Pınar Karşıyaka-Galatasaray CC

İlk başta kazanacağımızı düşündüğüm bir maç.Karşıyaka taraftarının salonu dolduracağını düşünüyorum baskı kurmaya çalışacaklardır doğal olarak.Her zamanki gibi gs taraftarına sataşmalar olacaktır.Maça giden renktaşlarımızında oyun boyunca desteklerini yalnız bırakmayacaklarını düşünüyorum.Karşıyakanın sınırlı bir kadro yapısı olduğundan maçı kazanırız ve ondan sonraki hafta oynanacak derbiye gözümüzü dikeriz :)

wallahi byler bu maçı çoooookkkk rahat alacağımızı düşünüorum.Çünkü graves takıma uyum sağladı eğer bide ona tufan brz yardm edrse çok ii olr tabi fitch ide untmamak lazım :atki :atki

Karsiyaka nin salonu güzel ve de salonun dolacagini tahmin edersek atmosfer yüzünden sikinti cekebiliriz. Umarim maci erken koparip son dakkikalara birakmayiz isi. Yoksa seyirci baskisi bizim aleyhimize olabilir.

alpella nın macını verip napacak iki takımda düsmemeye oynuo bence vermezler hem zaten pazar günü 2 mac war rahat olun serederiz macııı

ya abi cuma fb - ted kolej ve pazartesi de turk telekom- bjk macı var bu macları cok buyuk ihtimalle verecekler bakın görün ayrıca 3 hafta üstüste bizim macı vermezler

Galatasaray.org' Alıntı:
Recep Şen: "İzmir'de de Destek Bekliyoruz"

Galatasaray Cafe Crown İdari Menajeri Recep Şen, Banvit maçında takımı destekleyen Balıkesirli taraftarlara teşekkür ederken aynı desteği bu hafta İzmir deplasmanında da görmek istediklerini söyledi.

"Banvit maçını kazanmamız çok önemliydi. Ligin sonuna yaklaşırken bütün maçları kazanmamız gerektiğine inanıyoruz. Banvit maçında mücadeleci ve keyifli bir basketbol oynadık" diyen Recep Şen, "Taraftarımıza da bu keyfi yaşattığımızı düşünüyoruz" diye sözlerine devam etti.

Recep Şen, İzmir'deki Galatasaraylıları 11 Mart Pazar günü Pınar Karşıyaka maçına davet ederken şöyle konuştu:

"Play off yaklaşırken takımımızın her konuda ilerleme kaydetmesi bizim için çok sevindirici. Bizi Bandırma'da yalnız bırakmayan taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz, aynı desteği İzmir'de istiyor ve bekliyoruz. Biz de onlara başarılı ve mücadeleci bir Galatasaray Cafe Crown seyrettirmenin sözünü veriyoruz."

cuma fener in c.tesi efesin maçı var haftada 2 maç var göstermzler bu hafta izliyemiycez ama biraz anlayışlı olalım son haftalarda baya maç gösterdiler telekom beişktaş banvit filan idare edelm

telekom-bjk maçı pazartesi. bizim maç ise pazar günü ve pazar gününün en önemli maçı bizimkisi ve ntv efes maçını veriyo .kim izler efes maçını yawwww.... :D

güzel geçen bir banvit deplasmanından sonra,greves in takıma dahada isındığını ve pota altının artık daha istikrarlı işleyeceği mesajını alınca bu maçıda rahatlıkla alacağımızı tahmin ediyorum

Arda Öztürk' Alıntı:
cuma fener in c.tesi efesin maçı var haftada 2 maç var göstermzler bu hafta izliyemiycez ama biraz anlayışlı olalım son haftalarda baya maç gösterdiler telekom beişktaş banvit filan idare edelm
Yaw bu maçları vermicekte kiminkini verecek sende...

Ayrıca şöle bi durum var ki Ülker'in Pınar KArşıyaka ile oynadığı 2 maçı da verdi Ntv...

bu maçı çok rahat alırız..Kadroyu güçlendirdik graves'le .. harika bir maç olur bizim adımıza..bu maçı ntv verse çok iyi olur.. ;)

Herkeste bir derbi hazırlığıdır gidiyordu forumda,Karşıyaka maçını unutmuşuz. :) Karşıyaka seyircisi rakip biz olduğumuz için sağlam gelecektir,gerçi kutu gibi salonda Banvit'i geçtikten sonra bu konuda endişelenmeye gerek yok.
Bu maçtan sonraki FB Ülker ve Efes maçları mağlubiyet potansiyeli olan maçlar.Dördüncülük iddiasını sürdürmek için bu 2 maç dışında maç kaybetme şansımız yok.Dönem dönem kasılsak da kazanırız diyorum...

evet efes maçı iptal cuma fenerin maçı ve pazar bizim maçımız olacak 15.00te bizim taraftarımız olacağını hiç sanmıyorum.oraya giden rahat çıkamaz bana göre.ama eğer bütün galatasaraylılar bir organie yapıp saat 12 te stada girip stadı doldurmaları şart.

Pınar Karşıyaka, hakemlerin CASA TED Kolejliler maçındaki yönetimini protesto etmek amacıyla Galatasaray Cafe Crown ile oynanacak müsabakada ''tribünlerde 1 dakika sessizlik'' uygulamasına gitme kararı almış.Umarım maç içinde hakemler bu olaydan etkilenipte Ksk'nin aleyhine düdükler çalıp bizleri sinir etmezler..