Play-Off 3. Maç | Beşiktaş Cola Turka 113 - 71 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Bjk - Galatasaray (Canlı)

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
hela olsun adamlara parasız pulsuz alt ettiler bizi yuh olsun
...Bizimkilerin depek paralı pullu olduğunu düşünmüyorum...Daha iki üç hafta önce para alamadıkları gerekçesiyle antrenmana çıkmadılar...Neyse böyle kazalara alıştık zaten...Beşiktaş'ı (bu maçta 150 sayı da yesek) eleriz elemesine de Efes maçında neler olur bilemem...

Besiktas acisindan bakarsak kaybetmeleri durumunda sezona havlu atacaklari gercegi onlari bu denli hirsli ve istekli oyuna iten şey oldugunu düsünüyorum .

Ancak her ne olursa olsun bu hezimet kabul edilemez .

Koray mincinözlü ve hedefler :roll:

bu hosley nasıl beko basketbol liginde sayı kralı oldu guizanın ispanyada nasıl gol kralı oldugundan bile daha cok merak ediyorum

3,periyot bitmek üzere takımımızın şu ana kadar asist sayısı 4 beşiktaşın 22(10 tanesi chatmana ait).işte ne güzel oyun kurduğumuzun göstergesi.

3 çeyrekte 86 sayı oh maşallah valla !! Bizim okul takımıyla çıksak bu kadar yemezdik belki de be!

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Tugay EREN":89wyljwv]biz bjk dan 35 sayı gerideysek efes bize heralde 60 sayı fark yapar

Efes 60 fark yaparsa CSKA ile falan da oynasak 90 sayı fark eriz o zamna de mi?[/quote:89wyljwv]
lakers yada clevandla oynarsak 150 olurmu :p

Çok kötü bir maç oluyor. Beşiktaşın da bugün attığı her tpo basket oluyor. Yine de bu farkın tek açıklaması bu olamaz. Bütün istatistikler felaket. İstatistiği bırak, sanki sahada oyuncular değil de gölgeleri gelmiş oynuyor. Heyecan mücadele yok. Koray Hoca da ilginç yani. Tolliver 1 faul bile yapmamış. Sert savunma diye buna derler. Hala oyunda. Bu maçı alamayız da artık. Bu kadro ile bu hezimetleri anlayamaıyorum. Karşı takım 4 numaraya Haluk yıldırımı alacak kadar dar kadroya sahip.
Şu anda da sokak basketbolu oynanıyor zaten. Anlatacak bişey kalmadı.

eğer bizim takım iyise bunun altında kalmamalı ve cumartesi günkü maçı alıro su seriyi bitirsinler biz taraftarlar için

Kimse yanlış anlamasın ama maç 50 sayı üzeri farkla biter eğer bjk maçı bırakmazsa. Topu graves getiriyor daha 24 saniyeden 6 saniye geçmişken tolliver denen zeki oyuncu 3´lük atıyor. Hadi hayırlısı bakalım...

100-54 yürüye dur PEŞİNDEYİZ...