Play-Off Çeyrek Final Serisi Maçları | Galatasaray CC - Türk Telekom (71-78, 68-73, 86-88)

Re: Galatasarayımız-Türk Telekom(Elendik)

Gaines'ın son dakikalarda kenarda unutulması ve ribaund alamayan Hüseyin'de inatla ısrar etmesi beni resmen çıldırttı.Hüseyin'in hucum özelliklerinden faydalanmak istedik demesin hiç zira Charles da hucumda gayet pozitif işler yapıodu.Ciddi oyunu okuyamama zaafları var.Sene başında koyduğu hedeflerin yakınına bile yaklaşamadı..Kişisel olrak mükemmel bi insan koçumuz ama kimya bi türlü uyuşamadı..Umarım her iki taraf için de hayırlısı olur..

Bize bu heyecanı yaşatan Murat Hocaya ve basketbolcularımıza sonsuz teşekkürler.

Sonuç hiç birimizi memnun etmesede geçen sezonlara nazaran daha iddialı bir takım izledik. İnşallah gelecek sene daha iyi bir yatırımla çok daha güzel neticeler alırız.

Biraz önce dikkatimi çekti 1.3 saniyede top kenardan oyuna sokuluyo elamin topu alıyo,şuta kalkıyo bakıyo sıkıştırma var solundaki cris w. a veriyo oda aşağıdan kaldırıp yarım bi şut yolluyo potaya ve bu dediklerimin hepsi1.3 saniyede oluyo :) Masa ne iş yapar orda yaa göreviniz ne sizin??Çok dikkatli olmalıydılar son hücum artık bi saniyelik bi gecikme bile maçı etkileyebilr ki etkiledi zaten...

Murat hoca gene hakemler hakkında konuşmayı redetti fakat susarak bu işler yürümüyo susa susa buralara gelindi,artık tepkimizi çok ciddi biçimde dile getirmeliyiz...

Galatasaray tarihinin en iyi kadrolarından birini heba edenleri tebrik ediyorum.Zor olanı yapmak başarıdır 3-0 ;) .Çeyrek final serisinde 3-0 bitmeyecek tek eşleşme buydu.Çünkü 4 ve 5 oynuyor abi.Ama 3-0 biten tek seri oldu .

Murat Özyer oyunun en kritik anlarında Gaines'i oturttu kenara , 4. yabancısını kendi getirdiği yabancısını(Johnson) , takım buraya gelene kadar elinden geleni yaban sırıtmayan yerlilerini unuttu.Rotasyonunu daralttı bu seride.Kitlendin Murat Hoca'm kitlendin.

Konsantrasyon sorunu yaşıyor takım belli bölümlerde.Disiplin yok.Adam gibi bi Teknik Kadro olmalı seneye . Teknik kadro diyorum sadece koç değil.

İyi ki fedakarlık yapıp bir gün daha kalmamışım bu maç için. Bu takım için değmezmiş. Piyasa yapmak için avrupada oyna burada yat , maç seç. Böyle adamlar da var bu kadroda.

Bu senenin Galatasaray'da en büyük hayal kırıklığı bu takımdır.Kupada 8 'e bile kalamadılar. Tebrik ediyorum bu büyük başarıyı.

bütün bir sezon ufak bir hata ile mahvoldu.Neden topu elinde tutmuyorusun belliki 3 saniyede bişey olmıcak ya.Hiç mi mantık yok ya.Bu oyun kafa ile oynanır arkadaşlar.Cemal,murat,erdem,britton,cenk.Bu takıma verdiğiniz emekler için teşekkür ederiz bundan sonraki basketbol hayatınızda başarılar dileriz "."

Aykun Alan' Alıntı:
bütün bir sezon ufak bir hata ile mahvoldu.Neden topu elinde tutmuyorusun belliki 3 saniyede bişey olmıcak ya.Hiç mi mantık yok ya.Bu oyun kafa ile oynanır arkadaşlar.Cemal,murat,erdem,britton,cenk.Bu takıma verdiğiniz emekler için teşekkür ederiz bundan sonraki basketbol hayatınızda başarılar dileriz "."
Murat o hatayı yapmasaydı şampiyonduk yani.Turu da atlamıştık öyle mi?

Arkadaşlar bahane arıyoruz ya bi bahane daha ;
Karşımızdaki rakip Telekom çok güçlü (Bence en mantıklısı )

Belki yazdığım size çok saçma veya çok antipatik gelebilir ama 3-0 serisi çok iyi oldu.. Bazı şeyleri aydınlatmaya, bazı şeyleri apaçık göstermeye çok iyi oldu..

Belki birileri şapkasını önüne koyar ve düşünür.. Acaba biz nerede hata yaptık diye..

Belki birileri bazı şeyleri anlar ve bu sene kadro yeniden yapılanmaya girer..Şube sorumlularından, istatistikçisine kadar..

Eğer bu seri 3-2 kaybedilseydi " Son maçta verdik napalım bu kadar " diyip birileri işin içinden çıkabilirdi. Lakin 3-O gibi bir serinin kesinlikle bir açıklaması olamaz..

sorarım polyanıcılara hani bu takım cok iyi idi demekki 1 arpa yol kat edememisiz yine süpürüldük!!! neyse cok sölencek laf varda ben sözü polyanıcalara bıraktım biz yanlısdık sezon basından beri sonuc ortada :( alkıslar bu takımı 3 0 süpürülmesini saglayanlara

Barış Çamur' Alıntı:
Belki yazdığım size çok saçma veya çok antipatik gelebilir ama 3-0 serisi çok iyi oldu.. Bazı şeyleri aydınlatmaya, bazı şeyleri apaçık göstermeye çok iyi oldu..

Belki birileri şapkasını önüne koyar ve düşünür.. Acaba biz nerede hata yaptık diye..

Belki birileri bazı şeyleri anlar ve bu sene kadro yeniden yapılanmaya girer..Şube sorumlularından, istatistikçisine kadar..

Eğer bu seri 3-2 kaybedilseydi " Son maçta verdik napalım bu kadar " diyip birileri işin içinden çıkabilirdi. Lakin 3-O gibi bir serinin kesinlikle bir açıklaması olamaz..
Aslında böylede düşünebiliriz.Erken elenerek bu güzel kadroyla nasıl elendik diye düşünme fırsatıda doğar gelecek sene içinde erken ve kaliteli transfer için zamanda doğabilir.Ama herşeye rağmen en azından bi yarı final oynasaydık :roll: :)

Volkan Ozger' Alıntı:
sorarım polyanıcılara hani bu takım cok iyi idi demekki 1 arpa yol kat edememisiz yine süpürüldük!!! neyse cok sölencek laf varda ben sözü polyanıcalara bıraktım biz yanlısdık sezon basından beri sonuc ortada :( alkıslar bu takımı 3 0 süpürülmesini saglayanlara
takım olumlu sonuçlar alırken biz demedikmi diyenler nerede..tarihin en iyi kadrosu özyer tarafından heba edilmiştir.bu takım süpürülecek bir takım mı,hem de telekom gibi orta seviye bir takım tarafından.yazık

Barış Çamur' Alıntı:

Kardeşim çok haklısın.Ama burada bi anlaşmazlık var ortada.Önce şuna karar vermeliyiz bu sene bu takım başarılı mıydı , değil miydi ? Bazıları bu 3-0 'a ve kupada çeyrek finalin dışında son maç oynanmadan kalmaya başarı diyebiliyor,hayretler içindeyim.

bakıyorum da maç topiği epey aşağılara inmiş forumda. Aslında normal,zira hayat akıp gidiyor,forum ahalisi de çoktaaan gelecek sezon planlamasına başlamış bile. Asmalar,kesmeler,kovmalar gırla gidiyor.

Ama ben hala geçen Pazar akşamında kalmış durumdayım açıkçası. Öyle ki 1 gün önce gelen şampiyonluğun coşkusunu bile kursağımda bıraktı bu eleniş. Öyle bir eleniş ki, insana koyuyor. Ankara?daki 2 maçı hediye edip döndüğümüzde kimse pes etmemişti,nitekim salondaki atmosferden de bu anlaşılabiliyordu. Herkes inanıyordu bu serinin İstanbul?da bitmeyeceğine.

Ankara?dan daha hırslı,daha kararlı bir oyun gördük maç boyunca. Dışardan çember dövmeye devam etsekte pota altındaki hakimiyetimizle kontrolü elimizde tuttuk. Telekom dirense de görüntü bu maçı bir şekilde kazanacağımız yönündeydi. Her zaman olduğu gibi yine maç içinde zaman zaman koparacak fırsatları da yakaladık fakat bu kez de Barış denen adam çıktı başımıza. Kariyerinde böyle attığı bir maç olmamıştır, bundan sonra da olmaz zaten. O da bizi buldu işte. Ama her şeye rağmen maç yine bizim avcumuzdaydı. Fakat son 1 dk da kaçan serbest atışlar maçın sonucunu belirledi. Murat?ın elinden kaçan toptan sonra ise 1,5 saniye kala o basketi yiyeceğimizi hissetmiştim.

Sonuçta Ankara?daki 2 maçın ardından bu maçı da kendi elimizle Telekom?a hediye ederek sezonu kapattık. Bence bu seride biz kendi kendimizi eledik ve rüya gibi başlayan bir sezona kabus gibi 3 maçla nokta koyduk.

Şimdi soruyorum kendime başarısız mıyız diye; evet başarısız..bu kadro ligi bu şekilde bitirmemeliydi. Uleb?deki yarıfinal muhakkak ki yabana atılamaz,muhteşem bir başarıydı ve o kadro kulübün şanlı tarihinde yerini aldı. Fakat playoffta süpürülmek bize hiç yakışmadı.

Şimdi elbette gelecek planları yapma zamanı,neler yapılamalı,kimler kalmalı,kimler gitmeli her şeyi konuşacağız ama ben hala o Pazar akşamında kalmış vaziyetteyim. Elendik,sezon bitti bizim için,elbette üzüldük ve hala da üzülüyoruz ama benim asıl üzüldüğüm konunun Hite?ın alleyooplarını,C.O ?nun vurduğu o muhteşem smacı,Dee?nin tek başına attığı o fastberaklerini bir daha görememe olasılığı olduğunu fark ettim bu geçen 10 günde. Ve anladım ki;ben bu takımı çok ama çok sevmişim.

Teşekkürler Aslanlar,sizinle savaşmak çok güzeldi?

Elimizden kaçırdığımız bedavaya elendiğimiz telekom bu gün beşiktaşı yenip finale kaldı.Şimdi biz bu takım final oynar yeter ki çok geç kalmadan hocayı değiştirelim dediğimizde hayır sezon sonunu bekleyelim diyen arkadaşlar buyrun şampiyonluk pisi pisine kaçtı şimdi bu kaçan şampiyonluğun hesabını kim verecek yazık değilmi bu taraftara oyunda bir seti bile olmayan bir hocaya sezon sonuna kadar tahammül etmek asıl en büyük acı bu olsa gerekdiye düşünüyorum.

Elimizden kaçırdığımız bedavaya elendiğimiz telekom bu gün beşiktaşı yenip finale kaldı.Şimdi biz bu takım final oynar yeter ki çok geç kalmadan hocayı değiştirelim dediğimizde hayır sezon sonunu bekleyelim diyen arkadaşlar buyrun şampiyonluk pisi pisine kaçtı şimdi bu kaçan şampiyonluğun hesabını kim verecek yazık değilmi bu taraftara oyunda bir seti bile olmayan bir hocaya sezon sonuna kadar tahammül etmek asıl en büyük acı bu olsa gerekdiye düşünüyorum.

Mithat Duran' Alıntı:

Abi polyanıcılar yok ortada takım sahada süpürülürken onlarında dilini süpürmüsler :) yazık burda bizle dalga geciliyodu keske biraz ciddiye alınsaydık keske surda her bırımızın uyarısını anlasaydınız bugun finalde fülkere karsı oynuyoduk

Profesyonel olalım dıyosunuz ama bakıyorum efese yenılelım dedıgımızde galatasaray yenılemez hep kazanmalı dıyenler alın efesı yendık sonuc süpürüldük bu kadar destek gören bir sezonda basketbol erkek takımı sınıfta kalmıstır kimse uleb felan demesın gecen seneden daha kötü bitirdik tbl birileri bunun diyetini ödemeli kimse gercek galatasaralı diye kazık cakmasın koltuga yapamıyosa gıdıcek HERSEY GALATASARAY için HERSEYDEN HERKESDEN ÖNCE GALATASARAY gelir !!!!

Evet herşeyden önce Galatasaray gelir, Murat Özyer düşmanlığı değil ;)

Kimse düsman degil yapmıyosa gidicek babasını klübü degil .Kimse murat hoca kötü insan demedı yada kötü galatasaraylı ama galatasaray hocalıgını yapamıyo :) görünen köyde kılavuz istemıyo 8)

Adama etmediğiniz hakaret kalmadı (beceriksiz, hoca değil, yeteneksiz) hala iyi insan diyerek neleri ispat etmeye çalışıyorsunuz onu da anlamıyorum. Herkes diline dolamış iyi insan ama :?