Sağlık Raporu

Re: Atkins şoku !!!

ya bune herkes sakatlanıyor nasıl iş bu :roll: inş 2. yarıya yetişir

Re: Atkins'in Sağlık Sorunu

Haberde Milojevic ve Atkins'in durumlarının ciddi olduğu ve sakatlıklara göre yolların bile ayrılabileceği havasını sezdim.

İkiside çok önemli oyuncular, umarım en kısa zamanda aramıza dönerler.

Ferhat bey haklı çıktı :) . Yalnız koronik hastalığı olan sporcu transfer edilir mi ? Bu arada uzun transferinden sonra bizim de bir yabancı hakkımız kalacak ama dört yabancı + Kerem çok daha iyi olur tabi .

Allah Kerem Tunçeri'yi bize alın diye yol gösteriyor sanırım.
Kerem Abi daha önce ne ameliyatı olmuş bu renktaş.?

Kutay kötü oldu ama belliydi böyle birşey olduğu. Umarım çok ciddi birşeyi yoktur, yinede bir takviye lazım bana göre. Kerem Tunçeri olsa çok iyi olur Galatasaray adına.

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Kutay kötü oldu ama belliydi böyle birşey olduğu. Umarım çok ciddi birşeyi yoktur, yinede bir takviye lazım bana göre. Kerem Tunçeri olsa çok iyi olur Galatasaray adına.

Chatman'i verirsiniz artık bize. :)

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":1pb1t770]
Chatman'i verirsiniz artık bize. :)

Chatman Galatasaray'a geçse final şimdiden garanti olur, ligin geri kalanını oynamaya gerek yok :)[/quote:1pb1t770]

Şu Fülkeri yıkmak adına İttifak gerek en kutsalından. Hahaha. :)

Telekom maçından 1 saat sonra Atkinse neden oynamadığını sorma fısatım oldu.

Omzundaki ağrı nedeniyle ilaç kullanmış ve ilaç midesini etkilemiş , hastanelik olmuş. Bjk maçında da midesinden sorun yaşamıştı ama yine de oynamıştı. Aliağa maçında gaza en uzak oyuncu olmasına rağmen en çok o etkilenmişti. Hassas bir bünyesi olduğu ortada. (doktor gibi konuştum:)

Can Akogul' Alıntı:

Omzundaki ağrı nedeniyle ilaç kullanmış ve ilaç midesini etkilemiş , hastanelik olmuş. Bjk maçında da midesinden sorun yaşamıştı ama yine de oynamıştı. Aliağa maçında gaza en uzak oyuncu olmasına rağmen en çok o etkilenmişti. Hassas bir bünyesi olduğu ortada. (doktor gibi konuştum:)

Bilinen bir mide hastalığı varsa ağrı kesici verirken bu nasıl oluyorda göz önünde bulundurulmuyor. Bile bile lades olmuş.

Can Abi, yeri değil ancak bir kaç kere daha yazmıştım sanırım görmemişsin.
Bir ricam vardı o zaman senden.
Milo'ya ya da diğer yabancı oyunculardan bir tanesine Zizic'in sergilediği tutum takımı ve onları nasıl etkilemiş ?
Bunu öğrenebilmenizin mahsuru var mıdır : )

Atkins'in ilaçlara çok hassas olması bana bir tek kişiyi hatırlattı.

'Annanem' : )

Can Akogul' Alıntı:

Nedir bizim bu sakatlıklardan çektiğimiz

Burak Barut' Alıntı:
Can Abi, yeri değil ancak bir kaç kere daha yazmıştım sanırım görmemişsin.
Bir ricam vardı o zaman senden.
Milo'ya ya da diğer yabancı oyunculardan bir tanesine Zizic'in sergilediği tutum takımı ve onları nasıl etkilemiş ?
Bunu öğrenebilmenizin mahsuru var mıdır : )

Atkins'in ilaçlara çok hassas olması bana bir tek kişiyi hatırlattı.

'Annanem' : )

Burak, aslında sorunu görmüş ve cevaplamıştım, ilk fırsatta sorucam diye. En son Atkinsle beraber Gravesle konuştum ama tt maçının üzüntüsünden o konu aklıma gelmedi.

Bu arada Atkinsin mide problemli ama döner-ekmekleri götürüyordu:)

Milojevic'in sorunu okadar büyütülmemeli bence. mutlaka takimda kalmali o. eger simdi bütün yabancilari degistirirsek isimiz yas.

Sakatlanan her yabancı oyuncu tedavi maksatlı olsa bile kendi ülkesine gidiyorsa veya en önemli yerli oyuncumuz Tufan Ersöz bile sakatlandığında Avrupanın diğer ülkelerine tedavi maksatlı gidiyorsa Galatasaray Basketbol Şubesinde görev yapan , Galatasaray basketbol şubesi içinde ekmeğini kazanan sağlık ekibinin ne işe yaradığını çok rahat tartışırım .

Yazık , koskoca Galatasaray Basketbol şubesinin sağlık ekibine bakın . Bu takıma 4-5 numaralı uzundan önce mutlaka iyi bir sağlık ekibi transfer edilmeli

neye el atsak kuruyo...atkinsin ne zaman döneceği belli değil beklesen gelene kadar sıkıntı yerine adam alsan kimi alacan...pota altına takviye ne zaman olacak...milojeviçin durumu guroviçin formsuzluğu...

korkuyorum sıra graves de diye...