Sağlık Raporu

Re: Tufan Ersöz ve Polat Kocaoğlu takıma ne zaman dönecek?

Arda Öztürk' Alıntı:
Polat 15 gün içinde takımla beraber olacak Allah izin verirse.

Polat bu hafta takımla beraber sahaya çıktı.Ama süre almadı.Zor maçlar arifesinde güçlenip takıma katkı verecektir umarım.

tufan a bench arkasında bile ihtiyacımız var.takımı motive etmesi yeter.

Tufan seni çok özlüyoruz :roll:

Neriman Hanım´dan Tufan hakkında yeterince aydınlatıcı bilgileri aldık. Polat da zaten takımla çalışmaya başladı.

Konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok arkadaşlar.

Neriman hanım , lütfen bu yazdığımı Tufanımıza iletin. Bu taraftar SENİ ÇOK ÖZLEDİ. :(

Tufan'ın 15 gün sonra döneceğine dair bili var bu doğrumu arkadaşlar dönerse bu sezonun en büyük transferini yapmış oluruz.

Kardeşim keşke araştırsaydın biraz bakınsaydın da, Polat'ın 4 maçtır takımda olduğunu görseydin.

Galatasaray Cafe Crown'ın Sırp oyuncusu Dejan Milojevic'in Salı günü takımla antremanlara başlayacağı, haftasonu Beko Basketbol Ligi'nde Türk Telekom'la oynanacak zorlu mücadelede de forma giyebileceği öğrenildi.

13 Aralık'ta oynanan Mersin Büyükşehir Belediyesi maçında ayak bileğinden sakatlanan Milojevic o tarihten bu yana Beşiktaş Cola Turka ve Fenerbahçe Ülker derbileri dahil sarı kırmızılıların oynadığı 6 karşılaşmada forma giyememişti.

Sırp oyuncu Galatasaray Cafe Crown formasıyla Eurochallenge'da 15.4 sayı, 10.1 ribaund 2.3 asist ve Beko Basketbol Ligi'nde de 9.7 sayı, 7.4 ribaund ve 2.2 asist ortalamalarıyla oynuyordu.

Re: Milojevic'in Sakatlık Durumu

Başlığı değiştirdim. Milojevic konusu çok önemli. Dönmesinin geciktiğini düşünürsek yeni bilgiler gelebileceğini de varsayabiliriz.

Haberde dönecek diyor ama dün akşam en az 3 hafta daha yok demişler.

Son çekilen MR da küçük bir ödem görülmüş, oynatmak istesek belki oynayabilirmiş ama klübümüz onu riske atmak istememiş kesinlikle.

3 hafta yok kısaca.

Ben bu bizim sağlık ekibi konusunda verilen tarihler ve bilgilendirme konusunda sağlık ekibimizin sınıfta kaldığını düşünüyorum. Her seferinde verilen zamandan sonra ekstra bir zamana ihtiyaç duyuluyor. Bu konuda yönetimin daha dikkatli ve daha profosyonellerle çalışması kanaatindeyim.

Dün spormax'de maç öncesinde kendi ağzıyla söyledi 3 hafta daha sürer diye.

Tam olarak hazır bir Milojevic bu takıma çok şey katar. Zaten harika gidiyoruz ve yeni transfer gibi bir Milojevic olacak takımda. Yeni uzunda gelecek ve uzun rotasyonu çok güçlenecek. Bu bağlamda bakarsak tam iyileşmeden riske atmaya gerek yok, zaten Telekom maçı sonrası zorlu virajı dönmüş oluyoruz.

Ancak 3 hafta ödem için çok uzun bir süre ve daha kısa sürede takıma katılacağına inanıyorum.

Afrikadan kabile büyücüsü getirseler daha çabuk iyileştirir.

Hipokrat mezarında üçlü toeloop yapıyor böyle doktorlar varken!

12 Ekim 2008'den beri buradayım (İngiltere) Özel bir fizyoterapistle çalışmalara devam ediyorum. Şu anda herşey gayet iyi gidiyor.
Şubat ayının ortasında Türkiye'ye dönüyorum. Şubat sonuda topla çalışmalara başlamak en büyük hedefim/hedefimiz..

Tufan Ersöz