Pembe Koltuklar!

Arkadaşlar pembe koltuklar ile sıkıntıyı Koray hocama ilettim!!!

Kendisi durumu araştırıp hemen cevap verdi.

Hepinizin bildiği üzere kombine kart sahiplerine satılan pembe koltuklar kırık olduğu için,kullanılamaz durumdaymış.

Tamir için ise müsait bir gün aranıyor.Salonda her gün antreman olduğu için tamirin şu aşamada yapılamıyacağının bilgisine ulaştım.

Mert beyden ricam bu konuya biraz daha,hassasiyet göstermesi,ve bu koltukların bir an evvel hizmete sunulmasını sağlası yönündedir.

Re: Pembe Koltuklar!!!!!

Pembe koltuklar olmadan büyük maçları kazanmamız çok zor, tribünün sahaya etkisi zayıflıyor malesef.

Sonuçta o koltukların kapanmasında bizimde çok hatamız oldu ama yönetim bu konuya bir çözüm bulmak zorunda.

pembe koltuklar yapılsa nolucak bidaha kırılacak garanti veriyorum.....

daha değişik bir şey yapılmalı...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":337kawxv]Pembe koltuklar olmadan büyük maçları kazanmamız çok zor, tribünün sahaya etkisi zayıflıyor malesef.

İlk kez böyle birşey duyuyorum.[/quote:337kawxv]

Fazla maç atmosferi yaşamadığındandır.

Biz koltukla maç atmosferi çok yaşadık merak etmeyin, ama oturarak değil, elimizde koltuk kafamıza gelen taşlardan kendimizi koruyorduk.
Maç atmosferini bilirim merak etmeyin.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":vfq28qy1]Pembe koltuklar olmadan büyük maçları kazanmamız çok zor, tribünün sahaya etkisi zayıflıyor malesef.

İlk kez böyle birşey duyuyorum.[/quote:vfq28qy1]
Asvel, Telekom, Canaria ve daha bir çok maç o koltuklardan yaptığımız baskı ile kazanıldı, şimdi 7-8 metre uzaktan izlemek zorunda kalıyoruz, bunun için sahaya etkimiz zayıflıyor, Telekom gibi güçlü rakiplerle oynarken koltuklar olmalı diye düşünüyorum.

Ayrıca maç kazanamayızda dememişim, kazanmamız zor oluyor demek istemişim, gayet açık değilmi?

A.Şahenk'te bir maç izleseydin beni daha iyi anlardın, ama olsun sende böyle takıl......

Fenerbahçe maçı 16 sayı fark.
Rahat kazanılmış galibiyet.
Peki abi ben takılayım teşekkürler.

Burak Barut' Alıntı:
Biz koltukla maç atmosferi çok yaşadık merak etmeyin, ama oturarak değil, elimizde koltuk kafamıza gelen taşlardan kendimizi koruyorduk.
Maç atmosferini bilirim merak etmeyin.

Niye her konuda kendini savunmak zorunda kalıyorsun!!! gerek yok ki Burak

Bak şimdi yaşını 20 olarak baz alırsak,kendi başına maça gitme yaşını 15 olarak düşünürsek,son iki seneyi okul için ist. dışıda olduğunu hesaba dahil edersek,ve bu iki yıl toplam 6 maça gitiğini hesaba dahil edersek,kalan 3 yıl için,yıl,başına 10 maça gittiğini baz alırsak toplam 36 maç yapar ki bu oldukça düşük bir rakam çıkar.

Pardon sen hangi atmosferi görmüştün? :)

Sonuçta pembe koltuklar olmayınca sahaya etkimiz zayıflıyor, bunun galibiyete etkisi olması fiziksel bir doğru değilmi?

Kaide olarakta 'pembe koltuklar yoksa maç kazanamayız' gibi bir cümle dememişim!

FB maçını kazanmış olabiliriz, ama ortada net bir durum var saha avantajın elinden alınıyor, tribünün etkisi zayıflıyor, buna direnmekte bizim görevimiz.

Geçen sene pembe koltuklar ve genel salon koltuklarının tamiri(Fener maçından sonra)200 milyar tutmuş yanlış bilmiyorsam.Mithat abi daha doğrusunu öğrenip onaylatabilir.Ancak çok ciddi paralar.

eğer sahaya yakınlık sahadaki oyuncuları etkilemeyecek olsaydı dünyada yeni yapılan her türlü salon,stat vb.özellikle sahayla iç içe olacak bir şekilde yapılmazdı.Etkisi tartışılmaz...

Mithat Duran' Alıntı:

Ben Trabzon'a okul için gelmedim, şahsen kendim Trabzonluyum.
Ben burada öyle atmosferde maç izledim ki, elimde koltuğum kafama taş gelmesin diye.
Yeri geldi tek başıma Rize maçı öncesinde takımı karşıladım, yeri geldi hasta hasta Rize'ye maça gittim.
Ne şartta ve ne atmosferde Galatasaraylı olduğumu size anlatmaya gerek duymuyorum, lütfen siz de Galatasaraylılığımı sorgulamaya kalkmayın.

Kusura bakmayın Mithat Bey, bizim paramız yok her maça gidemiyoruz, İstanbul'a uçak kaldıramıyoruz.Ne edelim kader kısmet.
Siz yazıma alıntı yaparsanız bende cevabını veririm.

Aykun Alan' Alıntı:
eğer sahaya yakınlık sahadaki oyuncuları etkilemeyecek olsaydı dünyada yeni yapılan her türlü salon,stat vb.özellikle sahayla iç içe olacak bir şekilde yapılmazdı.Etkisi tartışılmaz...
Anlatmak istediğimde buydu, sonuçta maç boş salondada kazanılır kazanılmaz diye bir şey yok.

Pembe koltuklar bizim için çok önemli, bu kadar net.

Pota arkalarındaki pembe kolkutlar fb maçında kırılmış. (Maça giremedim ama Ahmet Dedehayır öyle söyledi)

Yandaki pembe koltuklar ne zaman kırılmış. Benim bilmediğim bir fener maçı mı oynandı ;)

Gerçi benim kombinem s bloğunda en ön sıra. ilk maça gittiğimde zaten kırıktı onlar. ama geri kalanında rahatlıkla oturulur. Bence ortada bir anlaşmazlık var. Kulübün işine gelmiyor o koltukları açtırmak. Çünkü her açılışında kulüp ceza alıyor ya da koltuklar kırılıyor. Bu iş zor çözülür.

Can Akogul' Alıntı:
Pota arkalarındaki pembe kolkutlar fb maçında kırılmış. (Maça giremedim ama Ahmet Dedehayır öyle söyledi)

Yandaki pembe koltuklar ne zaman kırılmış. Benim bilmediğim bir fener maçı mı oynandı ;)

Gerçi benim kombinem s bloğunda en ön sıra. ilk maça gittiğimde zaten kırıktı onlar. ama geri kalanında rahatlıkla oturulur. Bence ortada bir anlaşmazlık var. Kulübün işine gelmiyor o koltukları açtırmak. Çünkü her açılışında kulüp ceza alıyor ya da koltuklar kırılıyor. Bu iş zor çözülür.
Bayan fb maçında kırıldı:)

Herkes Burak a yüklenmiş bende İstanbul dışından biri olarak ona hak veriyorum şey gibi oldu bu İbrahim Tatlısesin Urfada Oxfort vardıda bizmi okumadık gibi bişey oldu Trabzondan bir basket takımı yokki ligde gidip izlesin.Her hafta istanbulada gelcek değilya.Ama sahaya yakınlık salona yakınlıkta Burak sana katılmıyorum İngilteredeki maçlara bak seyirciyle iç içe herkes Salonda pembe koltuklar kalınca Etki azalıyor.Son olarak

Ali samiyende 25 bin kişininmi etkisi fazladır Olimpiyat Stadında 80 bin kişininmi?

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":4op0h9cn]

Ben Trabzon'a okul için gelmedim, şahsen kendim Trabzonluyum.
Ben burada öyle atmosferde maç izledim ki, elimde koltuğum kafama taş gelmesin diye.
Yeri geldi tek başıma Rize maçı öncesinde takımı karşıladım, yeri geldi hasta hasta Rize'ye maça gittim.
Ne şartta ve ne atmosferde Galatasaraylı olduğumu size anlatmaya gerek duymuyorum, lütfen siz de Galatasaraylılığımı sorgulamaya kalkmayın.

Kusura bakmayın Mithat Bey, bizim paramız yok her maça gidemiyoruz, İstanbul'a uçak kaldıramıyoruz.Ne edelim kader kısmet.
Siz yazıma alıntı yaparsanız bende cevabını veririm.[/quote:4op0h9cn]

Yazdığım yazının hangi satırında senin taraftarlığı sorguladım.Ama bundan sonra senle bu tarz konulara girmeyip yalnızca gülüp geçeceğim.
Zaten hata bende bir deyiş vardır ama onuda burda yazamam.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Sonuçta pembe koltuklar olmayınca sahaya etkimiz zayıflıyor, bunun galibiyete etkisi olması fiziksel bir doğru değilmi?

Kaide olarakta 'pembe koltuklar yoksa maç kazanamayız' gibi bir cümle dememişim!

FB maçını kazanmış olabiliriz, ama ortada net bir durum var saha avantajın elinden alınıyor, tribünün etkisi zayıflıyor, buna direnmekte bizim görevimiz.
imza... tamamen katılıyorum.örnek ali sami yen ve olimpiyat.!