Şampiyonlar Ligi 2.Maçı : Arsenal-Galatasaray

Adnan Polat yönetimi yeterli desteği verebilseydi Rijkaard'a ve içerideki haramilerden koruyabilseydi (iyi hoş kendi içindeki haramilerle baş edemedi) Galatasaray bugün başka bir durumdaydı. Lakin çok açık bir şekilde futbolcular ve yönetim içi hizipler tarafından Rijkaard sabote edildi. Şimdi ki yönetimde de aynısı oluyor.
Sedat Doğan çıkıyor vergi ödemedik diyor. Eee sen o kadar anlaşmayı nasıl yaptın vergi daireleriyle. Bize vergi ödedik diye laf atanların uzlaşmada dosyaları çıkıyor. Şike süreci boyunca Galatasaray'ın önünü kesmek için çok çaba harcandı ve başarılı olundu. Özellikle en ağır darbeyi yine kendi kendimize vurduk. Yönetim içi çekişme, muhalefet yapacağım diye bir şey ortaya koymayan bir kesim.
Ne zaman üye yapısı değişir o zaman yırtar Galatasaray.

Kabus gibi bir maçtı dün evet ama bence dünün bizim adımıza kazancı Hamit oldu. Oyuna girdiğinde hocaya net biçimde sövmüştüm Hamit ne yapacak lan demiştim ama dün oyuna girdi gayet olumlu oynadı. Savunma yaptı aralara iyi girdi. İleri kat etti pozisyona girdi . Topu ayağına aldığında olumlu kullandı. Net biçimde dünkü haliyle bile K.Erciyes maçında ilk 11 de Selçuk'un yerine oynaması gerektiğini gösterdi bence.

Prandellinin 3 5 2 inadından vazgeçmediği sürece sonuç bu olacak . 4 4 2 oyna zor değil ya Muslera - Tarık - semih- Chedjou - Hakan - Olcan- Melo - Dzemaili - Hamit - Sneijder -Burak böyle çık olmadı mı Sürpriz mi yapmak istiyosun Muslera- Hamit - Semih -Chedjou - Tarık - Bruma- Selçuk-Melo-Olcan- Sneıjder-Burak Böyle çık madem Olcan takıntın var sol beke Olcanı koy ya da hiç koyma solda Dzemailiyi oynat dün ikinci yarıda sol kanatta iyiydi baya ama 3 5 2 ile Meloyu defansa Sneijderi ön liberoya koyma be kardeşim . Wenger bile takımı tanıması lazım diyosa düşün be kardeşim .

Nihat'cım biz senin engin bilgilerine daha erişemedik mazur gör :D

Cümlenin tamamını okursan performansının rezalet olduğunu da söylemişim. Prandelli hayranı değilim ama yönettiği takımlar (Fiorentina ve İtalya mt) takip etmeye çalıştığım takımlar. Bu takımlarda ki referansı benim için yeterli. O yüzden inanmaya ve güvenmeye devam edeceğim. Ama böyle giderse ömrü uzun olmaz.

Ama ben ne olursa olsun sabır gösterilmesi taraftarıyım.

Sizle tartışmaya girecek değilim.
Hayır anlamadığım Fiorentina ile lig şampiyonu mu oldu ? Uefa Kupası'ni mi aldı ? ŞL'de yarı final mi oynadı ?
Italya MT ile dünya kupasında çeyrek final mi oynadı ?
Ne referansı Allah aşkına.
Prandelli bu seviyelerin hocası değil.
Çıkardığı ilk 11'ler,oynattıği düzensiz ve sistemsiz futbol ile bunu açıkça gösterdi.
1 senemiz daha boşa gitmeden bir an önce takımdan ayrılmali.

Hayır anlamadığım Fiorentina ile lig şampiyonu mu oldu ? Uefa Kupası'ni mi aldı ? ŞL'de yarı final mi oynadı ?
Çıkardığı ilk 11'ler,oynattıği düzensiz ve sistemsiz futbol ile bunu açıkça gösterdi.

Dünya kupasında gruptan çıkamadı Avrupa Şampiyonası 2012'de final oynadı.
Fiorentina ile ŞL'de çeyrek final oynadı. Kısıtlı bir bütçe ile ŞL vizesi aldı hem de -15 puan cezadan gelerek.
Oynattığı futbol düzensiz değil senin futbolcuların uygun değil. Taktik disiplin bilmiyorlar.

Tartışmazsak ne anlamı kaldı forumun:(

Sadece bir takımı şampiyon yapması mıdır referans? Finaller oynayıp ortalığı kasıp kavurması mıdır? Böyle düşünüyorsan çok yanlış yerdesin. Ben çalıştığı takımlarda oynattığı futbola bakarım. İnsan ilişkilerine bakarım. Ve pek tabi başarılı olup olmadığına da bakarım. Bu açıdan bakarsan Prandelli Fiorentina'da ve İtalya mt de gayet başarılıdır. Dünya kupası olmasada da Avrupa şampiyonası finali vardır.

Bunların hiç biri başarılı olma garantisi değil. Başarısızsa gönderilir. ama sabır gösterilmeli. Benim düşüncem bu.

Tartışmazsak ne anlamı kaldı forumun:(

Sadece bir takımı şampiyon yapması mıdır referans? Finaller oynayıp ortalığı kasıp kavurması mıdır? Böyle düşünüyorsan çok yanlış yerdesin. Ben çalıştığı takımlarda oynattığı futbola bakarım. İnsan ilişkilerine bakarım. Ve pek tabi başarılı olup olmadığına da bakarım. Bu açıdan bakarsan Prandelli Fiorentina'da ve İtalya mt de gayet başarılıdır. Dünya kupası olmasada da Avrupa şampiyonası finali vardır.

Bunların hiç biri başarılı olma garantisi değil. Başarısızsa gönderilir. ama sabır gösterilmeli. Benim düşüncem bu.

Tartışma tabiki olacak. Ama bir önceki mesajının ilk cümlesi hiçte hoş olmamış bence. O mesajında ki ilk cümleneydi benim o lafım.

Galatasaray ile ilgili tabiki görüş alışverişinde bulunacağız. Galatasaray bizim ortak sevdamız ve derdimiz çünkü.

Prandelli 3 aylık Galatasaray macerasında sizin o dediklerinizi pek gösteremedi. Göstereceğinı de sanmıyorum.

Tabiki umarım yanılan ben olurum. Bu en büyük arzum.

Ama görünen köyde kılavuz istemiyor...

Tartışma tabiki olacak. Ama bir önceki mesajının ilk cümlesi hiçte hoş olmamış bence. O mesajında ki ilk cümleneydi benim o lafım.

Galatasaray ile ilgili tabiki görüş alışverişinde bulunacağız. Galatasaray bizim ortak sevdamız ve derdimiz çünkü.

Prandelli 3 aylık Galatasaray macerasında sizin o dediklerinizi pek gösteremedi. Göstereceğinı de sanmıyorum.

Tabiki umarım yanılan ben olurum. Bu en büyük arzum.

Ama görünen köyde kılavuz istemiyor...

Gayet hoş olmuş bence. Ama sen ufacık takılmayı bile kaldıramıyorsan bilemem.

Ben Prandelli'nin iyi bir teknik adam olduğunu düşüyorum. Bu Galatasaray'da başarılı olacak demek değil. Ki ben ona da inanıyorum.

Alakasız ama biraz araştırdım Prandelli'nin başlangıçları hep kötü olmuş sonrasında yükselişe geçmiş. İnşallah bizim için de aynı durum olur.

352 sevdiğim bir taktiktir. Çok yer çok atarsın ama biz atma kısmını pek beceremeyince böyle sonuçlar çıkıyor ortaya.

Prandelli Balıkesir maçına çıkardığı kadro ve 2-0 geriye düşünce yaptığı değişikliklerden sonra benim gözümde bitti. Sert olacak ama futboldan biraz anlayan adam o değişiklikleri yapmazdı kusura bakmasın.

Bu sistemde yaptığı bazı şeyler mantıklı ama. Mesela Sneijder'i defansın önünde oynatması, kapılan topları en doğru ve düzgün şekilde ileriye aktarmak için mantıklı, bunu yapabilen başka oyuncumuz yok ne yazık ki. Melo geride, Yekta yanındaki adama pas atamayacak kadar berbat, Selçuk'un hali ortada. Yani bunu bir derece anlarım o yüzden bu konuda eleştirmiyorum onu.

Bu maçta kötü oynadığımızı düşünmüyorum, saçma sapan hatalar ile aynı golleri yedik defansın arkasına adam kaçırarak. Ama Prandelli ile berbat bir sezon geçiririz gibi görünüyor.

Gayet hoş olmuş bence. Ama sen ufacık takılmayı bile kaldıramıyorsan bilemem.

Ben Prandelli'nin iyi bir teknik adam olduğunu düşüyorum. Bu Galatasaray'da başarılı olacak demek değil. Ki ben ona da inanıyorum.

Alakasız ama biraz araştırdım Prandelli'nin başlangıçları hep kötü olmuş sonrasında yükselişe geçmiş. İnşallah bizim için de aynı durum olur.

Sen öyle diyorsan öyle olsun Kaan.
Hoş olsun bakalım.

Kaçıncı haftadan sonra açılmış burası mühim.
Avrupa'dan tamamen elendikten sonra,ligte çok geride kaldıktan sonra açılsa ne olur açılmasa ne olur ?

352 sevdiğim bir taktiktir. Çok yer çok atarsın ama biz atma kısmını pek beceremeyince böyle sonuçlar çıkıyor ortaya.

Prandelli Balıkesir maçına çıkardığı kadro ve 2-0 geriye düşünce yaptığı değişikliklerden sonra benim gözümde bitti. Sert olacak ama futboldan biraz anlayan adam o değişiklikleri yapmazdı kusura bakmasın.

Bu sistemde yaptığı bazı şeyler mantıklı ama. Mesela Sneijder'i defansın önünde oynatması, kapılan topları en doğru ve düzgün şekilde ileriye aktarmak için mantıklı, bunu yapabilen başka oyuncumuz yok ne yazık ki. Melo geride, Yekta yanındaki adama pas atamayacak kadar berbat, Selçuk'un hali ortada. Yani bunu bir derece anlarım o yüzden bu konuda eleştirmiyorum onu.

Bu maçta kötü oynadığımızı düşünmüyorum, saçma sapan hatalar ile aynı golleri yedik defansın arkasına adam kaçırarak. Ama Prandelli ile berbat bir sezon geçiririz gibi görünüyor.

Bende tam olarak bunu diyorum Önder Bey.
Prandelli istese 10 tane ŞL kazanmış olsun,şu anda bizdeki görüntüsü futboldan anlamayan adamlar gibi.
Bence de kötü bir sezon geçiririz gibi.
Allah sonumuzu hayretsin...

Sen öyle diyorsan öyle olsun Kaan.
Hoş olsun bakalım.
Şakayı anlarım ama dalga geçmeyi anlamam.
İkinci bir dalga girişiminde misliyle cevabını alırsın.

Kaçıncı haftadan sonra açılmış burası mühim.
Avrupa'dan tamamen elendikten sonra,ligte çok geride kaldıktan sonra açılsa ne olur açılmasa ne olur ?

Canım kardeşim, misliyle cevabına kurban olduğum dalga filan geçme girişimde bulunmadım. Sen bir tek ben mi görüyorum diye yazdın ben de ona karşılık esprili şekilde yazdım. Şu açıklamaları yaptırıyorsunuz ya insana ne deyim.

Herhangi biriyle dalga geçme durumum olmaz öyle biriyle de böyle uzun uzun konuşmam. Biraz rahat olun ya. Konuşucağız, tartışacağız, güleceğiz çok alıngan olmayın.

En kısa zamanda toparlanır inşallah daha kaybedilmiş hiç bir şey yokken.