Playoff Kıbrıs Ayağı 3. maç | Galatasaray - Beşiktaş

Valla ben o kadar üzülmedim. Arada böyle yenilgiler hayırlıdır. Takıma yeniden fazladan heyecan heves ve hırs gelir. Dünyada alınmadık bir kupa koymayan takımdan bahsediyoruz.
İstanbul'daki maçta takımımıza tam destek verirsek oldukça farklı hırslı bir Galatasaray göreceğiz. Şampiyon olacağız

Bağcılar da nerde salon var yahu?
İlk maçın olduğu gün toplanıp beraberce gitme gibi bir durum olur mu? Şimdi salonu bulmakta sıkıntı çekmeyelim.

Genel averajımızın daha iyi olacağını düşünürsek 7 sayı ve üzerinde kazanmamız gerekiyor ikinci maçı.Engelsiz Aslanlar için yapılamayacak iş değil.Bu sefer heyecan yaşayacağız o ayrı.
Bir de insanları haberdar etmek lazım bugünkü rezilliklerden.

Telafisi olan bir maçı kaybettik.Oyuncularımızın bu maçın rövanşını herşeye rağmen fazlasıyla alacağından eminim.Canları sağolsun,onlara güveniyoruz..

Hakemler vs bir kenara son derece şanssızdık..
İnanılmaz sayılar kaçırdık, özellikle pota altında çok kötüydük.
Rakip ise nerdeyse her salladığını sayı yaptı. En az 10-12 farkla kazanabileceğimiz bir maçtı.

Oyuncularımız yorgun ve moralsiz gibiydiler. Rakip oldukça istekliydi.

Beni asıl üzen ise "yanlızlıktı"..
Bizim benchte Sedat hoca ve 1 idareci yer alırken Beşiktaş benchi idareci doluydu.
Protokolde de Beşiktaş yöneticileri vardı ancak bizden kimse yoktu.

Umarım İstanbul ayağında bu anlamda bir yanlızlık yaşatılmaz..

Sedat Hoca'ya Beşiktaşlıların yaptığı terbiyesizlikten sonra hem hocayı hem de takımı sahiplenmek adına her üç maça da forumdaki her İstanbullu'nun gitmesini rica ediyorum.

Hocamızın ve takımımızın kurda kuşa yem edilmesine göz yumacak kişileri de şimdiden esefle kınıyorum.

Arkadaşlar hocamıza destek amaçlı twitter'da #sedatincesu tweetleri atılıyor, twitter'dan sorumlu gsbasketçi gibi görünmek istemem ama durum bu :)