Play-Off Çeyrek Final Serisi Maçları | Galatasaray CC - Türk Telekom (71-78, 68-73, 86-88)

Re: Play-Off Çeyrek Finali; Galatasarayımız-Türk Telekom

Volkan Çoban' Alıntı:
...biletlerde farklı fiyat uygulaması olmaması güzel daha önce rakip takımlara yüksek fiyattan bilet satmışlardı...
Aslında biz daha fazlasını hak etmiştik kulüp olarak. Çünkü Ayhan Şahenk´teki maçta bizim tribünün biletleri 15 YTL´den satılırken rakip taraftara 50 YTL bilet fiyatı belirlenmişti. Telekom´un intikam duygusuyla hareket edip cezayı Ankara´daki Galatasaray taraftarına kesmediği için teşekkür ediyorum.

Turu geçeceğimizden şüphem yok. Umarım iyi bir başlangıç yaparız.

Bizimkiler de onlar yaptı diye yapmıştı. Neyse kan davası gibi büyümemiş iyi ki.

Kötü Haber..

Beko Basketbol Ligi'nin ilk yarısında Türk Telekom'un Galatasaray Cafe Crown ile İstanbul'da oynadığı lig maçında dizinden sakatlanan ve tedavisi nedeniye uzun bir süredir Amerika'da bulunan Wright'ın Türkiye'ye döndüğü ve takımının Pazartesi akşamı Galatasaray Cafe Crown ile yapacağı çeyrek final serisi ilk maçında forma giyebileceği belirtildi.

Kötü de sayılmayabilir. Sakatlıktan çıktıktan sonra kötü de dönebilir ki dönerse takımı bozar. Bakalım nasıl dönecek?

Böyle haberler için kaynak gösterin. Benim de bildiğim idmana çıkmadı kot pantalonla idmana gidip destek verdiği sadece. Tedavisi yeni bitmiş adam nasıl oynar 3 güne kadar.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Kötü Haber..

Beko Basketbol Ligi'nin ilk yarısında Türk Telekom'un Galatasaray Cafe Crown ile İstanbul'da oynadığı lig maçında dizinden sakatlanan ve tedavisi nedeniye uzun bir süredir Amerika'da bulunan Wright'ın Türkiye'ye döndüğü ve takımının Pazartesi akşamı Galatasaray Cafe Crown ile yapacağı çeyrek final serisi ilk maçında forma giyebileceği belirtildi.

böyle birşey yok beykoz maçından sonra ayhan şahenk te telekom daçka maçı vardı orda sormuştum ercüment hocaya wright ın sezonu kapattığını oynamasının söz konusu olmadığını söylemişti.szöleşmesi iki senelikmiş ancak seneye oynar demişti.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Kötü Haber..

Bu durumun imkansız olması gerekiyor..
Volkan abininde dediği gibi Beykoz maçı sonrası Daçka - Telekom maçı öncesi Ercüment Hocayla konuştuk.. Wright'ın sakatlığı ile ilgili soru sormuştuk..
Sakatlığının halen devam ettiği, bu sene oynayamacağı ancak seneye oynayabileceğini belirtmişti.

İnanmayanlar için resmide koyalımda..

dsc04465vo4.jpg

Barış Çamur' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":1t642utr]Kötü Haber..

Bu durumun imkansız olması gerekiyor..
Volkan abininde dediği gibi Beykoz maçı sonrası Daçka - Telekom maçı öncesi Ercüment Hocayla konuştuk.. Wright'ın sakatlığı ile ilgili soru sormuştuk..
Sakatlığının halen devam ettiği, bu sene oynayamacağı ancak seneye oynayabileceğini belirtmişti.

İnanmayanlar için resmide koyalımda..

dsc04465vo4.jpg
[/quote:1t642utr]

Ulan Barış seni real de bi göremedim gitti :) Bari burda doyusunca bakıyım :)

Türk Telekom'a Michael Wright morali

Galatasaray Cafe Crown ile oynanan BEKO basketbol ligi 1.devre maçında sakatlanarak Amerika?ya dönmek zorunda kalan Türk Telekom?un star oyuncusu sarı-kırmızılılarla oynanacak play-off maçı öncesi Ankara?ya gelerek takım arkadaşlarına başarılar diledi ve ?bu turu benim için geçin? dedi.

Pazartesi akşamı 19.30'da Atatürk Spor Salonu?nda Galatasaray Cafe Crown'ı ağırlayacak olan Türk Telekom antrenmanında Michael Wright sürprizi yaşandı. Takım arkadaşlarıyla hasret gideren Wright, antrenör Ercüment Sunter ile de bir süre görüştü. Ağır bir sakatlık geçiren ve sezonu kapattığı açıklanan Wright'ın olası bir yarı final veya final turunda forma giyme umudu doğdu. Türk Telekom Basketbol Koordinatörü İrfan Yücesoy, Michael Wright ile yaptığı görüşmeden sonra yaptığı açıklamada, Amerikalı oyuncunun beklenenden çabuk iyileştiğini ifade ederek, "Biz, zaten Wright'a güvenerek sözleşmesini dondurmadık. Yabancı oyuncu alma hakımız olmasına rağmen, bu hakkımızı kullanmadık. Wright, az bir şansta olsa, bundan sonraki turlarda forma giyebilecek" diye konuştu.

Türk Telekom Antrenörü Ercüment Sunter, Galatasaray Cafe Crown ile zorlu bir maç yapacaklarını ifade ederek, Sezona başladığımız gibi gidiyor. Türkiye Kupası'ndan sonra lig şampiyonluğunu da istiyoruz. Zorlu bir rakiple eşleştik. Galatasaray Cafe Crown da çok iyi bir sezon geçiriyor. ULEB Cup'da son 4 takım arasına kaldılar. Bizim şampiyon olmamız için tüm rakiplerimizi geçmemiz gerekiyor. Buna takım olarak inanıyoruz, Şu anda takım olarak, Galatasaray Cafe Crown serisine hazırız" diye konuştu. Sunter, başkent taraftarının kendileri için çok önemli bir itici güç olduğunu ve taraftarları Galatasaray Cafe Crown serisi boyunca yanlarında görmek istediklerini sözlerine ekledi.

Mavi-beyazlı basketbolcular Mutlu Akpınar ve Bekir Yarangüme, takım olarak son haftalarda çok iyi bir form yakaladıklarını belirterek, ilk olarak Galatasaray Cafe Crown'ı geçerek lig şampiyonluğu yolunda ilerlemek istediklerini söyledi.

Sunter, hafif sakatlığı bulunan Murat Can'ın tedavisinin devam ettiğini ve ilk maçta oynamasının zor olduğunu sözlerine ekledi.

turktelekomspor.com.tr

telekom u eleyeceğimiz için finale yetişmesinin anlamı yok boşuna kasmasın wright :)

Ligin En çok atanıyla EN AZ yiyeni karşılaşıyormuş.

En son böyle bir şey olduğunda EN çok atan febe'yi EN AZ YİYEN Galatasaray futbol takımı olarak yenmiştik geçen hafta =)

Yine EN AZ yiyen Galatasaray olarak en çok atan Telekom'u eleyip çok atanlara geçit vermeyeceğiz..

Yani kısacası Winner : DEFENCE tek temennimiz.

Galatasarayımızın önünü bu turu geçtiği takdirde açık görüyorum. Çünkü BENCE en güçlü rakiple ilk turda eşleştik. Bunu perspektifinize göre olumlu veya olumsuz değerlendirebilirsiniz ama bana göre olumludur.

Bize düşen görevler var her zamanki gibi bu play off serisinde de.

Efes ve Beşiktaş maçları gibi Telekom maçlarında da pota arkalarını boş bırakmamak.
Atmosferin uçması için elden ne gelirse yapmak.
Maç boyunca deli gibi bağırmak ve rakibe ıslıkla baskı yapmak.

İddia ediyorum Maslak'ta salon full iken TBL'de bizi yenebilecek bir takım yok..!

beyler maç hangi kanalda saat kaçta olucak yaa. ntv ve ntvspor un yayın akışlarında hyer almıyor. GAzeteye göre saat 16 da ntvspor da . tbl nin sitesinde 19.30 da ntvsporda yazıyor ama o saatte banttan utah-huston maçı varmış kafam iyice karıştı benim yaaa bilgisi olan var mı ?

Maç pazartesi 19.30 da.Ntvsporda verir büyük ihtimal.Buarada öğrenci bileti 7.5 ytl diyo sitede ama bugün bizim tarafa bilet alırken o sadece T.Telekom tarafı için geçerli dedi bayan ve tam bilet parası aldı benden...

Emre Genc' Alıntı:
Maç pazartesi 19.30 da.Ntvsporda verir büyük ihtimal.Buarada öğrenci bileti 7.5 ytl diyo sitede ama bugün bizim tarafa bilet alırken o sadece T.Telekom tarafı için geçerli dedi bayan ve tam bilet parası aldı benden...

bize kaç adet bilet verildiğinden ve satılan bilet sayısından bilginiz var mı?

dee-khalid
cüno-tutku
cenk(hite)-bekir(murat can)
gaines-williams
hüseyin-dudley of of yürek kaldırmaz.

Hite büyük ihtimal olmayacak diye biliyorum fakat yanıladabilirim Bu arada şuan baktım maç yayın akışına

maç saat 19.30 da Ntv sporda

Safa Erülken' Alıntı:
Hite büyük ihtimal olmayacak diye biliyorum fakat yanıladabilirim Bu arada şuan baktım maç yayın akışına

maç saat 19.30 da Ntv sporda

hite efes maçında az da olsa oynadı.artık tamamen iyileşmiştir diye düşünüyorum fakat bu sene ki sakatlılkarı düşününce heran herşey olabilir :)

Onlarda bildiğim kadarıyla Muratcan olmayacak.Yaptığı savunma açısından ve skorda ekstra sayı atabilecek bir oyuncu olmasından dolayı iyi bir haber bizim için.Yabancılarımızdan maksimum verim alıp boyalı alanda üstünlük kurabilirsek ve de Alan savunmasını tutturabilirsek kazanmaya yakın taraf biz oluruz.

Guardlarımızında çok iyi olması gerekir.Murat Kaya,Efes maçındaki gibi dışarıdan yüksek yüzdeli oynayabilirse maç iyice bize döner.