Romantik olma zamanı(Ankara'ya gidenler parmak kaldırsın)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Bizim için sekil değil, sevda önemlidir bu başlıkta vermiş olduğum gecici rahatsızlık için özür dilerim ...

Burak Barut

" Bence Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerlesmis köklü bir inançtır..
Galatasarayı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylı oluşumla her zaman gurur duyarım.. "

Metin Oktay

. . .

Arkadaşlar..

Olumsuz yazılar için tonlarca topic mevcut zaten, hiç olmazsa ' Romantizm ' gibi unutulmaya yüz tutmuş, dünyanın en güzel dugularından birine atıfta bulunan umut dolu hislerini kelama dökenleri, Galatasaray 'a dair " Arma Sevdalarını " dile getirenleri üzmeyin..

Kimse kimsenin ne taraftarlığını sorguluyor ne de o hakkı kendisinde buluyor, ancak takımın durumu ne olursa olsun destek vermek ise birilerinin amacı; bunu küçümsemek de kimse kusura bakmasın ama en hafif tabiri ile işgüzarlıktır.. Şahsi kanaatimce bu forumda bulunan hiçkimsenin bir başkasına ' hain ' yaftası vurmak gibi bir derdi yok, olması da akil değil zaten.. Yani ne bu maça severadım gidenler gitmeyenlerden daha sevdalı, ne de gitmemeyi uygun görenler realist bakış açıları ile hata içindeler.. O sebeple kavramlar birbirine karışmasın lütfen, herkesin bir sevda - aşk şekli var mutlaka ve birbirine benzemek zorunda değil asla..

Velhasıl-ı kelam;

Pesimist misiniz ?..

Forumda bi ton topic mevcut, oraya yazın..

Optimist misiniz ?..

Bu topicten Eyüp Abinizin romantik çağrısına kulak verin ve unutmayın;

İyi günde.. Kötü günde..

Ve;

Galatasaray 'ın isminin olduğu yerde her zaman umut vardır !..

Bilcümle muhabbetlerimle,

K. Porazan

Dipnot :
Eyüp beni de yaz dostum en kalın harfler ile..

Bizim için sekil değil, sevda önemlidir bu başlıkta vermiş olduğum gecici rahatsızlık için özür dilerim ...

Burak Barut

Burak senin derdin ne???

Yalancı kim? Reklam yapan kim??? Hain kim???

Sen saracak yermi arıyorsun?

Ben yıllardır böyle seviyorum bu arma'yı, her zamanda yanında olacağım!

Sende öyle sev ama lütfen yazdıklarına dikkat et!

1-EYÜP YILDIZ
2-PINAR FİLİZ
3-Cevdet Akay
4-Murat Cantaş
5-Kerem Porazan
6-Şamil Turançiftçi
7-Kerem Seçer
8-Gökçe Başaran
9-Önder Çiçekoğlu
------------------
Şimdilik bukadarız

Eyüp, takma kafanı böyle şeylere, bu aşkı herkes hissedemez,
Galatasaray aşkı günlük değildir, bir ömür yaşanır.
ayrıca Galatasaray bir spor kulübüdür, sporda yenmekte var yenilmekte.

Ben bu konuyu kimseyi kandırmak için veya benim gibi düşünmeyenleri suçlamak için açmadım!

Sezon biterken son bir güç toplayıp takımımıza destek olalım diyorum!

Burak Barut

Burak..

Asıl sen kusura bakma ama ya okuduğunu anlamamışsın, ya da anlamak işine gelmiyor iki gözüm.. Sağ kulağını sol elinle tutmak mıdır herdaim alışkanlığın ?.. İstisnai bir durum mudur şuan içinde olduğumuz ?..

Maça gitmek, takımı desteklemek, durum ne olursa olsun Armanın peşinde olmak sevdasında olanlar gerçekleri görmeyecek kadar kör mü zannediyorsun.. Maça gidilir, boğaz yırtılıncaya, ayalar patlayıncaya dek destek verilir, ancak muhalefet edileceği, tavır konacağı zaman bu da en sert şekilde yapılır ustüruplu şekilde.. İkisinin birbirinden tam anlamıyla bağımsız konular olduğuna dair uzun-uzun anlatmak ne bize yakışır ne de karşımızdakinin genç, pırıl-pırıl bir universite öğrencisi olduğu gerçekliğinden hareketle karşımızdakine..

Sen ve / veya benzer düşünen arkadaşlarımız, bu tavrınızı benzer bi ton topicten sürdürebilirsiniz - .. ki yapılmakta zaten - ancak burada yazılanlara atıfta bulunup insanları reklam yapmakla falan suçlayamazsınız.. İşgüzar lafımın çerçevesini çok net çizmeme rağmen üzerine alındı isen o da senin bileceğin birşey ancak bu son yazdığın ciddi anlamda rahatsız etti beni.. Dilersen yazılanları yeniden oku ve ardından yazdığın cevabı gözden geçir..

Sormuşsun madem cevaplıyayım;

Olmadı..

Özellikle de ben aşağıdaki cümle ile ne demek istediğimin altını ısrarla çizmişken..

Kerem Porazan' Alıntı:
Yani ne bu maça severadım gidenler gitmeyenlerden daha sevdalı, ne de gitmemeyi uygun görenler realist bakış açıları ile hata içindeler.. O sebeple kavramlar birbirine karışmasın lütfen, herkesin bir sevda - aşk şekli var mutlaka ve birbirine benzemek zorunda değil asla..
Hem de hiç olmadı..

Busediyorum ' relist ' gözlerinden güzel kardeşim..

K. Porazan

Burak Barut' Alıntı:
Tamam siz Arma Sevdalısı olun biz İşgüzar.
Oldu Kerem Abi ?

Herkesin aşkı kendine göre en güzeldir ve büyüktür.
Aşk reklam yapma işi değildir.

Benide listeye eklersiniz memnun olurum...Armamızın,parçalı formamızın olduğu heryerde imkansız diye birşey yoktur,umut herzaman olacaktır...

Yaz EYÜP abi benide yaz...İyi günde kötü günde hep beraberiz marşı boşa söylenmesin...yensende yenilsende boşa söylenmesin....Yaz abi Umut Erdem yaz..

1-EYÜP YILDIZ
2-PINAR FİLİZ
3-Cevdet Akay
4-Murat Cantaş
5-Kerem Porazan
6-Şamil Turançiftçi
7-Kerem Seçer
8-Gökçe Başaran
9-Önder Çiçekoğlu
10-Ali Bozgeyik
11-Umut Erdem

Benim bu hafta döneceğim bir şehire tekrar gelmem çok zor. Ben malesef gelemiyorum. Biz romantizmi Cumartesi yaşayacağız :)

Burak!

Diğer görüşlerine saygılıyım, bana göre değil ama içinde bir mantık var!

Ama reklam konusuna gelince bunu senin yaptığını düşünüyorum, başka insanlara özel mesajlar atıp 'ARMA SEVDANIZA SAYGILIYIM AMA REKLAM YAPILMASI YANLIŞ' şeklinde yazılar yazmak abesle iştigaldir!

Ben yıllardır bu forumda yazarım vede hep böyle yazarım, insanları şartlar ne olursa olsun Arma'nın peşinden gitmeye teşvik ederim!

Bunuda açık açık yaparım, herkesin gözüne sokarak!
Bunu yapmak bana keyif verir, taraftar olmanın, taraf olmanın, benimle aynı sevdaya kapılmış insanlara ulaşmanın mutluluğunu yaşarım!

Bugün garip bir şekilde bu topiğe sarkarak, aklınca dobradoru oynayarak reklam yapan sensin, buda sana son cevabım!