Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden gelemiyor..

20 saniye kala 3 sayı öndeyken topu düzgün tutamayıp hava atışına sebep veren Nocioni de ayrı hikaye.

Yalnız Elton Brand'in yaptığı faulün hiç bir açıklaması yok. Çok nefret kazandı o hareketiyle.

Ben maçı izlemedim haliyle pek net bir yorumum olamaz. Yalnız Elton Brandden dolayı yahoo fantasy den maça baktım biraz. İlk yarı Elton Brand 17 sayı atmasına rağmen üstelik yksek yüzde ile oynarken ikinci yarı sadece 2 saysı var. Oyunu ELton züerinden hiç oynamamışlar. Ki oynamadıkalrı şutlardan da belli. İkinci yarı sadece 2 şut kullanmış. Sayılarınıda faullerden almış. Sen en önemli oyuncunu sahada tutup üstelik elininde sıcak olduğu bir gün onun elinden oynamazsan herşeye müstehaksın demektir

toronto'ya da yenilmişiz.. toronto'ya yenilen takım zaten gözüme gözükmesin.. özeti izlerken bile tahammül edilmiyor sixersa.. top kaptırıyorlar, geri bile koşmuyorlar.. brand oynamamış.. bu iş, böyle gitmez.. mutlaka bir değişiklik olur, coach mu değişir, takas mı olur bilmem.. bir hareket olur..

hayatı sixers'ın peşinde geçen kate fagan diye bir gazeteci var.. idmanda, deplasmanda, her yerde takımla beraber.. O bile sapıttı artık.. Saçma sapan şeyler yazmaya başladı twitterda ve blogunda..

Kesin olan şey, süper bir kadromuz yok ama bu kadar da kötü olmamalı her şey.. Yazık.. 1 sene daha gitti..

Toronto'ya nasıl yeniliyoruz inanılır gibi değil...
Toronto'ya yenilmek için ekstra efor sarf etmek gerekir...
neyse bu sezon anlaşılan Holiday'i kazanma sezonumuz...
çok iyi bir PG olma yolunda epey mesafe kaydetti...
2. numara draftımız ise dengesiz devam ediyor bir 20 atıyor bir 2 nasıl olacak çözemedik...
İggy artık kabak tadı verdi %99 takas olacak çünkü bir şey yapmamız lazım ve yapacaz tek atımlık mermimimz var bakalım nasıl kullanacaz...

philadelphia: 90 miami: 99..

heat'e ilaç olduk.. salsabasket'te gördüğüm ve çok tuttuğum bir tabir ile bu takımdan bir çok oyuncuyu hall of shame 'e girmeye aday görüyorum artık..

Maça az çok baktım Miami kazanmamak için çok çabaa harcayarak kazandı maçı. Sixers her oyuna baktığında durumu eşitledi. Eltn kötü günündeydi maçın başında atışları kaçırdı ondan sonrada kaçak dövüştü şut kullanmaktan kaçındı.

PHILDELPHİA aşk`ı bizde bitmez ,Bu durumu görmemek icin 15 ay gidıyorum döndügümde benimle beraber sixers`da dönmüs olur insallah

Volkan Özger' Alıntı:
PHILDELPHİA aşk`ı bizde bitmez ,Bu durumu görmemek icin 15 ay gidıyorum döndügümde benimle beraber sixers`da dönmüs olur insallah

vay koçum.. philadelphia ovası, asker obası işte..

kaç gündür geceleri rahat uyuyamıyorum.. sen askere gideceksin ki , biz burada rahat uyuyabilelim.. 50 senedir aynı laf : ))

Güle güle git, güle güle gel.. Çarşılarda yaz buralara..

Olmayacak bir şey olmuş..Portland'ı yenmişiz.. Takımın sana küçük bir armağanı.. Çocuklar parfüm alalım demişler, sonra bir maç kazanalım da anlaşmışlar.. Sıradaki galibiyet sana ve devrelerine gelsin : ))

phi: 88 por: 79

son periyot skoru 22-11.. Bu sayede kazanmışız.. Evan Turner'dan bir şey alamıyoruz, Thad Young'ı kesinlikle az oynatıyoruz, Speights'ı da unuttuk.. Zaten kadro sıkıntımız var.. Elimizdeki adamları kullanalım hiç değilse.. Buna rağmen kazanmışız ki 88 sayı atarak da ancak tesadüfen maç kazanılır..

Brandon Roy sakatlıktan döndüğü için etkisiz kalmış biraz..

Cuma akşamı Atlanta'ya yenilip bu galibiyeti telafi ederiz..

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Volkan Özger":3dszbnf2]PHILDELPHİA aşk`ı bizde bitmez ,Bu durumu görmemek icin 15 ay gidıyorum döndügümde benimle beraber sixers`da dönmüs olur insallah

vay koçum.. philadelphia ovası, asker obası işte..

kaç gündür geceleri rahat uyuyamıyorum.. sen askere gideceksin ki , biz burada rahat uyuyabilelim.. 50 senedir aynı laf : ))

Güle güle git, güle güle gel.. Çarşılarda yaz buralara..

Olmayacak bir şey olmuş..Portland'ı yenmişiz.. Takımın sana küçük bir armağanı.. Çocuklar parfüm alalım demişler, sonra bir maç kazanalım da anlaşmışlar.. Sıradaki galibiyet sana ve devrelerine gelsin : ))[/quote:3dszbnf2]

Eyvallah abim saol ,Sixersda saolsun giderek ayak yüzümüzde tebbessüm bıraktılar ...

Tüm kötü gidişe rağmen, hala umut var.. Play-off un son sırasındaki Toronto 8-13..Biz ise 6-14 üz ve daha zor bir fikstürü geride bıraktık, daha maçların % 25 i ancak tamamlandı, umut fakirin ekmeği..Ayrıca önümüzden giden Toronto ve New York yakında benzini bitecek takımlar. Birbirleriyle oynayıp gönül eğlendiriyorlar..

Son 4 maçımızın 3 ünü kazandık ve şimdi önümüzde deplasman turnesine kadar 6 maçlık bir fikstür var..Bu 6 maçın 5 tanesi evde, arada bir tek Jersey deplasmanı olacak.. Boston ve Lakers'ı yenmek zor ama Jersey, Cleveland, Clippers ve Orleans maçları bize uygun.. Bir tane de kaza oldu diyelim.. Bu 6 maçın 3 tanesini kazanabiliriz en kötü ihtimalle.. Bu da yüzdemizi biraz daha yukarı çeker..

Emre Elmalıdereoğlu' Alıntı:
yuh artık ya! 15-16 sayıyla öndeydik son çeyrekte maç uzatmaya gitmiş. Hemde rezalet bir şekilde. 3 sayı öndesin Turner taktik faulleri atacak 2de 0 atıyor. Washington hücumunda wall 3lk atacakken faul yapıyorsun 3 atış maç uzatmaya gidiyor.

Uzatmada 1 sayı öndesin, Nick Young 3lük atıyor 2 sayı geriye düşüyorsun son hücumda Iguodala kaçırıyor yeniliyorsun. Daha ne diyelim bu takıma :)

Mactaydim, ama arabayi salonun en alt katina ve baska bi araba arkasina parkettigimden ve onumde gidecek 3 saat lik yol oldugu icin 3. ceyrek sonunda ciktim. Sonucu gorunce uzuldum/sasirdim. Atlanta maci da cok kotu gitti.

Wizards macinin bir komik noktasi da bir adama 13-14 kiloluk bir hamburgeri bitirtmeye calistilar, bitirse herkes 1 hamburger kazancakti. Adam yaklasamadi bile bitirmeye tabii ki:)

Evet , biraz kıpırdanmalar vardı, tabelaya yansımaya devam ediyor..
Coach'un ayrılma imaları, benchin en dibinde bulduğu J.Meeks'in beklenenin üzerinde katkısı ve benim şahsen takımda en sevdiğim ve gelecek gördüğüm oyuncusu Tad Young'ın sürelerinin uzaması ile biraz daha derlendi toplandı işler.. Brand ve Iguodala istenen seviyede olmasalar da zaten katkı veriyorlar ama asıl problem Evan Turner bu noktada.. 2. sıradan draft edilen bir oyuncu için beklentilerin çok altında ve ışık vermiyor henüz.. 40 yılda bir yukarıdan draft etme şansı geçti elimize ama kötü bir seneye denk geldi..

Dün gece Cleveland'ı 117-97 geçmişiz..Son 5 maçta 4 galibiyet olduk.. Thad Young yiğidimizsin, evimizin direğisin.. Hiç bozma.. Benchten gelip 26 sayı, 11 ribaund.. Maç bitene kadar üçlük denememiş, son dakikada orta sahaya yakın bir yerden deniyor ve sokuyor bir de.. O da pastanın üzerindeki çilek..

Hadi bakalım gevşemek yok, kaybedilen bir şey yok.. Yarın gece ezeli-ebedi rakibimiz Boston'u ağırlıyoruz.. Savaşmaya devam..

Wizards ve Atlanta maclarindan sonra Boston macinda da icim acidi. 3. ceyregin sonunda 9-0 seri verdik one gectiler son saniye rondonun balik potalik 3luguyle. Maci da hep tuttuk hep tuttuk, AI da son hucumda birakti ama savunmada manasiz bi switch yapinca KG hayatinin en kolay game winnerini atti... NO ve Nets'i yenmemiz sart, sonra mission impossible tadinda bir fikstur basliyacak!

Ha bir de yensek playoff potasindaydik simdi dustuk yine gerilere.

Cem G.' Alıntı:
Wizards ve Atlanta maclarindan sonra Boston macinda da icim acidi. 3. ceyregin sonunda 9-0 seri verdik one gectiler son saniye rondonun balik potalik 3luguyle. Maci da hep tuttuk hep tuttuk, AI da son hucumda birakti ama savunmada manasiz bi switch yapinca KG hayatinin en kolay game winnerini atti... NO ve Nets'i yenmemiz sart, sonra mission impossible tadinda bir fikstur basliyacak!

Ha bir de yensek playoff potasindaydik simdi dustuk yine gerilere.

bu arada cem 1. çoğul şahıs kullanmaya başlamışsın.. : ))
maçı tabi izlemedik ama rondo üçlük attıysa kaybedelim boşver..
ben istediğimi alıyorum şu anda..mücadele, azim , savaş..
yakında o new york'u da, toronto'yu sıcak koltuklarından edeceğiz..