Play-Off Çeyrek Final Serisi Maçları | Galatasaray CC - Türk Telekom (71-78, 68-73, 86-88)

Re: Galatasarayımız-Türk Telekom(Elendik)

Playoff'ta bu turda elenmemiz, ligin 2. yarisindaki istikarsizligimizin dogal sonucuydu. Bu son maci kaybedisimiz ise saka gibiydi.Sinirine hakim olamayanlar lutfen bu aksam uyusunlar, yarin sabah sakin kafayla foruma yazi yazsinlar; simdi sessizlik zamani.

son 10 saniyede neden faul yapılmadı acaba bilen varmı ççooookk merak ediyorum?????

Ben de ilk başta 10 saniye kala faul yapılması taraftarıydım ama sonra Telekom'un 5ine bir baktım. El-Amin Tutku Barış Haluk Dudley. Hepsi 2 de 2 atabilecek oyuncular. Fazla gereksiz olabilirdi. Sonuçta son top kaybını yapmasak kazanma şansı yine elimizdeydi.

tamam haklısın ama ya bir 3'lük yeseydik.yada 2/2 atsalarda heralde daha iyi olurdu ki zaten %100 atcaklar diye birşey yok yani bence bu murat özyerin hatasıdır. ama gerçekten ben murat özyerin kalmasını istiyorum çünkü başarılar uzun süre beraber olmakla gelir.zaten çok tecrübeli bi hoca(her ne kadar bugün son 10 saniyede faul yaptırmadıysada) dediğim gibi başarılar uzun süre beraber olmakla gelir onun için bence MURAT ÖZYER KALSIN!

Maçla ilgili yorum yapmak istemiyorum... Sadece verilen bunca emeğe üzüldüm bir seneyi sadece 1 saniye içerisinde kapatmak bana çok koydu ağladım saatlerce ama yapacak bir şey yok olan oldu.Tek kızgınlık Murat hocaya.Her ne kadar iyi bir Galatasaraylı olsan da Murat hoca yeterli değil bana göre.Keşke elinde olan imkanları değerlendirseydin koskoca bir sene Fatih ve Erdem'den yararlanamadın.Bunu ben yetersizliğe bağlıyorum.Tek üzüldüğüm bunca emeğe yazık... Seneye takımın başında görmek istediğim isim Erman Kunter. Murat hoca yine de elinden geleni yaptı büyük başarı olarak uleb'de final four oynadık bu yeter ama hiç beklenmedik maçlar verdik kaybettik ve dönüşü olmayan maçlar bugün olduğu gibi söylenecek çok şey var ama neyse... Bir sene boyunca emeği geçen buralara gelmemizi sağlayan seyircimize,teknik heyete,oyuncularımıza,Murat hocaya teşekkür ederim.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Bak şimdi fıratcım hücumda diyosun hücumda dediğine göre fatih solak yanlış tercih olurdu çünkü murat kayanın top kaybı hesapta yoktu.Zaten Fatih Solak'ın son 10 maçta 10 dakika sahada kalmışlığı yoktur böyle kritik dakikalarda ona güvenilmezdi.Murat Kaya'yın şutör yönünü isterim bende ama bugünkü maçta çok iyi savunma yaptı murat kaya.

Yok yanlış anlamışsın. Hücum derken Telekom hücumunda. Yani savunmada demek istiyorum. Telekom hücumunda biz savunma yapıyoruz ya hani :D of neyse.

Ya gerçektende heyecanla,telaşla önceden yazmam gerekenleri yazmamışım :?

Murat ÖZYER,hocamıza çok teşekkür ederiz.2 yıl boyunca Şubenin çağdaş bir hal alması için çok uğraş verdi ve başardığı durumlar oldu.Ama 2.yarı performansı bizi bugünlere getirdi.

Bence Murat ÖZYER,yurtdışına açılma zamanı gelmiştir.Yunan Liginde veya İtalya ligine gidebilir ;)

Bizde ise adaylar Tolga Öngören,Oktay Mahmuti,Erman Kunter şeklinde olacağını düşünüyorum.

Gelecek olan Koç'unda bu kadroyu yerliler açısından bozacağını düşünmüyorum.

Maçın şoku bir yana, içim rahat bu sezonla alakalı..Taraftar bu sene üzerine düşeni yaptı. Oyuncularımıza verdikleri emekler için teşekkürler. En beklenmedik maçlarda çok iyi oyunlar çıkardılar, tıpkı yine hiç beklenmeyen maçlarda aldıkları üç beş mağlubiyet gibi.. Gerek Galatasaraylılığı gerek insanlığıyla, kaybetmediği duruşuyla ve nerde ne yapacağı belli olmayan ama tribünü herzaman heyecanlandıran sert bir takım izlettiren hocamada -varsa eğer- hakkım helal olsun..Sürecek inatçı kavgamız..

Ali Demirci' Alıntı:
Ya gerçektende heyecanla,telaşla önceden yazmam gerekenleri yazmamışım :?

Murat ÖZYER,hocamıza çok teşekkür ederiz.2 yıl boyunca Şubenin çağdaş bir hal alması için çok uğraş verdi ve başardığı durumlar oldu.Ama 2.yarı performansı bizi bugünlere getirdi.

Bence Murat ÖZYER,yurtdışına açılma zamanı gelmiştir.Yunan Liginde veya İtalya ligine gidebilir ;)

Bizde ise adaylar Tolga Öngören,Oktay Mahmuti,Erman Kunter şeklinde olacağını düşünüyorum.

Gelecek olan Koç'unda bu kadroyu yerliler açısından bozacağını düşünmüyorum.
Tolga öngören gelecekse Murat Hoca niye gidiyor anlamadım .. Hadi Oktay Mahmud'i falan neysede.Ama Ben Murat Hoca'nın kalmasını istesemde biliyorum ki taraftar erman kunter'i çok seviyor bende çok seviyorum ama murat hocaya haksızlık yapılmasın istiyorum.

Murat Hocanın hiç suçu yok arkadaşlar lütfen durumu anlayın.Murat Hoca sayesinde bu takım ligin en az sayı yiyen takımı oldu ama Murat Hoca napsın güvendiği dağlara karlar yağdı Dee Brown,Cenk Akyol ve kimi zaman Hite Skor üretemedi işte bu durumda yapılan savunmanın anlamı kalmadı.Murat Hoca Ruhsuz oyuncuların kurbanı olmuştur.Eğerki Murat Hoca giderse onu çok ararız buna emin olabilirsiniz.Bu takım sezonun ilk yarısını bütün iddaalı takımları yenerek lider tamamlamadımı.Avrupa'da yarı final oynayıp Final'i kıl payı kaybetmedimi ? Ya bunca sakatlık takımın en ruh sahibi oyuncusu Tufan sakatlıklardan dolayı bu sezon oynayabildimi Murat Hoca Herşeye RAĞMEN en iyisini yaptı.Ben ONUNLA GURUR DUYUYORUM.Aslan gibi bir hocasın sen murat özyer.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Murat Hocanın hiç suçu yok arkadaşlar lütfen durumu anlayın.Murat Hoca sayesinde bu takım ligin en az sayı yiyen takımı oldu ama Murat Hoca napsın güvendiği dağlara karlar yağdı Dee Brown,Cenk Akyol ve kimi zaman Hite Skor üretemedi işte bu durumda yapılan savunmanın anlamı kalmadı.Murat Hoca Ruhsuz oyuncuların kurbanı olmuştur.Eğerki Murat Hoca giderse onu çok ararız buna emin olabilirsiniz.Bu takım sezonun ilk yarısını bütün iddaalı takımları yenerek lider tamamlamadımı.Avrupa'da yarı final oynayıp Final'i kıl payı kaybetmedimi ? Ya bunca sakatlık takımın en ruh sahibi oyuncusu Tufan sakatlıklardan dolayı bu sezon oynayabildimi Murat Hoca Herşeye RAĞMEN en iyisini yaptı.Ben ONUNLA GURUR DUYUYORUM.Aslan gibi bir hocasın sen murat özyer.

Murat Hoca'ya iki sezon boyunca gösterdiği duruşundan dolayı teşekkür etmeliyiz.Peki geçen sene Fitch için benzer şeyler söyledik,ruhsuz,kendine oynuyor gibi.Bu sene takım zirve takipçisi olmayan ekiplerle yaptığı maçlarda aynı ciddiyette miydi tartışılıyor.Bunda Murat Hoca'nın hiç mi payı yok?Bu oyuncuları getiren kendisi olduğu gibi,kağıt üstünde önemsiz maçlara motive edemeyen,oyuncular üstünde gerekli ağırlığı koyamayan da maalesef ki karakteriyle kendisini bize sevdiren Murat Hoca'dır.

Sonuçta ligin ikinci yarısını berbat geçirdik,Asvel maçı öncesi,sonrası,Canaria maçı öncesi,sonrası,final Eight çok öncesi,öncesi,sonrası ve hep olsun play-offlar var dendi.Geldiğimiz nokta ortada.Bazı şeylerin alışkanlık meselesi olduğunu unuttuk belki de unutmak istedik,ama üstteki mesajda bahsedilen savunma sertliğini de kaybettiğimiz ortadaydı bana göre.

Sonuçta bu maç topici, teknik ekiple ilgili topic açıldığında uzun uzun konuşuruz;ama başarıları hocaya yüklerken,başarısızlığı oyunculara yüklemek çok ekstra durumlar dışında çok yanlış bana göre.

Şimdi arkadaşlar direk sona bakarak herkes yorum yapmış Murat Kaya niye o topu tutamadı da maç gitti denmiş ama asıl sorulması gereken soru en başta akla gelmesi gereken biz niye Telekom ile oynuyoruz niye?

Şunu bir kere çok açık net ortaya koyalım bizim takım bu sene ligde sonuncu olmuştur,beş tane iyi yatırım yapan takım arasında beşinci olmak sonunculukla eşdeğerdir,biz geçen sene yarı final oynadık ama yine sonuncuyduk bu takımlara arasında zira yarı finalde yenildik.Bir de şunu lütfen söylemeyelim iki sene önce düşüyorduk bu sene şöyle böyle Özyer takımı buraya getirdi,olay bu değil çünkü o zaman şube sponsorsuz gidiyordu ve gerekli ilgi gösterilmiyordu,şimdi gerekli yatırımlar yapıldı ve bu noktadayız yani kimse takımı aynı halde alıp buralara çıkarmadı arada büyük farklar var.

Uleb Cup'a geldiğimizde final 8 güzel bir başarı bizim için seneler sonra, herkes bu takımın Beşiktaş'ı eleyip yarı finale çıktığını söylüyor ama bence bu Cüneyt'in müthiş bir armağanıydı asıl burada irdelenmesi gereken 15 sayı fark ne olduda eridi ve biz son topta maçı kazanmak zorunda kaldık şansımız iyi gitti ve kazandık o basket olmayabilirdi de bunu tabi Özyer'in müthiş destekçilerinin ve yediği içtiği ayrı gitmeyen kesimin tartışmasını beklemiyorum.

Bu sezon biz ligde en azından 2.olmadıysak bu boylu boyuna bir başarısızlıktır Telekom'un saçma sapan mağlubiyetler aldığı,Efes'in Blatt ile aşısının bir türlü tutnadığı ve Ülker'in Tanjevic'in saçmalamasıtla geçen sezonda eğer siz beşinci iseniz rezilliktir bunun adı.Benim tahminin eğer iyi yönetilmiş olsaydı bu takım ligde Efes'in önünde olurdu ve tarihin en kötü Efes Pilsen'i bu arada bizim İzmir'de yenildiğimiz Karşıyaka'yı iki defa yenen takım.

Özyer takıma hakim değil iki tane hücum seti var indir kaldır o başka bir yenilik yok,Ülker'de şampiyon olduğunda da Efes'li oyuncular artık doygunluk noktasına gelmiş ve Ülker'in oyuncularının inanılmaz bir onur mücadelesiyle,attıkları anormal üçlüklerle Efes'i çökertmişlerdi.Bir kere her deplasmanda mağlup oluyoruz olacak şey değil ligin ilk yarısında bütün önemli maçları içeride oynadık asıl ak kara ikinci yarıda deplasmanda oynanacak maçlarda ortaya çıkacak dedik her zaman olduğu gibi belli kesim tabelacılık ile dalga geçti aklınca.Alpella-,Oyak,Darüşşafaka,Mersin,Ted Kolej bunlar bizim yenileceğimiz takımlar değil aynı terazide bile tartılmayız bunlarla işte bu mağlubiyetler alınmasaydı biz şu an lider veya ikiciydik,Karşıyaka maçlarını falan hesaba katmıyorum bile çünkü onlar olabilecek yenilgiler.

Ahmet Dedehayır'da Alpella maçında Tufan'ı yanına çağırıp Özyer için ''Şuna söyle adam gibi oynatsın takımı,doğru dürüst hücum oynatsın'' demiş mi dememiş mi bunu duyan Özyer kafasını sallayıp tamam diye bir söz ağzından çıkmış mı acaba bunu merak ediyorum,bu kadar yöneticilerin bile güvenmediği bir hoca nasıl başarılı olur gerçekten soru işareti.

Galatasaray şampiyon olsa bile bu gerçekler değişmez takım skor alıyor ama oynanan basketbol kalitesi çok düşük,rakiplerin maç içindeki set oyunlarında altı yedi tane farklı silahı varsa bizim iki tane var.Sayın Özyer maçı kenarda seğrederken sadece seğrediyor oyuna müdahale ve oyun okuması sıfır,aklıma bir Karşıyaka maçı geliyor alan savunmasına beş dakika boyunca orta sahada pas yaparak hücum yapmaya çalıştık sabır taşı olsa orada çatlar.

Dönüyoruz takım her maç belli bir dakika sayı atamıyor,rekorlar kırıyor ve gerçekten krize giriyoruz ben ilk defa böyle bir olay gördüm herhalde rekor Mersin maçıydı 12 dakika olması lazım sayı atamıyoruz.Yapılan transferler ilginç özellikle Johnsen transferi bize hiçbir katkı sağlamadı Uleb dışında niye parayı sokağa döktük o zaman Karşıyaka 100.000 dolara müthiş yabancılar getirirken biz çuvalla para harcayıp deyim yerindeyse ağır bir yumruk yiyoruz,Özyer eksikleri iyi görüp benim şurada gerçekten noksanım var almazsan oraya başım ağrır demiyor diyemiyor çünkü göremiyor.

Basketbol hızlı bir spor hemen ve doğruya en yakın olan kararın verilmesi gerek ama sen dokuz dakika izlersen kenarda olmaz,her mola alınması gerekenden üç hücum sonra alınırsa yine olmaz.Herkes Ergin Ataman'a sallamış Uleb maçından sonra Cüneyt'in üçlüğü olmasa onlar yarıfinaldeydi şampiyon olacağız diyor şu an liderler Ergin Ataman hedefleri doğru ve akılcı koyuyor onlara ilerliyor ve iddia ediyorum bu Beşiktaş'ın kadrosu bizden iyi değil isteyenlede sabaha kadar tartışırım,hatta bu yukarıdaki beşli arasında en geride olanı 12 kişi baz alınarak.

Türkiye Kupasını anlatsak bitmez herhalde bırak final gruplarına kalmayı gruptan bile çıkamadık hem de grumuzda Mersin ve Oyak gibi iki tane güçsüz takım varken zaten her maç 15 sayı gerideyiz onlarada fazla girmeye gerek yok görmek isteyen görüyor ve ben şuna yanıyorum bu takım eksikleri olması halinde sezonu en kötü ihtimalle bir kupayla bitirirdi bitirmeliydi de böyle bir organizasyon yapılmış ve koca sene heba edildi çöpe atıldı,basketbol'da kupalar alarak müthiş bir sezonu geride bırakabilirdik ama olmadı.

Murat Özyer'in yaptığı en iyi şey şubeyi derleyip,toparlaması ve Galatasaray Spor Kulübünde basketbol branşının olduğunu hatırlatmasıydı bana göre başka katkısıda yok yani Galatasaraylı olmak tabiki güzel bir duygu ama gerektiği zamanda bazı duruşları ortaya koymalı,ben kendi adıma söylüyorumki hepimizin oynadığı Football Manager oyununda bile Galatasaray kötü gidip ikinci olduğunda bile istifa edip başka takımlarda oynuyorum böyle Galatasaray'ın başarılı olmasını herşeyden isteyen bir insanım belki örnek çok komik ama böyle sevdalı durumdayız en ufak kötü duruma düşmeye tahammülüz yok,Galatasaray İpekçi'de Büyük Kolej ile Göztepe ile oynarken 20 kişiye Kazasker'den gelen insanlarız bunları kendimi övmek için değil bizlere karşı olan ithamların ne kadar kuru sıkı olduğunu göstermek için söylüyorum daha söylenecek neler var ama epey özele girer bunlar.

Fazla uzatmayacağım son olarak foruma 2004 veya 2005 yılından beri üyeyim ad değişikliği için yeni üyelik almıştım şimdi onuda belirteyim şimdi oradan da vurmaya çalışanlar çıkabilir neyse bu kadar senedir bu forumda böyle şeyleri olduğunu görmedim ne hocalar geldi geçti Mincinozlu,Kunter,Halil Üner v.s hiçbiri bu kadar ateşli savunulmadı herkes takımın daha iyi nasıl olacabileceği hakkında fikirlerini söylüyordu hatta geçen sene de böyle birşey yoktu yanlış hatırlamıyorsam sadece Fitch muhabbeti vardı ama ne olduysa oldu belli kulübe yakın çevreler Özyer'in adeta kalkanı oldular kimse hiçbir yanlışı söylemez oldu aman hoca duyar aman yönetim aman oyuncuların morali bozulmasın,oyuncunun hocanın görevi burayı okumak değil işine konsantre olmak işini iyi yapana kimse ses çıkarmaz örneğin Gaines müthiş özverili bir adam aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor.Bu Dee Brown ve Özyer bölünmesinin bir sonunun gelmesini umuyorum artık bazı şeyleri bağnazca savunmayı bırakmak lazım zarar veriyor çünkü.

Yanılmıyorsam Barış Çamur kardeşimizdi onun gibi gereksiz yere itham edilip yazım siteden kaldırılmaz insanların kalbi boş yere kırılmaz diyorum,kimseyede cevap verip polemiğe girmeyeceğim herkes istediğini yazabilir benim düşüncelerim budur.

En son olarak şunu soruyorum hala Murat Özyer kadar iyi bir Galatasaray'lı olan Murat Kaya'da mı suç?

Çabamızın adı ölene kadar GALATASARAY

Çok iyi getirdiğimiz sezonda maalesef çok kötü bir finiş yaptık.Özellikle Dee Brown müthiş bir hayalkırıklığı yarattı.Hocamız çok iyi bir GS lı olmasına rağmen bence yetersiz kalıyor.Bu takımın başına Erman Kunter yakışır.

Herşeye rağmen bu sezon bize yaşattıkları için Başta Murat Hoca olmak üzere tüm aslanlara Teşekkür ederim..

Koçu eleştirmek her zaman en kolayı. Murat Özyer'le Erman Kunter karşılaştırlıo. O senenin de bu senelerden bir farkı yok. O sezonda Ülker ve Efes'i hiç yenemeyerek onnarın arkasında 3. bitirdik. Play-off'da da Efes'e süpürüldük. Sezonun ikinci yarısından itibaren yaşanan sakatlıklar, form düşüklükleri yüzünden bi istikrar sorunumuz vardı bunun sonucunda Telekom gibi bize çok ters gelen bi takıma üç maçta da çok çok iyi mücadele ederek kaybettik. Sağlık olsun. Hepsinin eline sağlık.
Son topta Murat Kaya hariç, ona pası atan oyuncu(şu an hatırlamıorum). Murat ileri hareketlendiği anda çok acele ve gerisine bir top attı Murat'ın onu tutması gayet zordu.

Kaan Sunman' Alıntı:
Koçu eleştirmek her zaman en kolayı. Murat Özyer'le Erman Kunter karşılaştırlıo. O senenin de bu senelerden bir farkı yok. O sezonda Ülker ve Efes'i hiç yenemeyerek onnarın arkasında 3. bitirdik. Play-off'da da Efes'e süpürüldük. Sezonun ikinci yarısından itibaren yaşanan sakatlıklar, form düşüklükleri yüzünden bi istikrar sorunumuz vardı bunun sonucunda Telekom gibi bize çok ters gelen bi takıma üç maçta da çok çok iyi mücadele ederek kaybettik. Sağlık olsun. Hepsinin eline sağlık.
Son topta Murat Kaya hariç, ona pası atan oyuncu(şu an hatırlamıorum). Murat ileri hareketlendiği anda çok acele ve gerisine bir top attı Murat'ın onu tutması gayet zordu.

Sevgili Kaan,o zaman ki bütçeyle şimdiki bütçe aynımı.o zaman ki Efes'le şimdiki efes aynımı.Fransa lİgini hiç takip ediyormusun.Arada bir turkbasket'e bir bak istersen.Fransa Milli Takımı için bile Erman Kunter'in adının geçtiğini biliyormusun.

Murat Özyer'le Erman Kunter'i mukayese etmek Steve Nash'le Dee Brown'u mukayese etmek gibi...

herseye Eyvallah da Allahinizi seviyorsaniz Oktay Mahmuti ismini lütfen buraya yazmayin bile. O adama ben artik PG katili diyorum. ne kadar oyun kurucu varsa hepsini harcar. gecen seneki cücü'yü hatirlayin. sanki siradan oyuncu gibi. en ufak bir yaraticiliga izin vermiyor. hep sistem, savunma, basit oyun. iyide kardesim basketbol da bir yerde bir cosku, bir yaraticilik lazim. sen bunu bogup kesersen bi bokta yapamaszin. durumu da ortada zaten. Benetton da kovdu. artik kariyerini bitirir umarum Türk basketboluna daha fazla zarar vermeden. benim tercihim cogu kisinin oldugu gibi Erman Kunter. Normalde ben Murat Hocayi tutan biriyim ama bu sonuc öyle yenilir yutulur cinsten degil. bu sonuca eyvallah demek Galatasaraya hakarettir. gereken yapilmalidir...

arkadaşlar ben salondaydım biz üstümüze düşeni yaptık büyük galatasaray taraftarı olarak elbette benimde takım hakkında eleştirilerim var ama önce şunu söyleyeyimki hakemlere anlam veremiyorum ya bu kadar bariz üst üste 3 saniyeleri vermedi bence yanlı bitutum sergilediler ama biz genede bu maçı alırdık şans bi türlü bizden yana değildi anlamayorum barış heralde yüzde yüzle 3 lük attı bu kadar şanslı olunmaz çok güzel savunma yapıyoruz ama top bi şekilde hep onların önüne düştü neyse bence bizim takımda GAİNS ve owens dışındaki tüm yabancılar gitmeli hite ta kalabilir ya dee dee diye tapıyoruz neredeyse adama ama bi solomonun bi el aminin 2 3 gömlek altında bi oyun bile oynayamadı ya 1 gömlek altında olsa onda kabulum ama yok yok bi solomon gibi gerçekden güvenli son dakikalarda sorumluluk alacak oyun kurucuya ihtiyacımız var ya oyun kurucu bu kadar serbest atış kaçırırmı ya zaten bakarsanız 3 maça hep son dakikalara geldik son dakikaları oynayamadık işte burda solomon tarzı bi oyun kurucu gerekli GAİNS çok yürekli çok savaşçı süper bi oyuncu cüneyt kaptan da tecrübesiyle zekasıyla oyunda olduğu zaman çok şey katıyo bize murat hoca biz demek ya bizim içimizden yetişmiş bi hoca bu kadar değerli işini ciddi yapan hemde bizden bi hoca nasıl gitsin diyosunuz anlamıyorum bence murat hoca kesinlikle galatasarayın başında olmalı o daha bize çok zaferler kazandıracak yeterki güzel doğru transferler yapılsın cenk akyolun kafası hep başka yerlerde olmayacaksa galatasaray için oynamaya karar verirse çok yetenekli keşke kalsa

Son 2 dakikada o kadar kilitlendik ki seri boyunca gerçekten yazık oldu.Bunun en büyük farkı El Amin ve Tutku'nun Dee ile Cüneyt'e üstünlük kurmasıydı.Onlar daha zekice hücum ettiler,daha doğru pasları verdiler ve daha iyi sutörleri olan Telekom seriyi aldı.

Murat hocayı eleştirmek olayın basit yanı olamaz çünkü eleştrilmesi gereken bir teknik direktör vardır ortada.Bir türlü maç sonlarında doğru düzgün çizilmiş setle gelen bir hücumu göremedik sene boyunca.Hadi diğer 37-38 dakikayı boşverelim ama son 2-3 dakika da koçta maça ağırlığını koymalı.

Şunu düşünüyorum sadece.Murat hocam Hüseyin'i çıkardın geç çıkardın peki son hücumda neden Hüseyin'i almadın.Zaten 1 sayı öndesin ve Hüseyin'e içeriden oynasın.Aynı ilk yarının Telekom maçında ki gibi.Ver de oynasın en kötü faul çıkardı oradan.

Ama iş işten geçince akıl veren çok olurmuş derler.Güzel başlayan sezon kötü bitti.Bizden daha güçsüz olan her takım yarı finalde şuan ve biz yokuz.Üzülmemek elde değil.

Ulebcup'ta yarı final oynamamız mı sürprizdi ? yoksa ilk turda elenmemiz mi ? çok merak ediyorum şahsen.