Play-Off 3. Maç | Beşiktaş Cola Turka 113 - 71 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Bjk - Galatasaray (Canlı)

Dün Onur Yavuz ağabeyimle biraz takım hakkında biraz lafladık. Eğer bjk serisini geçersek efes maçına da taranto maçındaki gibi seyirci gelirse bu takım efes'i de zorlanmadan geçer dedim, dediğime de pişman oldum. Oyuncularda ne ruh var,ne kazanma isteği var hiçbir şey yok.Oldu ki bjk´yi geçtik efes bizim suyumuzu çıkartır 30 sayı farkla dua ederiz.Doğru olan bu seneden, geçmiş senelerden ders alıp adam gibi formanın hakkını veren oyuncularla uzun süreli anlaşma yapıp kalıcı bir takım olmak.Bu takımdan yoksa ne köy olur ne kasaba.

Bu maçı da hayırlısıyla bitirseydik.

Bu takım değilmiydi ikinci maçta bize toplam 66 sayı atan..Şimdi ilk yarıda 60 sayı yedik bu aradaki farkın sebebii maçın onların sahasında oynaNMSI değildir heralde....

Takım maçı kafasında kaybederek sahaya çıkmış. Koray Mincinozlu sanıyorum Ayhan Şahenk'teki beşinci maçın hesaplarını yapıyor! Zira deplasmanda maç kazanılacağına dair inancı yok. Bu inançsızlığı oyunculara da aşılamış. Hiçbirinin yüzünde hırs emaresi göremiyorum.

Hakemlerin başlattığı linç girişimine oyuncular hiçbir reaksiyon göstermedi. Oyuncuları geçtim, bench'te bir kişi ne oluyor demedi. İlk yarıda herkes ayakta uyuyor. Şu Beşiktaş yürüye yürüye 15 sayı fark yaptı, ikinci çeyrekte koşmaya başladılar fark 30 sayıya dayandı.

Utanç verici bir 20 dakika!

Şu an ki oyunla -20 sayı fark muhteşem sonuç!..

...Allah'tan play-offlarda atılan sayının pek önemi yok...Maçı kazanıyosun seride öne geçiyorsun fln...Bizim iki maçta yakaladığımız farkı bjk ilk yarıda yakaladı...Devamını merak ediyorum neler olcak bakalım...

bu adamlarda ruh yok hep söyledim!!
yenilmek koymazda böyle utanç verici yenilgi almaya kimsenin hakkı değil
gfenere 30 sayı beşiktaşa 30 sayı
helal be size!!!

Burak Ceyhan' Alıntı:
Dün Onur Yavuz ağabeyimle biraz takım hakkında biraz lafladık. Eğer bjk serisini geçersek efes maçına da taranto maçındaki gibi seyirci gelirse bu takım efes'i de zorlanmadan geçer dedim, dediğime de pişman oldum. Oyuncularda ne ruh var,ne kazanma isteği var hiçbir şey yok.Oldu ki bjk´yi geçtik efes bizim suyumuzu çıkartır 30 sayı farkla dua ederiz.Doğru olan bu seneden, geçmiş senelerden ders alıp adam gibi formanın hakkını veren oyuncularla uzun süreli anlaşma yapıp kalıcı bir takım olmak.Bu takımdan yoksa ne köy olur ne kasaba.

Bu maçı da hayırlısıyla bitirseydik.

sevgili renkdaş bu sene takım bizi o kadar yanılttı ki artık ben maçın sonucunu görmeden yendik, yeneceğiz demiyeceğim.

ilk yarı sonu itibarıyla rezalet düzeyinde biraz istatistiksel bilgi:

asist: beşiktaş 16; galatasaray 2

iki sayı isabet oranı: beşiktaş %86 (12/14); galatasaray %36 (9/25)

üç sayı isabet oranı: beşiktaş %53 (9/17); galatasaray %18 (2/11)

ki bu durum, bjk'da cevher ilk yarıyı 1 sayıyla tamamlamış iken böyle..

ha kazanamaz mıyız buradan, biraz sıkı oynasak gayet de kazanırız, ikinci yarıya şöyle bir seriyle başlayıp falan.. ama savunma yapmadan olmuyor işte, sen git geçen maç 66 sayı ye, bu maçın daha ilk yarısında 60 sayı ye.. öldürürsünüz adamı sinirden..

Okan DAMGACI' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":2axsxdiq]Sezon başında şu Chatman gibi bi guardımız olsaydı :oops:
ya su rashide sallayıp durmayın adam daha ne yapsın[/quote:2axsxdiq]

Atkins'e bir şey demedi ki. Chatman düzeyinde bir guardımızın olmadığını belirtti.

Sizin de Atkins sevdanızı anlayamadım bir türlü.Laf söylettirmiyorsunuz yahu.

yunus atkıns benım babamın oglu degil suanda graves ve huseyinle beraber ayakta kalan oyuncumuz oldugu icin savunuyorum(ha rashid suanda gsde en sevdigim oyuncu o ayrı konu :p ) ilk iki maca bakın atkıns ne yapmıs chatman ne yapmıs atkıns su anda aldıgı kısa sureye ragmen cok iyi isler cıkartıyor ama muthıs basketbol dehası sayın koray hoca atkıns ve graves gibi iki onemli oyuncuyu kenarda oturtuyor gurovıcı tribune gonderiyor hosleyden medet umuyor 2 3 smac yapar die pes

ayhan şahenkteki lig maçının aynısı fakat bu sefer beşiktaşın 3lükleri giriyor bizim 3lükler girmiyor.