Play-Off 3. Maç | Beşiktaş Cola Turka 113 - 71 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Bu serinin topiclerini hep ben açtım, bu uğur bozulmasındiyorum:)

Perşembe akşamı saat 20.00 de, Akatlar'da, yine biz kazanacağız!

Re: Bjk-Galatasaray(Yine kazanacağız)

İnleyen Nameler Vol.3 devamı Pazar günü İnönü stadyumunda bu hafta full
Ucan kuşlar martılar diyoruz...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu serinin topiclerini hep ben açtım, bu uğur bozulmasındiyorum:)

Perşembe akşamı saat 20.00 de, Akatlar'da, yine biz kazanacağız!
E. Y. T.
Eyüp
Yıldız
Totemi

3-0 diyorum arkadaşlar

bu maçıda alıp efes karşısında diri olarak çıkmamız lazım
maçı uzatıp zayiat vermenin alemi yok

eyüp abi geçen maçta yan tarafıomda benchin arka tarafında mıydın kardeşimde sizi görmüş ilk maçtada pota arkasındaydınız sanırım akatlarada aradan sızsak mı nasılsa fazla bjk taraftarı olmaz :)

Onur Karakuzu' Alıntı:
eyüp abi geçen maçta yan tarafıomda benchin arka tarafında mıydın kardeşimde sizi görmüş ilk maçtada pota arkasındaydınız sanırım akatlarada aradan sızsak mı nasılsa fazla bjk taraftarı olmaz :)
Evet o benim:)

Takımımız toparlanıyor, bütün oyuncularımız çok büyük bir hırsla mücadele ediyor, şimdi artık tribünleri doldurma zamanı!

Bu takımın şampiyon olma potansiyeli var, ama olur, ama olamaz!

Bizim yapmamız gereken bu potansiyelin sahaya inmesi için destek olmak!

ARMA?NIN PEŞİNDE?YİZ!

Beklediğimden çok daha kalitesiz bir seri oluyor. 3-0 biter, 3-2 biter, o geçer bu elenir hiç farketmez. Bu seriyi en keyifli olarak Efes Pilsen'liler izliyordur muhtemelen çünkü bu iki ekipte gerçekten çok savruk görünüyorlar. Şu oyunları ile çıkan takımın yarı finalde mucizeden ötesi şeylere ihtiyacı var gibi..

Dünkü maçtaki oyunda gördüğüm savunmadaki değişiklik ve takım uyumunu göze alarak 3-0 diyorum

ahmetyildirim' Alıntı:
acaba bu maçta Guroviç tercihi yapılabilir mi?
Cimbom'da Hosley sorunu

Beşiktaş Cola Turka ile yarıfinal serisinde mücadele eden Galatasaray Cafe Crown'da ikinci maçta ilginç olaylar yaşandı.

Beşiktaş Cola Turka serisinin ilk maçında çok iyi bir grafik çizen Quinton Hosley ikinci karşılaşmada da bençten gelerek ciddi katkı verdi. Ancak coach Koray Mincinozlu tarafından tekrar kenara alınan ve uzun süre burada kalan Hosley'nin daha sonra yüzünün asıldığı görüldü. Mincinozlu ABD'li yıldız oyuncusunu tekrar oyuna sokmak için Hosley'nin yanına gitti. Ancak Hosley dizine buz tedavisi yaptırarak kalan sürede oynamasının sakıncalı olabileceği şeklinde bir hareket yaptı. Bunun üzerine Mincinozlu kendisini oyuna almadı. Bu da "Hosley ile coach arasında bir sorun mu var?" sorusunu akıllara getirdi.

eğer bu haber doğruysa guroviç kadroda olması muhtemel olur hemde hosleyin yerine :? bence tolliver herşeye rağmen kenarda kalması gerekir

300bin doları verip birde artisliğini çekmiyormuyuz şu oyuncuların... Sinir olmamak elde değil...

Eren Aydın' Alıntı:
300bin doları verip birde artisliğini çekmiyormuyuz şu oyuncuların... Sinir olmamak elde değil...

Maalesef Erenim herşey değişti.

Parayı veren düdüğü çalar değil,
Parayı verenin düdüğünü öttürürler...

Yani Galatasarayda birşeyler iyi giderken birilerinin buna çomak sokması çok normalleşti..Taraftarında buna körü körüne kanması beni çok üzüyor...

Şimdi Hosley oyuna girmek istememiş...Buz tedavisi yapılıyor diye....Peki taraftara sesleniyorum bu adam artistligine mi yoksa diğer maçlarda oynama istegi oldugu içinmi böyle bir davranışta bulundu?

Biz niye hep artistlik tarafını göz önünde bulunduruyoruz..Ayrıca haberde akıllara şöyle bir soru geldi diyor...Adam tamamen belki böyledir demeye çalışıyor...Play-off yaklaşırken para sorunu haberi,2-0 öndeyiz ve sezona göre cok güzel oynuyoruz hemen ardından Hosley sorunu..Bana göre %99 balon haber...Kim ne derse desin...

Bu turu geçtikten sonra, Efes serisi için bir fırtına koparmalıyız!

Herkes lütfen işin ciddiyetine varsın, belki çok iyi oynamıyoruz ama şampiyon olabilecek potansiyelimiz var!

Dolu tribünler, vede motive edilmiş oyuncular ile zaferi kazanacağız!

maçlar skytürk'ten verilecek mi acaba bizde spormax göstermiyorda bilenlerden paylaşmalarını istiyorum