediyor.Bu zamanda tepkisiz kalmak en büyük yalnış.

Takımı motive edecek her türlü organizasyonu desteklemeye hazırım.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bende pankartı çok yaptırmak istiyorum, ama ortak karar vermemiz gerekiyorsa, ve bundanda farklı bir karar çıkarsa yaparım.

O Pankartın bize maçı getireceğine inanıyorum!

Eyüp Abi bence pankart bize o maçı getirmez.Beklentiyi bu kadar yüksek tutmamak ve maçı sadece Milan'a bağlamamak gerektiğini düşünüyorum.

Sonuçta hocamız ne yazık ki Gurovic'e uygun bir sistemde oynamıyor ve onun üzerine kurulu setimizin olduğundan bile şüphe ediyorum!

Zaten Milan diğer oyuncular oynamadan tek başına maçı alamaz.Ben LeBron ve Kobe dışında bunu yapabilecek kişinin olduğunu da inanmıyorum zaten.

Ayrıca beklentileri bu kadar yüksek tutarsak ve maçı Milan'a bağlarsak,sonucunda da Milan maçta kötü olursa çok büyük bir hayal kırıklığı olur ve Milan ne yaparsa yapsın bir daha bu taraftara yaranamaz.Bunları göze almak lazım.

Saygılarımla,iyi akşamlar Abi.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

bu arada cok saolasn eyup abi bu olgun davranısınla benim de hatami gormeme yardimci oldun bir cok kisinin bu olaya senin gibi yaklasabilecegini pek sanmiyorum neyse tekrar kusura bakma

Konuyu da fazla dagitmayalim xD

Arkadaşlar ben sorunu çözdüm!

Digital pankart yaptırmayacağım, onun yerine epey bir kumaş ve bayaaa bir sprey boya alacağım!

Önüme gelene pankart yapacağım:)

Legend Milan

Forza Graves

VS.......

Ciddiyim, en güzeli 2-3 pankart yapmak o maç için, bezden olsun çok olsun!

Gorkem Dalyan' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":39nbx6n8]Ben fazla alıngan darvanmışım, konuyu kapatalım!

bu arada cok saolasn eyup abi bu olgun davranısınla benim de hatami gormeme yardimci oldun bir cok kisinin bu olaya senin gibi yaklasabilecegini pek sanmiyorum neyse tekrar kusura bakma

Konuyu da fazla dagitmayalim xD[/quote:39nbx6n8]Aynı armaya, aynı renklere sevdalıyız :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar ben sorunu çözdüm!

Digital pankart yaptırmayacağım, onun yerine epey bir kumaş ve bayaaa bir sprey boya alacağım!

Önüme gelene pankart yapacağım:)

Legend Milan

Forza Graves

VS.......

Ciddiyim, en güzeli 2-3 pankart yapmak o maç için, bezden olsun çok olsun!

Uygun bir zaman olursa yardımcı olurum bende.

Arkadaşlar sorun çözüldü, en az 2-3 pankart yapıyoruz, ama el emeği oluyor, şimdi konuları ve sloganları bulalım.

Eyüp Abi hüzünleri evde bırakmış bu akşam:)

Pankart için öneri ise; kalbinizle oynayın, kalbimizi kırmayın