Playoff Kıbrıs Ayağı 3. maç | Galatasaray - Beşiktaş

Tekerlekli Sandalye Basketbol maçında, sahadaki sergilenen mücadeleden bağımsız, durmadan küfür eden Beşiktaşlı taraftarlara ne diyeceğimi bilemiyorum. Ali Sami ve Alpaslan abiye küfür eden bir topluluğa şaşırmamak gerek gerçi.

Özgür'e arka arkaya çalınan iki faul.

Özgür'e çalınan steps

Fifi'nin bileğine arkadan vurulduğunda verilmeyen faul

Fifi içeriye girip şutu atacakken yandan vurdu, faul yok

Daha sayalım mı?

Art niyeti olan hakem son saniyede Fifinin üçlük atışında da olan faulu vermeyebilirdi pekala. Bana göre normal bir maç yönetiyolar.

Tekerlekli Sandalye Basketbol maçında, sahadaki sergilenen mücadeleden bağımsız, durmadan küfür eden Beşiktaşlı taraftarlara ne diyeceğimi bilemiyorum. Ali Sami ve Alpaslan abiye küfür eden bir topluluğa şaşırmamak gerek gerçi.

Sahadaki mücadeleye oldukça bağımlı bir şekilde küfrediyorlar Arca. Biz öne geçince küfrediyorlar, onlar öne geçince normal tezahurat yapıyorlar.

Sahaya ineriz ananızı ... tezahuratını yapma başarısı bile gösterdiler. Tebrik ettik kendilerini.

Emre Bey, hakemler şu anda federasyon ile Beşiktaş arasında piyon görevi görüyorlar. Şu anda büyük dolaplar dönüyor, sezon bitsin hepsini anlatacağız.

Bu hakemlerden adı Hasan olana dikkat edin, pek belli olmuyor ama bu saydığım dört hatanın üçü ondan geldi. Özellikle Özgür'e çalınan iki ucuz faul ve steps kararı ondan geldi. Bariz bir sindirme operasyonu içindeler, dediğim gibi sezon bitince anlatacağız hepsini.

Emre Bey, hakemler şu anda federasyon ile Beşiktaş arasında piyon görevi görüyorlar. Şu anda büyük dolaplar dönüyor, sezon bitsin hepsini anlatacağız.

Bu hakemlerden adı Hasan olana dikkat edin, pek belli olmuyor ama bu saydığım dört hatanın üçü ondan geldi. Özellikle Özgür'e çalınan iki ucuz faul ve steps kararı ondan geldi. Bariz bir sindirme operasyonu içindeler, dediğim gibi sezon bitince anlatacağız hepsini.

Anlıyorum.

Son zamanlarda bütün basketbol takımlarımızda çok fazla hakem konuşur olduk hoş değil bu. Tabiki bunda hakemlerin de mutlak yanlış düdükleri vardır ama Karşıyaka'lılar gibi olmaya başladık en ufak şeyde hakem hakem deyip duruyoruz.

Bu arada Bjklilerden oldukça fazlayız gibi görünüyor tribünde.