Romantik olma zamanı(Ankara'ya gidenler parmak kaldırsın)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Bizim için sekil değil, sevda önemlidir bu başlıkta vermiş olduğum gecici rahatsızlık için özür dilerim ...

Burak Barut

Ben Ankarada olsam bile gelmem maca.Nedeni basit.bizleri hasta eden bu sistem icinde,oyuncular ilk basta taraftarlari icin oynayacaklar dicem ama artik demiyorum cunku sene boyunca ayni kasedi tekrarlaya tekrarlaya yoruldum...

bi kaç sene daha basket maçlarına rahat gelebilmem için istanbulda yüksek lisans yapmam gerekli, bunun için de ALES'e girmek gerekli, sınav da önümüzdeki hafta :). ilk defa bi sınavı bahane ederek bi maça gelemicem, kusura bakmayın.

Ayrıca giden arkadaşlar ve abilerimi İNANMIŞ YÜREKLERİNDE koskocaman bi GALATASARAY SEVGİSİ taşıdıkları için alkışlamak gerekir..öte yandan bi alkış da bu sevgiden uzak insanların yaptıkları garip yorumlara, protesto niyetine.

Can Yapici' Alıntı:
Ben Ankarada olsam bile gelmem maca.Nedeni basit.bizleri hasta eden bu sistem icinde,oyuncular ilk basta taraftarlari icin oynayacaklar dicem ama artik demiyorum cunku sene boyunca ayni kasedi tekrarlaya tekrarlaya yoruldum...

Kazanmak için mi sevdin bu armayı?

daha önceki aliağa maçına gelmek istanbuldakilerin ilk hedefi olmalıdır

o salonda 50 kişi olunca isterseniz ankaraya 50 otobüs gidelim hiçbirşey farketmez

Olumlu bir hava yaratıp takıma destek olmak için üşenmeden Ankara'ya gitmemizi istiyor Eyüp Abi, ama insanlar sadece birbirlerinin Galatasaraylılıklarını, basketbol bilgilerini tartışıyor. Ben kimlerin gittiğini öğrenmek için başlığa bakıyorum herkes birbirine ahkam kesiyor, hakarete varacak şeyler yazılıyor. İşin kötü yanı, takım kötü diye gitmem diyenin Galatasaraylığı sorgulanıyor. Herkesin sevme şekli farklı, herkesin destekleme anlayışı farklı...

Artık bir son bulsun bu tartışmalar, çoğunuzdan yaşça küçüğüm. Kardeşiniz olarak rica ediyorum...

Kerem´in tartışma bitsin uyarısından sonra tartışmaya ilişkin yazılan tüm iletiler silinmiştir.

Ankara´da ikamet ettiğim için maçta olacağım. Tek isteğim oyuncuların giydikleri formanın farkında olduklarını hissedebilmek...

En iyi olduğumuz dönemde dahi Ankara´nın büyüsünü bozamıyorduk, belki en kötü olduğumuz dönemde bozarız...

Eren Pirli' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3snemkkk]1-EYÜP YILDIZ
2-PINAR FİLİZ
3-Cevdet Akay
4-Murat Cantaş
5-Kerem Porazan
6-Şamil Turançiftçi
7-Kerem Seçer
8-Gökçe Başaran
9-Önder Çiçekoğlu
10-Ali Bozgeyik
11-Umut Erdem

12-Eren Pirli[/quote:3snemkkk]
13-Fuat Can Amasya

bensiz ankara çekilmezzz GE-Lİ-YOR-UZ

uA'dan Ömer abi ile görüşeceğim, kayseri'ye gittiğimiz gibi bir otobüs kaldırırsak daha kalabalık oluruz!

1-EYÜP YILDIZ
2-PINAR FİLİZ
3-Cevdet Akay
4-Murat Cantaş
5-Kerem Porazan
6-Şamil Turançiftçi
7-Kerem Seçer
8-Gökçe Başaran
9-Önder Çiçekoğlu
10-Ali Bozgeyik
11-Umut Erdem
12-Eren Pirli