Play-Off 4. Maç | Beşiktaş Cola Turka 102 - 115 Galatasaray CC

Re: Beşiktaş-GALATASARAY(Arman İçin oyna)

tbl nın canlı skoruna gre hosley yok guroviç var ilk beşte:hüseyin atkins milo cuneyt graves var hadi hayırlısı

Bence Akıllıca Bir Tercih Hem Hosleyi efes serisine dinlendiriyor gurovicide dier seriye ısıtıyor ama elenirsek bosa.... :)

Ben böyle karaktersiz bir takım görmedim hayatımda.Ama bunların tek sorumlusu Koray Mincinözlüdür.Yahu adam 3.çeyreğin ortasındayız geri geliş olmayacağını düşünmüş ve Alican vs... genç oyuncuları sokmuş oyuna.Koskoca 15 dk var geri geliş olmayacağını düşünmüş.Sinirden ağladım resmen.Elin oğlu bir peryotta 20 sayı farkı eritiyor(CSKA Moskova),hemde Eurolig finalinde,hem de panathinaikos gibi bir takıma karşı.Yahu abi bunun daha savunulacak bir tarafı kalmamış.Galatasaray bu sene bu haysiyetsizliği hep yapıyor.Yok gider elin belçikalısna 20-30 sayı fark yer.Yok Buducnosta 40-50 sayı fark yer.Yok o yok bu.Bu ne ya.Arkadaşım bu takımın ve koçun kendilerine saygısı kalmamış tamam.Bari tribünden veya evinden maçı izleyen taraftarına biraz saygı gösterse be.Yok biz saygı göstermeyiz,skorda hiç utanılacak bir skor değil diyorlar ise bu taraftarlar onların aklını başına getirmeyi ve bu klübün sahipsiz olmadığını göstermesinide iyi bilir.Yeter be yeter.Bir sezon boyunca bu kadar çok 30 ve üzeri farkla kaybedilen maç olurmu ya.

üçlükler çok kötü. en iyi yaptığımız iş pota altına top indirmek. savunma evlere şenlik

Tolliverın muhteşem savunma anlayaşı sayesinde 4 sayı yedik..