Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden gelemiyor..

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Cem G.":2mba9flt]Wizards ve Atlanta maclarindan sonra Boston macinda da icim acidi. 3. ceyregin sonunda 9-0 seri verdik one gectiler son saniye rondonun balik potalik 3luguyle. Maci da hep tuttuk hep tuttuk, AI da son hucumda birakti ama savunmada manasiz bi switch yapinca KG hayatinin en kolay game winnerini atti... NO ve Nets'i yenmemiz sart, sonra mission impossible tadinda bir fikstur basliyacak!

Ha bir de yensek playoff potasindaydik simdi dustuk yine gerilere.

bu arada cem 1. çoğul şahıs kullanmaya başlamışsın.. : ))
maçı tabi izlemedik ama rondo üçlük attıysa kaybedelim boşver..
ben istediğimi alıyorum şu anda..mücadele, azim , savaş..
yakında o new york'u da, toronto'yu sıcak koltuklarından edeceğiz..[/quote:2mba9flt]

Profesyonellik boyle birsey:) Cok yazik oldu, hele ki benim acimdan. Ben ise baslayana kadar icerdeki Lakers ve Celtics maclari gecmis olacak. En azindan o ara ilk 8 de yer alsak satislar icin avantaj olurdu (O ara sezonun icerdeki 14 maci bitiyor, ve ona gore 3te 2 fiyatina season tickets satilcak ve benim en cok onlari satmam lazim). Daha sonra da mission impossible maclari basliyor, o ara kimi arasam negatif mod'da olacak. O yuzden stratejik onemi yuksekti macin:)

PS: Dedikodulara gore Mondragon Philadelphia Union'a transfer olabilirmis, muthis olur.

3-5 dakikaya New Orleans maçımız başlıyor..
Orleans iyi gidiyor gibi ama biz bu ara fitiz, içerde oynuyoruz..
Mutlaka kazanmalıyız..

2. ceyrek NOH'un 21 sutu var, sadece 1i basarili.

Holiday pack isteyen var mi?:)

Başlık "gelemiyor" şeklinde değiştikten sonra takım düzene girdi.

Bir yanlışlık yapıp tekrar değiştirmeye kalkmayın sakın :)

New Orleans'a baştan sona nefes aldırmayarak 88-70.
Sonlarda gevşemesek 60 sayıda kalıyorlardı..

AI: 16 pts, 10 reb, 5 asist
Elton: 15 pts, 13 reb
Jrue: 12 pts, 5 reb, 4 asist..

İyi işaretler devam ediyor.. Böylece son 7 maçta 5. galibiyet geldi ki Boston'a da son saniye basketi olmasa yenilmiyorduk.
Salı Jersey deplasmanı, çarşamba içeride Clippers..
İkisini de kazanalım, cuma Lakers maçına moralle çıkalım..

Şimdi sıra Eagles'ta.. Bu akşam Dallas Cowboys ile hayati bir maç var..

emre abi bize karşı sizin takım aslan kesiliyor nedense. :p
ama sizin takım seri yakalarsa ben 7 veya 8den play off yapabileceğine inanıyorum.tebrikler.

Takim ivme kazandi ben takip etmeye baslayali:) Isi ilk kabul ettigimde ligin en kotu yuzdesindeydik simdi playoffa goz kirpiyoruz. Bir terslik olmazsa, Nets ve Clippers maclarini alirsak, carsamba aksami 8. siraya yukselebiliriz.

Eagles icin ise isler iyi gitmiyor suan...

Cem G.' Alıntı:
Takim ivme kazandi ben takip etmeye baslayali:) Isi ilk kabul ettigimde ligin en kotu yuzdesindeydik simdi playoffa goz kirpiyoruz. Bir terslik olmazsa, Nets ve Clippers maclarini alirsak, carsamba aksami 8. siraya yukselebiliriz.

Eagles icin ise isler iyi gitmiyor suan...

eagles kazanmış 30-27 ama özetleri izleyemedim henüz..
vick'in olduğu yerde mağlubiyet olmaz.
akşama artık.

Emre abi Jodie Meeks hep ilk 5 başlamaya ve 35 dakika civarı süre almaya devam edecek mi?Yahoo Fantasy takımımda da ondan soruyorum :) .

kazanma sarhoşluğuna girmeden direk Elton Brand'i salmak lazım takımdan. Brand'i göndermeyen dizini döver :)

Erdal Avcı' Alıntı:
Emre abi Jodie Meeks hep ilk 5 başlamaya ve 35 dakika civarı süre almaya devam edecek mi?Yahoo Fantasy takımımda da ondan soruyorum :) .

erdal bilmiyorum ki.. coach oynuyor işte rotasyonla.. şimdi thad young az oynuyor, nocioni hiç oynamıyor gibi.. lou williams ve jodie meeks eskiye göre çok süre alıyorlar.. maç izleyemiyoruz ama meeks fena istatistik yapamıyor. şu ara sonuçlar da fena değil, kazanan takımı bozmaz herhalde. )

Meeks disinda savunmayi spread etcek bir dis atici yok, Kapono yuzdeli atar ama sabit bir oyuncu. Kimya yakalandi gibi takimda, son maclarda top cok guzel dagiliyor ve pas kanallari cok verimli. Isler kotu gitmedikce (ki mission impossible deplasman serimiz baslamak uzere) Meeks oynar bu duzeyde. NOH macinda Paul tam isinirken ona cok iyi savunma yaptirdi ve hucum faul aldirip son direnisi de kirdi ayrica.

Sixers İçin Öncelik Elton Brand?de

Bir dönem ligin en önemli pota altı oyuncuları arasında gösterilen Elton Brand, yaşadığı ağır sakatlıkların ardından bu sezona iyi bir başlangıç yapmıştı. Bunu fırsat bilen Philadelphia 76?ers Genel Menajeri Rod Thorn?un, takas için düğmeye bastığı kaydedildi.

Andre Iguodala?yı isteyen bazı takımlarla masaya oturan GM Rod Thorn?un, yıldız oyuncusu yerine Elton Brand?i teklif ettiği iddia edildi. Özellikle guard pozisyonuna takviye yapmak isteyen Sixers?ın, bu nedenle Elton Brand?e gelecek tekliflere sıcak baktığı belirtildi.

Bu sezon ilk 21 karşılaşmanın tamamında oynayan Elton Brand, 15.5 sayı- 8.1 ribaund- 1.6 asist- 1.3 blok ortalamaları yakalamıştı.

Hadi hayırlısı. İyi bir takas yapabiliriz umarım.