Play-Off 4. Maç | Beşiktaş Cola Turka 102 - 115 Galatasaray CC

Re: Beşiktaş-GALATASARAY(Arman İçin oyna)

Devam edebiliriz.

Bu maçta tribünler de dolu olacaktır ama bence bu maçı kazanırız.

Maçla ilgili yorum yaparken alaycı bir tavır sergilemeyin lütfen.

Dünkü maç rehavet ve lakayıtlıktan kaybedildi, yarınki maç çok farklı olacaktır, oyuncularımız işin ciddiyetine varıp bu maçı kazanacaklardır!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Dünkü maç rehavet ve lakayıtlıktan kaybedildi, yarınki maç çok farklı olacaktır, oyuncularımız işin ciddiyetine varıp bu maçı kazanacaklardır!

Eyüpüm,

bir başka konuya yazdığım yazının bir kısmını bu konuya da taşımak istedim.

allahını seversen bırak bu umut aşılayan yazıları bir kenara ve lütfen biraz da gerçek düşündüklerini yaz yahu...

bu turu geçme ihtimalimiz bana göre de yüksek ama inan bana bu ızdırabın dinmesi,insanların ruh sağlığının bozulmaması ve olası Efes hezimetlerini görmemek için elenmemiz daha iyi olacaktır. bu takımdan hiçbirşey olmaz ve zayıf bir Beşiktaş karşısında alınacak bir galibiyet sadece ve sadece kanayan yaraya pansuman olmaktan öteye geçmeyecektir. artık pansuman aşamasını geçmek ve yarayı iyileştirmek için gereken müdahelenin yapılması gerekmektedir.

sen ve senin gibi düşünen/yazan kardeşlerim sayesinde insanlar gerçekleri göremez oldular.

bu kadar kişiliksiz bir takım ve oyun için tepki göstermenin zamanı geldi de geçiyor bile.

ben artık tek amacı play-off yarıfinali oynamak olmayan ve şampiyonluk hedefleyen bir Galatasaray basketbol takımı görmek istiyorum. bu takım yıllardır hiçbir şekilde şampiyonluk hedeflemiyor ve benim sinirlerimi bozuyor. inan bana Galatasaray basketbol takımını sahada izleyen her sporsever basketboldan soğur...

eğer yazdıkların gerçek düşüncelerin ise de sana iyi uykular güzel kardeşim...

seri 2-0 olmuş tribünler boş biz bu maçı alırız dediler rahat oldular kaybettik. bence bu maça asılırız. geçen maç E. Y. T diye totem dedim. artık totemlerle işim olmaz :)

Selçuk Kahveci' Alıntı:
seri 2-0 olmuş tribünler boş biz bu maçı alırız dediler rahat oldular kaybettik. bence bu maça asılırız. geçen maç E. Y. T diye totem dedim. artık totemlerle işim olmaz :)

Hep senin yüzünden oldu zaten. Uğursuzsun sen uğursuz. :)

Yazdıklarım gerçek düşüncelerim!

Önce ben inanıyorum Ali abi:)

Ben hayalci değilim, aksine çok pragmatik bakıyorum, bugün destek olma zamanı, bugün takıma destek olacağım!

Bu takımın başarabilecek gücü var!

dünkü maçta ki fark bizi yanıltmamalı sadece durum 2-1 oldu, biz kötü, onlarsa çok iyi günlerindeydi. Cumartesi çok farklı olacaktır.

Abiler, arkadaşlar, kardeşler!

Bir konuya açıklık getirmek istiyorum, ben kesinlikle polyanna değilim, aksine belkide bir çoğunuzdan çok daha realistim, dünkü oyunun neye tekabül ettiğinin bilincindeyim!

Fakat düz mantık çürütülüleli yüzyıl oldu, eşitsiz gelişim kanunu herşeyi alt üst etti, ne demekmi istiyorum??

Şunu demek istiyorum, bu takım dünkü rezil oyunuyla her şeyi kaybetti demekmi doğru? yoksa bu takımın potansiyeli var destek olmaya devam edelim demekmi doğru?

Ben bunu diyorum, ve kendi adıma bunun doğruluğundan eminim!

Sezon biter, yapılan hataları, skandalları, başarıları hep beraber tartışıp, hatta bir adım öteye geçip yönetime iletiriz hep beraber!

Ama bugün salona gitmemek, takıma destek olmamak bana göre değil!

KISACA HAYALCİ DEĞİL PRAGMATİSTİM!
HER ŞEYİN ZAMANINI BEKLİYORUM!

evet saadet spormax yayınlayacak. bu maçı izlemedim yenildik. acaba izlesem mi :) ne dersin saadet?

ARMAN için, FORMAN için BİZİM için OYNA

Selçuk Kahveci' Alıntı:
evet saadet spormax yayınlayacak. bu maçı izlemedim yenildik. acaba izlesem mi :) ne dersin saadet?

ARMAN için, FORMAN için BİZİM için OYNA

Bilemiyorum ben senin uğursuz olduğunu düşünmeye başladım(şaka) :)
Hep senin yüzünden Eyüp abinin totemi bozuldu. :)

Skyturk'un internet sitesinde yarın saat 16.00 da Beko Basketbol Ligi maçı yazıyor.Kendi siteleri güvenilir midir bilmiyorum.

Bu Maci Almamiz Cok Zor degil biraz inanc ve savunmayla gelir ama bu maci alamasak bile ayhan sahenkte yeneriz ama bir daha ki tura cikinca 1-0 yenik basliyacagiz eger ilk maci kaybedersek hic umit besleemeyelim 2-0 olr efes 2-0 dan seri vermez bize...

valla ben dünkü maçı izledikten sonra 2 günde neyin degişebilecegini anlamadım...ama umarım sizin dediginiz olur...

o kadar karamsar olmayalım.dünkü maçta çok kötüydük ama o sonuç 100 maç yapsak birinde olacaktı ve de oldu.yarınki maç zor geçecek ben salonun dolacağını tahmin ediyorum ama kazanmak zorundayız ve yapabiliriz.