Sağlık Raporu

Re: Milojevic'in Sakatlık Durumu

bn daçka maçına yetişeceğini düşünüyordum.ama riske etmeye gerek yok. zaten telekom maçından sonraki rakipler fazla güçlü rakipler değil.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Son çekilen MR da küçük bir ödem görülmüş, oynatmak istesek belki oynayabilirmiş ama klübümüz onu riske atmak istememiş kesinlikle.

3 hafta yok kısaca.

Yanlız Eyüp Abi bende Ülker'de oynadım sakatlandık falan ama 'küçük ödem' in 3 hafta sürdüğüne şahit olmadımda yaşamadımda.
Bence tedavisinde gözden kaçan birşeyler olmuş olmalıki böyle uzun bir süre daha aramızda olamayacak.

Ödem deyip bizi yiyorlar.Bende sporcuyum ve küçük bir ödem maksimum 4 günde dagılır. 2-3 koruma antremanından sonra performas artısı baslar.Baska bişey var bence.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Ödem deyip bizi yiyorlar.Bende sporcuyum ve küçük bir ödem maksimum 4 günde dagılır. 2-3 koruma antremanından sonra performas artısı baslar.Baska bişey var bence.

Haklısınız...

Örnek ;

Çek futbolcu Zapotocny'nin sol alt baldırında 1. derecede ödem tespit edilirken, Siyah-Beyazlı futbolcunun 1 hafta süreyle antrenmanlara katılamayacağı açıklandı.

Ödem dediğiniz gibi kas üzerinde olursa çok bir sorun değil. 2 gün dinlenmeyle dahi geçebilir. Ama sakatlık olan bir bölgede ya da kritik bölgelerdeki ödemler tehlikeli olabiliyor.
Gerçeğini bilmemiz mümkün değil tabii ki.

Mert bey bu şekilde bir bilgi verdi, ayrıntısını çok bilmiyorum.

bnce acıl olarak her yerden smaç vurabılecek birini almaları gerekıyo.en kötü chrıs owens te olabılır.orta mesafesi de var .zaten telekom maçını kaybedersek pota altından kaybederiz ;)

NTV Spor kaynaklı haberde; Dejan'ın 15 gün daha sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Haberde şu cümleler var :
"Galatasaray Cafe Crown'ın Sırp yıldızı Dejan Milojevic'in sakatlığının düzelmesinin en az 2 hafta süreceği öğrenildi.

13 Aralık'ta Mersin Büyükşehir Belediyesi maçında sakatlanan Milojevic'in, sakatlığının geçmemesi üzerine Sırbistan'a gittiği ve tedavisine orada devam edileceği belirtildi.."

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
NTV Spor kaynaklı haberde; Dejan'ın 15 gün daha sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Haberde şu cümleler var :
"Galatasaray Cafe Crown'ın Sırp yıldızı Dejan Milojevic'in sakatlığının düzelmesinin en az 2 hafta süreceği öğrenildi.

13 Aralık'ta Mersin Büyükşehir Belediyesi maçında sakatlanan Milojevic'in, sakatlığının geçmemesi üzerine Sırbistan'a gittiği ve tedavisine orada devam edileceği belirtildi.."
Bu sağlık ekibiyle Allah korusun 3-5 hafta daha maçlarda oynamazdı . Adam işi baştan garantiye almış

Bravo Milo

Ne tür bir sakatlığı olduğunu bilmiyorum.Sizlerin de bildiğini sanmıyorum.Bilgilendirme yapmak istememeleri bence yanlış da olsa kendi bilecekleri iş.Kaldı ki ne tür bir sakatlığı olduğunu bilseydik te sağlık kurulumuz hatalı diyemezdik.Çünkü;
Tıpta hastalık yoktur hasta vardır.
İyileşme süreci de kişiden kişiye farklılık gösterir.
Tabii 3 hafta çok uzun bir süre ama vardır bir açıklaması diyeyim yine de.Sporcu hekimliği başlı başına bir dal.Onları eleştirmek benim de haddim olmuyor sonuçta.

Galatasaray Cafe Crown'un ABD'li oyun kurucusu Rasheed Atkins'in, mide ağrılarının artması nedeniyle kendi doktoruna görünmek için ABD'ye gideceği açıklandı.

NTVSPOR
Güncelleme: 20:00 TSİ 19 Ocak 2009 Pazartesi

Sezon başından bu yana bir çok olumsuzluk yaşayan Galatasaray Cafe Crown'da şimdi de oyun kurucu Rasheed Atkins'in rahatsızlığı moralleri bozdu. Daha önce ameliyat olduğu midesinde ağrı hisseden Amerikalı oyuncu, kendi doktoruna görünmek üzere Amerika'ya gidiyor.

Galatasaray Cafe Crown'ın sezon ortasında Belçika'nın Oostende takımından transfer ettiği Rasheed Atkins, midesindeki rahatsızlık nedeniyle Amerika'ya gidiyor. Daha önce aynı rahatsızlık nedeniyle bir operasyon geçiren Atkins, bir süredir yine midesindeki şiddetli ağrılardan şikayet ediyordu.

Atkins son olarak Türk Telekom karşısında da bu yüzden forma giyemedi. Amerikalı oyun kurucunun Türkiye'ye dönüş tarihinin belli olmaması sarı kırmızılıları da zor durumda bıraktı.

Zizic'in ayrılması, Dejan Milojeviç'in sakatlığının bir türlü geçmemesinin ardından Atkins'in de ülkesine gidecek olması transfer düşünen yönetimin elini kolunu bağladı.

Kadroya takviye yapmak isteyen koç Koray Mincinözlü, Milojevic ile Atkins'in durumunun kesinleşmenisini bekliyor.

Re: Atkins şoku !!!

Rahatsızlığının ciddi olabileceğine dair duyumlar var. İnşallah önemli bir sorunla karşılaşmayız.

Normalde tek bir haber için konu açılması doğru bir yaklaşım değil ama bu sorunun çok da hafif olmadığına dair şeyler duyuyorum.