Play-Off 2. Maç | Galatasaray CC 80 - 66 Beşiktaş Cola Turka

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Tbl- Galatasaray-BJK(Kazanmaya devam)

oyuna giren uzun dksını tamamlamadan 2 faul alıyor anlamadım gitti

BJK´li oyuncular serbest atış kaçırmak için birbiriyle yarışıyor. :p

38-25 öndeyiz.

uzun zamandir girmedin gsbaskette.. unuttmusum :D..
tek büyük galatasaray..
hadi beyler..
bu is burda biter..
ANToniOOOO Graaaaaaaaaavvvvess..

40-25 öndeyiz ve Çetin Yılmaz muhteşem bir yorum..şuana kadarki süre Galatasarayın üstünlüğüyle geçti

Bir önceki maçın topicinde de yazdığım gibi takım doğru basketbol oynamaya çalışıyor savunmada istekli bu da ilerisi için umut verici demiştim
Takımda sağolsun şu ana kadar beni yanıltmadı.
Koray Hocada uzun zamandır oturtamadığı kimyayı oturtmaya başlamış dizginleri eline almış gibi takım doğru basketbol oynamaya çalışıyor savunmada istekli ve hücumda iyi top paylaşıyor
Hayırlısı

45-26 skor.Gerçekten takımımız savunmada çok istekli,nefes aldırmadık beşiktaşa.İlk maçta takımı izlemedim,çok eleştirildi takım ama şuana kadar gördüğüm kadarıyla takımımız herkesin istediği seviyeye bu maçla çıkacak gibi.

ilk yarı 45-30 bitti. şu periyod sonlarını kötü oynama huyumuzdan da vazgeçsek. savunmamız uzun süreden beri iyi. ancak çok fazla faul yapıyoruz. hoca rotasyonu iyi kullandı ilk yarıda. Tufan da 3 sayı atmaya bir başlasa.

Beşiktaş gibi skorer sayılabiliecek bir takımı ilk yarının son 1 dakikasına kadar sadece 26 sayıda tuttuk... Bu bizim takımdaki savunma vidalarının gayet iyi sıkıldığını gösteriyor... Ama agresif savunma da çok faul almamıza neden oldu...

Basketbol bu kadar basit oyundur işte...
İçeriden iyi oynarsın, rakip içeri gömülünce de dışarıdan atmaya başlarsın...
Cüneyt ve Atkins ikiside bugün müthişler, oyun işte böyle kurulur...
Şu ana kadar Tolliver'ı bile beğendim, hemde 30 sayı attığı maçtan çok daha fazla beğendim...

İlk yarıda takım halinde çok iyiydik hem savunma hem hücum anlamında.İkinci yarıda böyle oynarsak farkı dahada açarız...