Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden geliyor..

Akers'ın vuruşu ile ilk yarıyı 10-8 önde kapattık.Taraftarlarımız yine müthiş.genç eagle lar her zamanki gibi destekliyorlar takımımızı deplasmanda.
'' haydi philly
bastır philly
philly philly philly '' diye inletiyorlar tribünleriı.Emre abi senide gördüm 3'lü çektiriyordun tayfaya .

emre ye göre mc nabb kolunu ısındırıyor,50 yard bekliyormuş 2. devre:=)

tüm arzum eagles ın yenmesi olsada görünen köy giants alacak diyor!

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Göker AKEL":26fjhh8e]Philadelphia @ Atlanta maçı başlıyor.
76'ers fanlarına duyrulur ;)
Ama Hawks deplasmanı pekte kolay geçmeyecek ...

Yine milletin içini açtın Göker Abi :p[/quote:26fjhh8e]

I love this game , Doğan'ım ;)
Senin bir konuda fikrini alacaktım.Sence profilde ki imzamı değiştirsem mi ?
Başarılar gelir ,geçer ama Utah'ın , Pistons'ı süpürmesi The Palace'da , Energy Solutions Arena'da devam eder !!!
Nasıl sence ?

Re:

Göker AKEL' Alıntı:
I love this game , Doğan'ım ;)
Senin bir konuda fikrini alacaktım.Sence profilde ki imzamı değiştirsem mi ?
Başarılar gelir ,geçer ama Utah'ın , Pistons'ı süpürmesi The Palace'da , Energy Solutions Arena'da devam eder !!!
Nasıl sence ?

Abi imzan senle bütünleşti artık ama onun altına iyi gider bu :p

Abi seni msn'ede bekliyoruz artık?

evet eagles son şampiyonu da deplasmanda indirmeyi başardı ve superbowl yolunda bir engeli daha aştı.. buldozer gibi de ezdik yenerken.. oyunumuzla da yendik.. şimdi sırada arizona var..

bu arada sixers ımız da atlanta yı indirmek üzere..bitime 3.14 kala 11 sayı öndeyiz.. dayanın bakayım orda da ..

emre giants stadiumun ortada bize üçlü çektir:=)

john carney e dua edin iki tane kick i böyle kafa kafaya giden maçya dışarı attı:=)

sen kickleri boşver.. böyle kafa kafaya giden maçta ny naısl 2 tane interception yapıyor.. atmasaymış.. bu arada burnu büyük manning de susmuştur..

giants, tüm sporlarda mevcut new york takımları gibi şımarık ve kendini yenilmez gören bir takımdı.. knicks kadar nefret ediyordum.. iyi oldu..

sixers da atlantayı deplasmanda 15 sayı farkla yenip üst üste 4. galibiyetini çıkardı.. önümüzdeki cumartesi akşam da msg de olacağız.. bir tokat da knicks e geliyor..

hatalar olacak ki bi takım kazansın... :)

bu arada 2 de 2 olduk bu akşam boşuboşuna bu kadar yolu deplasman yapmamış olduk...

central park'ta bi mangal yapıp geri döneceğiz hayırlısıyla...

sucuklar kimde bu arada... :)

Sucuklar Emredeydi de Brent Celek in td sinde sahaya fırlattı en son!
ayrıca manning hakkaten goth oldu inches leri bile yapamadılar hemde 2 kere,surat falan dağıldı,uyumaz o bu gece:=)

Emre nereye akıyoruz moruk! Bu gece ilk biralar Emreden her nerde içiyorsanız faturayı emre yüksel kanlıca adresine gönderin..

abi sen benim nerde içtiğimi biliyorsun da reklam yapmayalım.. geçen hafta izinliydim.. yarın 9 gün aradan sonra işe gideceğim.. deli sendormdaydım.. bu 2 deplasman galibiyeti bizi sevindirdi.. morallendirdi ama şimdi uyku zamanı.. önümüzdeki cumartesi gecesi yine new york deplasmanındayız.. bu sefer knicks için.. organizasyon sorumlusu eser atalay.. hadi herkese iyi geceler..

iyi sardı bu deplasman işi ama bi dahakine maç heyecanı ile sucukları sahaya atmasak daha iyi olur tabi...

aç kalıyoruz sonra...

Emre Yuksel' Alıntı:
abi sen benim nerde içtiğimi biliyorsun da reklam yapmayalım.. geçen hafta izinliydim.. yarın 9 gün aradan sonra işe gideceğim.. deli sendormdaydım.. bu 2 deplasman galibiyeti bizi sevindirdi.. morallendirdi ama şimdi uyku zamanı.. önümüzdeki cumartesi gecesi yine new york deplasmanındayız.. bu sefer knicks için.. organizasyon sorumlusu eser atalay.. hadi herkese iyi geceler..

telekom maçına denk getirebilirsek,dönüşte hakkaten yaparız bi organizasyon bizde, ama bizde sizin gibi HD falan yok bachelor house burası:=) tüplü 55 var ellerinden öper bi tane

bu arada iggy 27 sayı 9 assist 6 ribaundla kıpırdadı biraz.

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Emre Yuksel":2onrr383]abi sen benim nerde içtiğimi biliyorsun da reklam yapmayalım.. geçen hafta izinliydim.. yarın 9 gün aradan sonra işe gideceğim.. deli sendormdaydım.. bu 2 deplasman galibiyeti bizi sevindirdi.. morallendirdi ama şimdi uyku zamanı.. önümüzdeki cumartesi gecesi yine new york deplasmanındayız.. bu sefer knicks için.. organizasyon sorumlusu eser atalay.. hadi herkese iyi geceler..

telekom maçına denk getirebilirsek,dönüşte hakkaten yaparız bi organizasyon bizde, ama bizde sizin gibi HD falan yok bachelor house burası:=) tüplü 55 var ellerinden öper bi tane

bu arada iggy 27 sayı 9 assist 6 ribaundla kıpırdadı biraz.[/quote:2onrr383]
Ben bu fikre bu toppice misafir takip eden biri olarak karşıyım siz aayrı olmalısınızki forumdan şu geyikleri takip edebilelim :p

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Emre Yuksel":54f3n1sf]abi sen benim nerde içtiğimi biliyorsun da reklam yapmayalım.. geçen hafta izinliydim.. yarın 9 gün aradan sonra işe gideceğim.. deli sendormdaydım.. bu 2 deplasman galibiyeti bizi sevindirdi.. morallendirdi ama şimdi uyku zamanı.. önümüzdeki cumartesi gecesi yine new york deplasmanındayız.. bu sefer knicks için.. organizasyon sorumlusu eser atalay.. hadi herkese iyi geceler..

bu arada iggy 27 sayı 9 assist 6 ribaundla kıpırdadı biraz.[/quote:54f3n1sf]
Ben bu fikre bu toppice misafir takip eden biri olarak karşıyım siz aayrı olmalısınızki forumdan şu geyikleri takip edebilelim :p

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Emre Yuksel":9n4pedqi]abi sen benim nerde içtiğimi biliyorsun da reklam yapmayalım.. geçen hafta izinliydim.. yarın 9 gün aradan sonra işe gideceğim.. deli sendormdaydım.. bu 2 deplasman galibiyeti bizi sevindirdi.. morallendirdi ama şimdi uyku zamanı.. önümüzdeki cumartesi gecesi yine new york deplasmanındayız.. bu sefer knicks için.. organizasyon sorumlusu eser atalay.. hadi herkese iyi geceler..

bu arada iggy 27 sayı 9 assist 6 ribaundla kıpırdadı biraz.[/quote:9n4pedqi]