Play-Off Çeyrek Final Serisi Maçları | Galatasaray CC - Türk Telekom (71-78, 68-73, 86-88)

Re: Play-Off Çeyrek Finali; Galatasarayımız-Türk Telekom

İlk 2 maçtan birini mutlaka almalıyız..2-0 geride gelirsek buraya ; o moral bozukluğuyla seri 3-2'ye gelmez..Robert Hite kafamda koca bir soru işareti..Ligde hiç kullanamıyoruz çünkü..Murat Hoca bu sefer nasıl bir süre dağılımı yapacak yabancılar arasında hep birlikte göreceğiz..

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
İlk 2 maçtan birini mutlaka almalıyız..2-0 geride gelirsek buraya ; o moral bozukluğuyla seri 3-2'ye gelmez..Robert Hite kafamda koca bir soru işareti..Ligde hiç kullanamıyoruz çünkü..Murat Hoca bu sefer nasıl bir süre dağılımı yapacak yabancılar arasında hep birlikte göreceğiz..
,
evet ordan 1galibiyet şart..

Telekom son haftalarda iyi oynamaya başladı.Ama maç içinde çok inişli çıkışlı bir performans çiziyorlar.Fb ile oynadıkları maçı izledim.İlk yarı çok farklı önde oynamalarına,fb'ninde çok kötü bir gününde olmasına rağmen yinede maç kafa kafaya geldi.Eğer Kınsey üst üste 3 top kaybı yapmasa maç çok değişik bir skorla bitebilirdi.

Çok kontrollü ve az top kaybıyla oynamamız gerekiyor.Ankara'da oynanacak 2 maçtan birini kazanacağımızı düşünüyorum.Tahminim seriyi 3-1 kazanacağımız.

Başta Murat Hoca olmak üzere tüm aslan parçalarına sonsuz başarılar....

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Murat Şimşek":eek:e49w8xh]Arkadaşlar ilk maç cumartesi saat 16:00 da ankarada...

ve ntv tarafından naklen...[/quote:eek:e49w8xh]
Evde NTV Spor´u seyredemediğim için maçı NTV´nin yayınlıyor olması sevindirici bir haber. Artık maçı tv başında rahat rahat izleriz : )

Bu turun Tt kazanırsa süpriz olmaz ama biz kazanırsak süpriz olur.Nedeni çok basit bizim takım tüm favori olduğu maçları kaybetti.O yüzden totemimi devam ettirmek istiyorum ve büyük olasılıkla bizim için lig burada biter diyorum.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Emre Yuksel":6sc7abwx][quote="Murat Şimşek":6sc7abwx]Arkadaşlar ilk maç cumartesi saat 16:00 da ankarada...

ve ntv tarafından naklen...[/quote:6sc7abwx]
Evde NTV Spor´u seyredemediğim için maçı NTV´nin yayınlıyor olması sevindirici bir haber. Artık maçı tv başında rahat rahat izleriz : )[/quote:6sc7abwx]

Hooopp..Hoooopp..

Ne oluyor Onur Abi? :roll: Hayırdır..Tv başında falan gibi cümleler..
Yani biraz daha abartıp sınırsız cips,çekirdek,kola diyeceksin diye korkuyorum.. :p

Abi yani unuttuysan hatırlatayım.
Rakibimiz Telekom bir Ankara takımıdır..
İkamet ettiğin şehir de Ankara'dır.. :)

Şimdi yeni sosyal içerikli ve tribünlere hitap eden bir mesaj bekliyoruz senden Onur Abi.. 8)

Tugay Aktepe' Alıntı:
Hooopp..Hoooopp..

Yani biraz daha abartıp sınırsız cips,çekirdek,kola diyeceksin diye korkuyorum.. :p

Şimdi yeni sosyal içerikli ve tribünlere hitap eden bir mesaj bekliyoruz senden Onur Abi.. 8)

Dipnot:Sizlere buz pateni seyircisi diyenler utansın.. ;)
Tugay iyi güzel söylüyorsun da yıllardır Ankara´da maça gidiyoruz, ne geçiyor elimize? Tribündeki yerimizi alıp kahvemizi yudumlarken takımımız şov yapsın, alınacak rahat bir galibiyetin keyfini çıkaralım istiyoruz ama hep hayal kırıklığı (!) Bu şartlarda tribünde yer almanın da bir anlamı yok (!) Eğer ilk maçı kazanırsak ikincisine belki giderim (!)

Ankara Atatürk S.S. Torino´daki salonun özelliklerine sahip olsaydı gidecek taraftara tavsiyede bulunabilirdim. (Patenlerinizi de alın belki maçtan sonra izin verilir vs)

Takımdaki sakatlıklarla ilgili bilgisi olan var mı? Yine sakat sakat mı oynayacaklar, yoksa düzelme var mı? Antremana falan gitmiş arkadaşlar varsa belki bu konuda bizleri aydınlatabilirler.

(Sakatlıklarla ilgili konuyu bulamadığım için bu başlığın altıan yazdım...)

Şu anda tek eksik herkesin bildiği gibi Tufan. Onun dışında sadece Hite'ın sakatlığı tam olarak geçmedi. Ama oynayabilir durumda.

Play-off maçları ve yayın programı (Üç galibiyete ulaşılmaması halinde fazladan oynanması gereken maçlar hariç):

03/05 16.00 TT-GS - NTV
05/05 19.30 TT-GS - NTV SPOR
08/05 19.30 GS-TT - NTV SPOR

03/05 14.00 BJK-BAN - NTV SPOR
07/05 19.00 BAN-BJK - NTV SPOR

04/05 16.00 EFES-KSK - NTV SPOR
06/05 17.00 EFES-KSK - NTV SPOR
10/05 ?? ?? KSK-EFES - ??

04/05 14.00 FB-ANT - NTV
06/05 19.00 FB-ANT - NTV SPOR
09/05 20.00 ANT-FB - NTV

anti ntv fulkerin 2 maci ntv'de, 9 mayis gunu carsambaya geliyor ama benim ntvim fulkerin macini canli veriyor :(
herkez bagira bagira hafta ici fulker-Galatasaray ntv versin dedi bir derbi oldugu icin ama benim ntvim ntvsporu tanitmak amacli daha az kitlenin izliyebildigi ntvspora verdi maci :(

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":22u0qg84]Hooopp..Hoooopp..

Dipnot:Sizlere buz pateni seyircisi diyenler utansın.. ;)
Tugay iyi güzel söylüyorsun da yıllardır Ankara´da maça gidiyoruz, ne geçiyor elimize? Tribündeki yerimizi alıp kahvemizi yudumlarken takımımız şov yapsın, alınacak rahat bir galibiyetin keyfini çıkaralım istiyoruz ama hep hayal kırıklığı (!) Bu şartlarda tribünde yer almanın da bir anlamı yok (!) Eğer ilk maçı kazanırsak ikincisine belki giderim (!)

Ankara Atatürk S.S. Torino´daki salonun özelliklerine sahip olsaydı gidecek taraftara tavsiyede bulunabilirdim. (Patenlerinizi de alın belki maçtan sonra izin verilir vs)[/quote:22u0qg84]

Onur Bey,

Bana karşı sürekli atıfta bulunan arkadaşlara artık cevap bile vermiyorum.Onlar çok eğleniyorlar kendi aralarında.Ama sizi bizzat tanıdığım için sadece, Ankara seyircisi ile ilgili yaptığım dürüstçe bir yorumu bu kadar uzatmamak gerektiğini düşünüyorum.Maçtan izlenimlerimi aktarmıştım, ayrıca Ankara'da ki taraftarlardan bir gurubun da herşeye ramen takımı desteklediğini gördüğümü söyledim.Malesef ben sağlık problemlerimden dolayı Ankara'ya gidemeyeceğim.Fakat playoff'larda Ankaralı taraftarların takımımızın yanında olacağına inanıyorum.Belki de bana inat salonu inleteceklerdir. :) Eğer sizi kırdıysam özür dilerim.Kimseyi rencide etmek istemem.

Mustafa Varol Aşıbol' Alıntı:
Play-off maçları ve yayın programı (Üç galibiyete ulaşılmaması halinde fazladan oynanması gereken maçlar hariç):

03/05 16.00 TT-GS - NTV
05/05 19.30 TT-GS - NTV SPOR
08/05 19.30 GS-TT - NTV SPOR

03/05 14.00 BJK-BAN - NTV SPOR
07/05 19.00 BAN-BJK - NTV SPOR

04/05 16.00 EFES-KSK - NTV SPOR
06/05 17.00 EFES-KSK - NTV SPOR
10/05 ?? ?? KSK-EFES - ??

04/05 14.00 FB-ANT - NTV
06/05 19.00 FB-ANT - NTV SPOR
09/05 20.00 ANT-FB - NTV

İyi enazından bir maçımız haftasonu yoksa hepsini NTVSPOR verirdi :?

Böyle saçmalıkmı olurya!! Millet tam basketbol tadını Play-Off da alacak ama bunlar işi çıkar ilişkilerine çevirdiler resmen!!!

Böyle bir ligin Play-off maçları herkesin izleyebileceği NTV ekranlarından verilmelidir.

Basketbol'a yapılan büyük bir haksızlıktır bu NTVSPOR maç yayınları!!!

cumartesi bir aksilik olmazsa Ankara ya geliyorum. bilet konusunda Ankaralı arkadaşlar yardım edebilir mi? Bilet kalır mı cumartesine? Nerede satılıyor?

Pınar Anidjar' Alıntı:
Onur Bey,

Bana karşı sürekli atıfta bulunan arkadaşlara artık cevap bile vermiyorum.Onlar çok eğleniyorlar kendi aralarında.Ama sizi bizzat tanıdığım için sadece, Ankara seyircisi ile ilgili yaptığım dürüstçe bir yorumu bu kadar uzatmamak gerektiğini düşünüyorum.Maçtan izlenimlerimi aktarmıştım, ayrıca Ankara'da ki taraftarlardan bir gurubun da herşeye ramen takımı desteklediğini gördüğümü söyledim.Malesef ben sağlık problemlerimden dolayı Ankara'ya gidemeyeceğim.Fakat playoff'larda Ankaralı taraftarların takımımızın yanında olacağına inanıyorum.Belki de bana inat salonu inleteceklerdir. :) Eğer sizi kırdıysam özür dilerim.Kimseyi rencide etmek istemem.
Pınar Hanım, yaptığınız yorumlara elbette saygı duyarım ancak yaptığınız benzetme kanımca biraz ağır kaçmıştı. Takım kötü oynadığı zaman eleştirirken, takımın içinde neler olup bittiğini bilmeden yorum yapmak yanlıştır tezini savunduğumuz gibi bana göre burada da benzer bir mantıkla hareket edilmesi gerekirdi.

Siz o gün salonda kendisine ayrılan yeri fazlasıyla dolduran taraftarı, yeri geldiğinde bir parti kongresinde para karşılığı x adayını desteklemek için toplantı salonuna gidip bağıran, yeri geldiğinde maç sırasında Telekom´u destekleme karşılığında bedelsiz aldığı biletleri satıp maddi kazanç elde eden, yeri geldiğinde benzer durumu Ankaragücü maçında gerçekleştirenlerle kıyaslıyorsunuz. Üzücü olan bu. Ben de isterim elbet salona gelen Galatasaray taraftarı maçın başından sonuna kadar skor ne olursa olsun takımını desteklesin ama yıl boyunca şehrine gelmesini beklediğin takımın aklı Torino´da bedeni Ankara´da olunca taraftar da zaman zaman maça motive olamayabiliyor.

Maça dönecek olursam; şu anda görünen gün ve saate göre bilet fiyatları fahiş olmadığı takdirde bize ayrılan bölüm rahat dolar ama taraftarın vereceği destek takımın hırsıyla doğru orantılı olur.

Can Bey, T. Telekom´un biletix ile anlaşması mevcut. Ayrıca biletinizi salon gişesinden de alabilirsiniz. Biletlerin bitmesi gibi bir durum söz konusu değil. Galatasaray tarafı bitse bile rakip taraftara ayrılan bölümden alıp bize ayrılan bölüme geçmek mümkün.

Çağlar´ın haberine ise söyleyecek söz bulamıyorum. Eğer maç ASKİ´ye alınırsa yazık olur.

İlk maç seri için çok önemli. Bu maçı alıp seride avantaj yakalamk zorundayız. Son maçlarda biraz toparlandık. Telekom'da aynı şekilde. Güzel bir maç olacaktır...

Can Akogul' Alıntı:
cumartesine? Nerede satılıyor?
cumartesi bir aksilik olmazsa Ankara ya geliyorum. bilet konusunda Ankaralı arkadaşlar yardım edebilir mi? Bilet kalır mı cumartesine? Nerede satılıyor?

Cumartesi günü oynanması gereken Türk Telekom - Galatasaray maçı, salon sorunu nedeniyle başka bir tarihe ertelendi.
Off off Allah bilir gene hafta içi maç olur ve maçımızı Ntvspor verir bizde takımımızı izleyemeyiz.