Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden geliyor..

abi başımızda bize sahip çıkacak, amerikan futbolunu çok iyi bilen birisi olsun.. murat inal da bu işi yutmuş bir arkadaş.. onu oymak beyimiz yaptım..

ben de şimdi msn de sadri şener le konuşuyorum.. iyi yolculuklar diledi.. bu maçı kazanırsanız colorado maçında ben de varım diyor.. türkiyenin en iyi 10 numaralarını saydı bi de.. alex, tabata, colman.. ben de colman a hastayım dedim.. imzalı formasını istedim.. gönderecek.. bir de sadri şener ne içtiyse aynısından istiyorum dedim..

tam ben bunları yazarken Mcnabb baba aradı.. dedim seninleyiz, heryerdeyiz.. elini yumruk yapıp, iki kere göğsüne vurdu.. ne demek istedi anlamadım..

Emre Yuksel' Alıntı:
abi başımızda bize sahip çıkacak, amerikan futbolunu çok iyi bilen birisi olsun.. murat inal da bu işi yutmuş bir arkadaş.. onu oymak beyimiz yaptım..

ben de şimdi msn de sadri şener le konuşuyorum.. iyi yolculuklar diledi.. bu maçı kazanırsanız colorado maçında ben de varım diyor.. türkiyenin en iyi 10 numaralarını saydı bi de.. alex, tabata, colman.. ben de colman a hastayım dedim.. imzalı formasını istedim.. gönderecek.. bir de sadri şener ne içtiyse aynısından istiyorum dedim..

tam ben bunları yazarken Mcnabb baba aradı.. dedim seninleyiz, heryerdeyiz.. elini yumruk yapıp, iki kere göğsüne vurdu.. ne demek istedi anlamadım..

olm sen bırak sadri şener i ben sen ne içtiysen ondan istiyorum nasıl bi msn list dir nasl bi çevredir mc nabb kapattı sadri mi aradı sadri kapattı mc nabb mi aradı hauahau ondan zaten brett favre de beni aradı emreye ulaşamıyorum diyo meşgul diyo iki saatir :=)dedim abi sööle bana olmaz dedi o emreyle aramda:p

emre bak pittsburg da yarın san diego ile oynuyo yarı memleket sayılır! oraya da gitmek lazım GençPittsburglular bizim superbowl a 3 otobüs gelmişti:=)

Emre Yuksel' Alıntı:
biz de "giants supporters" diye bir gruptan tehdit alıyoruz ama işlemez tabii.. polis de şehrin girişinde bekliyormuş bizi.. diğer kentlerden gelen taraftarımızla times square da buluşacağız..daha önce gelmeyen arkadaşlar olabilir. stadın resmini aşağıya koydum.. köfte-ekmek arabası da olacak.. merak etmeyin..

http://www.jerseysclassicrock.com/uploa ... tadium.jpg

sen ne olur bu akşam cavs maçı bide onla ilgili değerli görüşlerini alalım le bron da katılacakmı "bulduk formsuz boston u çakarız acımayız bastonu" grubuna :=)
emre başkan bişey daha soracam bu arada "başkan " diyebilirim dimi?
bu stadın kaç kapısı var ayhan şahenk gibi bitaneyse alimallah şimdiden gitsek giremeyiz

bence öyle kolay maç olmaz.. boston öyle dalga geçtirmez kendiyle.. hele garnett hiç geçtirmez.. adamlar zaten sinirli..

bu arada şimdi aldığım bir habere göre, galatasaray-fb basket maçında sonra halk otobüsü gasp eden taratarlarımız da maç günü new york da olacak.. otobüs kaptanına, "kaptan arkaya, üçlü çektir tayfaya" ve " büyük kaptan " diye tempo tutan arkadaşlarımızın new york metrosunu gasp etmesinden çekiniliyor.. maç günü yaşlı ve çocukların mecbur olmadıkça dışarı çıkmamaları istendi..

takımımızın her zaman yanındayız...
ancak burdan maça gitmeye kalksam ben amerikaya adımı attığımda maç biteli uzun bir vakit geçmiş olur...:)
ama galibiyet sevincini kutlamak için orada olacağız...:)
konvoy yaparız havaya ateş açarız philedephia meydanını trafiğe kaparız...:)
bu maçı justinden falan bulupda izleyebilirmiyiz acaba bi şekilde...

bu arada bence Türkiye'nin en iyi 10 numarasıda ismail güldürendir...

Sadri Şener'i kınıyorum esefle...

justin de bulursun umut.. eser e başvur, o sana kesin gönderir linki.. tabii digiturk sahibi isen 70. kanaldaki fox sportstan izleyebilirsin..

bu arada charlotte un belini bükmek üzereyiz.. direniyorlar.. korkarım maçın sonu yine kafa kafaya gelecek.. bitime 07.10 kala 81-75 phi..

phily-charlotte maçı bitti.. sixers 93-87 galip gelerek, üst üste 3. galibiyetini aldı.. şu anda orlando deplasmanında tost olan atlanta maçı var sırada. garibanız diye bize vuracaklar.. ardından da portland, sas ve knicks maçlarımız geliyor.. imkansız maçlar değil.. kazanmaya devam edebiliriz , daha doğrusu etmeliyiz.. hepsini olmasa da arad tırtıklamalıyız.. yoksa play-off hayal..

Emre Yuksel' Alıntı:
phily-charlotte maçı bitti.. sixers 93-87 galip gelerek, üst üste 3. galibiyetini aldı.. şu anda orlando deplasmanında tost olan atlanta maçı var sırada. garibanız diye bize vuracaklar.. ardından da portland, sas ve knicks maçlarımız geliyor.. imkansız maçlar değil.. kazanmaya devam edebiliriz , daha doğrusu etmeliyiz.. hepsini olmasa da arad tırtıklamalıyız.. yoksa play-off hayal..
şu an 8 siniz sanırım veya onun gibi bişey:=) bu sene doğuda play offu avaraj belirker gibi.

Emre Yuksel' Alıntı:
New York ' a akıyoruz... Philadelphia şehrinin gururu , NFL takımımız Eagles, pazar akşamı yerel saatle 13.00, tsi 20.00 de New York Giants deplasmanında olacak..Son şampiyonu yenebilirsek , finale sadece 1 adım kalacak..Biz de bu önemli maçı yerinde izleme kararı aldık ve bir organizasyon yaptık.. pazar sabahı 06 da "philadelphia museum of art" önünden otobüs kalkacak olup katılımcı listesi aşağıdadır.. Gelmek isteyen arkadaşlar isimlerini ekleyebilirler..

Kafile Başkanı : Murat İnal.
Katılımcılar..
Eser Atalay
Emre Yuksel
Umut Gökgöz
Volkan Özger
Beni almıyor musunuz yolculuğa abi? :(

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Murat İNAL":gw9wjey5]5 tane taraftarı olduğunu kanıtlayan herkes başlık açabilir :)

5 tane Spurslü arıyorum : )

1-Burak Barut
2-Gökçe Başaran

başka var mı : )[/quote:gw9wjey5]
Hidayeti alacaklarsa bende olurum :p :p

erdem sensiz olur mu, geceyarısı aklıma gelmemiş.. benim hatam.. kusura bakma.. sen valizini topla.. yolluk da yaptır.. yumurta falan haşlasın validemiz.. yolda yeriz.

hazır pensilvanya'ya kadar gitmişken New York'a da bi uğrarız dimi gelirken... :)
Central Prak'da sucukekmek yaparız böyle yağına bana bana... :)

bu arada digiturk var demekki maçı izlemek daha kolay olacak...
sanırım bu sezon baseboll'da şampiyon olduk zati... :)

Vallahi en az bir 10 yıldır yumurta yemedim yemem nefret ederim hatta.Başka bir şeyler hazırlarız artık.Bir kaç şarkı da hazırlamak lazım.Madem sabah 6 da yola çıkacağız.
Güneş yükseliyordu
New York'a giderken

aerialgiantsstadium.jpg

yalnız bu nedir ya...
buraya mı deplasman yapacaz?...
bizi burda yerler benden söylemesi...